liczby zespolone-jak rozpocząc?

Definicja. Postać wykładnicza i trygonometryczna. Zagadnienia związane z ciałem liczb zespolonych.
Mirek Konieczny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2006, o 14:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bytom

liczby zespolone-jak rozpocząc?

Post autor: Mirek Konieczny »

witam wszystkich!Jestem tu nowy i to mój pierwszy post i byc moze trafi do kosza bo tak w ogole to nie wiem jak i gdzie zaczac
powiem tak :szkole skonczylem 17 lat temu i nic juz nie pamietam a teraz zachcialo mi sie Politechniki no i na poczatek dostalem mlotkiem czyli "Liczby zespolone"
prosze podpowiedziec mi od czego mam zaczac zeby to jakos zrozumiec bo mam taki metlik w glowie ze szkoda slow.Studiuje zaocznie a tam takie tempo ze nawet pomyslec nie ma kiedy
prosze o pomoc-jak to zrobic zeby przez to wszystko przejsc
pozdrawiam wszystkich
Mirek
Ostatnio zmieniony 20 paź 2006, o 14:23 przez Mirek Konieczny, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
`vekan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 875
Rejestracja: 23 sty 2006, o 21:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: far away
Podziękował: 139 razy
Pomógł: 71 razy

liczby zespolone-jak rozpocząc?

Post autor: `vekan »

Na jakim jesteś kierunku ? Chetnie pokarze ci kilka pomocy naukowych. Tylko najpierw odsyłam do regulaminu. Przeczytaj jak powinna wygladac nazwa tematu.
Mirek Konieczny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2006, o 14:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bytom

liczby zespolone-jak rozpocząc?

Post autor: Mirek Konieczny »

dziękuję za zainteresowanie ,jestem na kierunku Inżynieria środowiska-Energetyka na Politechnice Śląskiej
a co do regulaminu to dzisiaj jestem w mega stresie bo jade na wyklady i w glowie mam tylko hELP HELP!! tak wiec przepraszam za nieznajomosc rzeczy ale naprawie swój błąd
pozdrawiam Mirek
ODPOWIEDZ