Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Własności wielomianów; pierwiastki, współczynniki. Dzielenie wielomianów. Wzory Viete'a. RÓWNANIA I NIERÓWNOŚCI wielomianowe (wyższych stopni). Rozkład na czynniki.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: Rogal »

No ale przecież to 2x^2 nie znikło, tylko wskoczyło do wzoru na kwadrat sumy. Weź to sobie napisz na kartcem przeanalizuj i zobaczysz, że inaczej być nie może .
Awatar użytkownika
g
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1552
Rejestracja: 21 sie 2004, o 16:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 59 razy

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: g »

dobra ty mu juz odpowiadaj dalej, ja ide lulac :J
filester
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 8 wrz 2005, o 18:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 3 razy

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: filester »

AAAa, już czaje. Dzięki wielkie za pomoc.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: Rogal »

Spoko g, gratuluję refleksu . Słodkich snów
Krzy-siek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 8 wrz 2005, o 12:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Myszków

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: Krzy-siek »

"g" nie sądziłem że jesteś takim chamem przez duże "ch" a po za tym nie jestem Twoim kolegą abyć pisał do mnie na "Ty" a Tobie widać do kultury wiele brakuje i nie wyzywaj mnie od buraków itp... a swoją drogą to dziwi mnie fakt że moderator na to pozwala
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: Rogal »

Wiesz, w sumie ja rozumiem g doskonale. Bardzo nie lubię, gdy ktoś pisze odpowiedź w jego mniemaniu poprawną, okazuje się ona błędna, a potem ma pretensje, że się mu zwróciło uwagę na ewidentny błąd. Trochu pokory
Krzy-siek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 8 wrz 2005, o 12:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Myszków

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: Krzy-siek »

czy ja komuś zwróciłem uwagę ??? napisałem tylko że miałem na myśli postać iloczynową w której są pierwiastki rzeczywiste - a taka nie istnieje w tym równaniu a określenie "Jak sie nie ma pojecia o wielomianach to sie nie pisze glupot i nie miesza ludziom w glowach. " - nie należy do zbyt kulturalnych , wręcz świadczy o tym że osoba jest zarozumiała i niemiła .
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: Rogal »

No właśnie nie, Tobie zwrócono uwagę i spieniłeś się jak kogut nie przyrównując. Pamiętaj też, że to, co miałeś na myśli się nie liczy. Ważne jest to, co napisałeś. A napisałeś w kontekście pytania autora ewidentną głupotę. Ponadto gdybym wiedział tyle o matematyce co g, to byłbym tak zarozumiały, że nie siedziałbym na tym forum .
Krzy-siek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 8 wrz 2005, o 12:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Myszków

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: Krzy-siek »

tzn cały czas myślałem o postaci iloczonowej i pierwiastkach zespolonych a błąd że nie napisałem tego , ale to w dalszym ciągu nie powód aby kogoś obrażać , bo wyzywanie kogoś od buraków itp nie ładnie świadczy o tej osobie który to robi , zresztą na na większości forum kończy się to banem .
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: Rogal »

Wiesz, w sumie mam dziwne przeczucie, że g niewiele robi sobie z tego, że coś o nim świadczy nieładnie, ale mogę się mylić . Ban za "buraka"? W takim razie Ty powinieneś dostać za sianie dezinformacji .
Krzy-siek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 8 wrz 2005, o 12:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Myszków

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: Krzy-siek »

a z tym iż się spieniłem jak kogut - to logiczne jeśli ktoś na mnie najeżdża ,zamist powiedzieć sorry nie masz racji itd... to rozumiem jest ok , ale jeśli ktoś na mnie "z mordą " to tego naprawde nie idzie pojąć .

[ Dodano: Pią Wrz 09, 2005 12:06 am ]
za sianie dezinformacji , no bez przesady napisałem wyjaśnienia o co mi dokładnie chodzi i sądze wszystko się stało jasne a jakby sobie ten kolega zobaczył że ów jego postać iloczynowa można zapisać na dwa sposoby - rzeczywistą i zespoloną to napewno nie dostałby za to nagany
Awatar użytkownika
g
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1552
Rejestracja: 21 sie 2004, o 16:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 59 razy

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: g »

ja z ryjem? no przepraszam bardzo, ale kto to do cholery zaczal? poza tym, czy ja sie tu gdziekolwiek wydzieram? z tego co widze, to tylko ty sie tu naburmuszasz.
a z tym iż się spieniłem jak kogut - to logiczne jeśli ktoś na mnie najeżdża ,zamist powiedzieć sorry nie masz racji itd...
ze niby liu? tos ty swiata chyba nie widzial, jak uwazasz, ze on na ciebie najezdza. ciesz sie, ze tu taki jeden typ nie odpowiedzial, to bys sie dopiero przekonal co to zjeba. my tu z pelna kulturka - na nikogo geby nie drzemy i tego samego oczekujemy.

Rogal - bez przesady, nie wierz pozorom, ja z matematyki niewiele wiem.
Rogal pisze:Wiesz, w sumie mam dziwne przeczucie, że g niewiele robi sobie z tego, że coś o nim świadczy nieładnie, ale mogę się mylić ;).
no lepiej bym tego nie ujal :)
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2005, o 15:48 przez g, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
olazola
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 811
Rejestracja: 21 paź 2004, o 13:55
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Sopot
Pomógł: 36 razy

Zapisz wielomian w postaci iloczynwoej

Post autor: olazola »

No i tym optymistycznym rymem zakończmy już tę mniej lub bardziej kulturalną wymianę zdań
ODPOWIEDZ