(3 zadania) Znajdź liczby. Po ilu latach ojciec będzie ...

Podzielność. Reszty z dzielenia. Kongruencje. Systemy pozycyjne. Równania diofantyczne. Liczby pierwsze i względnie pierwsze. NWW i NWD.
krzysiu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2004, o 19:18

(3 zadania) Znajdź liczby. Po ilu latach ojciec będzie ...

Post autor: krzysiu »

czesc wam zrobiliscie byscie mnie takie zadania?

Zad 1
Suma czterech kolejnych liczb calkowitych parzystych wynosi 60. Znajdz te liczby.
Zad 2
Ojciec mial 45 lat, a synowie 10, 8 lat po ilu latach ojciec bedzie mial tyle samo co synowie?
Zad 4
Dany jest kat ostry a i punkt A nalezacy do jednego z ramion tego kata. Wykresl konstrukcyjnie okrag styczny do jedengo z ramion tego kata przechodzacy przez dany punkt opisz przebieg konstrukcji.
pajq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 3 paź 2004, o 16:38
Podziękował: 3 razy

(3 zadania) Znajdź liczby. Po ilu latach ojciec będzie ...

Post autor: pajq »

po zadanie 1 i 2 zapraszam tu


co do tego 4. to ja odpadam, nie lubie niczego co z geometrią związane
magik100
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 2 wrz 2004, o 18:10
Lokalizacja: BB (Bielsko-Biała)

(3 zadania) Znajdź liczby. Po ilu latach ojciec będzie ...

Post autor: magik100 »

Jaka jest odpowiedz na zad 4 to nie wiem, WIEM natomiast, że za chwile ten topic dostanie BAN od Yavien, lub Arka, lub kogośtam innego...

Oczywiście - "przeczytaj regulamin, temat zablokowany, niekonkretny tytuł topicu..." < - cytat z Księgi Praw Usera (albo z "Mądrości Moderatora tom II")
Yavien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 800
Rejestracja: 21 cze 2004, o 22:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: W-U

(3 zadania) Znajdź liczby. Po ilu latach ojciec będzie ...

Post autor: Yavien »

magik, nie nabijaj sie, przeciez o porzadek trzeba dbac (niekoniecznie w pokoju )
A tak serio, Krzysiu, to popraw prosze ten post. Poumieszczaj w odpowiednich dzialach, daj konkretny temat mowiacy mniej wiecej, co siedzi w srodku, popracuj nad czytelnym zapisem zgodnym z oznaczeniami uzywanymi na forum. Ja, na przyklad nie widze na razie co tam jest napisane, wiec nie pomoge Nie wygralam oczu na loterii.
ODPOWIEDZ