Portal jako strona główna

Ważne wydarzenia w życiu forum, nowości i zmiany - wszystkie te informacje będą się tu pojawiać na bieżąco.
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

Portal jako strona główna

Post autor: Nostry »

Celem zwiększenia czytelności dla nowych Użytkowników, nasze Forum zostaje wzbogacone o niniejszą stronę główną w postaci portaliku.
luka52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8601
Rejestracja: 1 maja 2006, o 20:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Pomógł: 1816 razy

Portal jako strona główna

Post autor: luka52 »

Wartoby chyba dodać, że wszelkie komentarze (oczywiście na poziomie! ;]) będą mile widziane.
Awatar użytkownika
kadiii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 642
Rejestracja: 20 gru 2005, o 21:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 130 razy

Portal jako strona główna

Post autor: kadiii »

Mie wiem, jak dla mnie to zmiany nie przyczyniły się do zwiększenia przejrzystości (ale może do kwestai przyzwyczajenia). Jak rozumiem element szybkiej nawigacji może być komuś pomocny, ale działy są chyba wystarczająco dobrze nazwane, i nie jest ich tak dużo, żeby nie można było w kilka chwil odnaleźć odpowiedniego. Zdaję sobie sprawę, że swoją wypowiedzią wyszedłem na konserwatystę, i to w dodatku takiego, który nie wnosi nic kreatywnego, lecz to są moje pierwsze odczucia po zobaczeniu nowego image forum(wortalu?). Może się przyzwyczaję Tak, czy owak zachęcam autorów strony do urzeczywistniania nowych pomysłów i poddawania ich pod osąd użytkowników. Pozdrawiam
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

Portal jako strona główna

Post autor: Nostry »

Efekt ten jest widoczny jedynie przy wpisaniu samego adresu. Jeśli np. w zakładce masz adres z 'index.php', załaduje ci się od razu forum.
Zmiana ta ma na celu również oszczędzenie transferu.
Awatar użytkownika
kadiii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 642
Rejestracja: 20 gru 2005, o 21:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 130 razy

Portal jako strona główna

Post autor: kadiii »

Oczywiście zauważyłem, że stary wygląd uzyskujem jednym kliknięciem w nawigacji tudzież zmianie adresu. Odniosłem się jedynie do celu jaki podaliście jako główny powód zmian "zwiększenie czytelności". I powtarzam swoje zaciekawienie tematem - czekam na dalsze innowacje
Awatar użytkownika
scyth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6392
Rejestracja: 23 lip 2007, o 15:26
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1087 razy

Portal jako strona główna

Post autor: scyth »

Cieszę się że to kadiii zaczął a nie ja ;)
Nostry pisze:Zmiana ta ma na celu również oszczędzenie transferu.
Tak właśnie wczoraj sobie pomyślałem jak pierwszy raz zobaczyłem zmianę, że pewnie mniej osób teraz będzie klikać dalej w ">>Forum matematyczne to po odpowiedzi na jakiegoś posta klikam w logo matematyka.pl i stamtąd miałem już jeden klik do zobaczenia moich postów - teraz są dwa. Mam nadzieję, że się da.
I może też można gdzieś tam wrzucić bezpośredni link do kompendium? Albo coś jak - ostatnie pięć (n) tematów?
No to chyba tyle. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ