Nowy dział w kompendium - Poczekalnia

Ważne wydarzenia w życiu forum, nowości i zmiany - wszystkie te informacje będą się tu pojawiać na bieżąco.
Awatar użytkownika
yorgin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12762
Rejestracja: 14 paź 2006, o 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 17 razy
Pomógł: 3440 razy

Nowy dział w kompendium - Poczekalnia

Post autor: yorgin »

mol_ksiazkowy pisze:czy to juz zostało ustalone ?
Posty są z reguły usuwane, chyba że autor tematu zażyczy inaczej.
mol_ksiazkowy pisze: tylko ze autor musi wiedziec co (i jak?) ma poprawic, tj. powinien zostac o tym poinformowany przez tzw. "ciało pedagogiczne"...
"Ciałem pedagogicznym" może być każdy użytkownik. Co i jak poprawić może napisać każdy wedle zaleceń autora, zwykle przez PW.
mol_ksiazkowy pisze: obecnie w poczekalni jest 8 tematów (wątków), w tym az trzy z 2013 r....
Zalegające tematy... Generalnie jeżeli w takowych pojawiają się posty sugerujące dodanie czegoś, to wstrzymane jest przeniesienie tematu. Warto również, by autor takiego tematu pamiętał o nim i skontaktował się z moderatorem w celu przeniesienia tematu.

Podam przykład:
367009.htm - temat napisany w 14 czerwca, następnego dnia wysłałem szereg uwag, zarówno poprawa formatowania/przejrzystości, jak i propozycje dopisania kilku ciekawych rzeczy. Post ma odblokowaną możliwość edycji. Od tamtego czasu temat nie zmienił się o przysłowiowy przecinek, a ja nie doczekałem się odpowiedzi zwrotnej.
Awatar użytkownika
mol_ksiazkowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11263
Rejestracja: 9 maja 2006, o 12:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3140 razy
Pomógł: 746 razy

Nowy dział w kompendium - Poczekalnia

Post autor: mol_ksiazkowy »

Nie lepiej zgłaszać takie uwagi autorom tematów na PW? Bo nie wiem jaki jest sens tworzenia specjalnego działu tylko po to, by móc dodawać komentarze w stylu "zmień odstępy między znakami na mniejsze i dopisz 8 linijek tekstu do drugiego akapitu".
Podam przykład:
367009.htm - temat napisany w 14 czerwca, następnego dnia wysłałem szereg uwag, zarówno poprawa formatowania/przejrzystości, jak i propozycje dopisania kilku ciekawych rzeczy. Post ma odblokowaną możliwość edycji.
A co z innymi ?

Uwagi możnaby (np. w/w dodanie kilku ciekawych rzeczy ) też dopisywać w omawianiu nad danym watkiem (ktytyczne lub pozytywne- ulepszajce etc. ) np.: 350179.htm (temat z poczekalni) lub nie z poczekalni: 369800.htm
Jeśli temat jest zbyt długo w poczekalni (tj. na coś on w niej czeka) to może być nieco niemiłe dla jego autora; (w tym pierwszym przykłądzie-linku nie było zadnych komentarzy od nikogo...., etc).
Inny przykład: 61992.htm
Pozostaje zatem wrażenie ze tematy w poczekalni zostaja zapomniane....
Awatar użytkownika
mol_ksiazkowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11263
Rejestracja: 9 maja 2006, o 12:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3140 razy
Pomógł: 746 razy

Nowy dział w kompendium - Poczekalnia

Post autor: mol_ksiazkowy »

Pytanie dodatkowe: dlaczego po edycji (poprawie tj. ulepszeniu) już istniejacego watku całość znika (nim bedzie -być może zatwirdzona) przez stosowne "Ciało" pedagogiczne?
Awatar użytkownika
mol_ksiazkowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11263
Rejestracja: 9 maja 2006, o 12:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3140 razy
Pomógł: 746 razy

Nowy dział w kompendium - Poczekalnia

Post autor: mol_ksiazkowy »

oraz brak jest informacji kiedy to będzie...
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34123
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Nowy dział w kompendium - Poczekalnia

Post autor: Jan Kraszewski »

mol_ksiazkowy pisze:Pytanie dodatkowe: dlaczego po edycji (poprawie tj. ulepszeniu) już istniejacego watku całość znika (nim bedzie -być może zatwirdzona) przez stosowne "Ciało" pedagogiczne?
Bo jest interpretowana jako nowy post, który musi być zaakceptowany.
mol_ksiazkowy pisze:oraz brak jest informacji kiedy to będzie...
W stosownym czasie...

JK
ODPOWIEDZ