Nowy dział - Rozwiązania zadań

Ważne wydarzenia w życiu forum, nowości i zmiany - wszystkie te informacje będą się tu pojawiać na bieżąco.
luka52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8601
Rejestracja: 1 maja 2006, o 20:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Pomógł: 1816 razy

Nowy dział - Rozwiązania zadań

Post autor: luka52 »

Dziś na forum powstał nowy dział - Rozwiązania zadań, w którym zebraliśmy te tematy, które pokazują jak rozwiązywać przykładowe zadania z wybranych działów.
W dziale tym, każdy użytkownik może zamieścić również swoją propozycję nowego tematu, na zasadach podobnych do tych panujących w kompendium - czytelny i przejrzysty zapis oraz merytoryczne omówienie zagadnienia.
BLAZO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2008, o 23:25
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 2 razy

Nowy dział - Rozwiązania zadań

Post autor: BLAZO »

Czy ten dział będzie dalej rozszerzany o nowe zadania ? Bo przeglądając te zadania wiele można się nauczyć. Ja wyciągnąłem z nich dość dużo bo wszystko jest w dobry i przejrzysty sposób pokazane i wytłumaczone. Bardzo dobry pomysł i liczę na więcej :) .
miodzio1988

Nowy dział - Rozwiązania zadań

Post autor: miodzio1988 »

BLAZO pewnie, że będzie. Ja za dwa tygodnie (wtedy mi się skończy okres szalonej nauki) wezmę się za tworzenie nowych tematów (rozwijanie funkcji w szereg, całki podwójne i potrójne, transformacja Laplace'a itd)

Sam też możesz coś stworzyć.

Właśnie...To:

UWAGA! nie jest to dział, w którym zamieszczane są tematy z prośbą o rozwiązanie zadania.
Wszystkie posty w tym dziale muszą zostać zaakceptowane przez moderatora zanim się pojawią.

Może troszkę przeszkadzać w moim pisaniu ze względu na to, że często edytuję to co piszę. ( a edycja też wymaga potwierdzenia moderatora...) . Można coś z tym zrobić? ( nie teraz. Może być za dwa tygodnie, kiedy to znajdę czas na stworzenie czegoś fajnego)
luka52
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8601
Rejestracja: 1 maja 2006, o 20:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 47 razy
Pomógł: 1816 razy

Nowy dział - Rozwiązania zadań

Post autor: luka52 »

miodzio1988, nie, nie można. Z tego prostego względu, że niestety nie wszyscy użytkownicy czytają tę uwagę i zamieszczają tematy ze zwykłymi zadaniami.
BLAZO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 15 gru 2008, o 23:25
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 2 razy

Nowy dział - Rozwiązania zadań

Post autor: BLAZO »

A może jest taka możliwość aby osoby które są tam najbardziej aktywne mogłyby mieć dostęp do tego działu i wpisywały zadania bez możliwości akceptacji moderatora. Ułatwiłoby to np edycję tak jak napisał miodzio1988,
Taka tylko moja skromna podpowiedz.
abc666

Nowy dział - Rozwiązania zadań

Post autor: abc666 »

BLAZO, ale powiedz po co? Przecież takiego tematu nie trzeba co chwilę edytować. Zresztą czas oczekiwania na akceptację nie jest nigdy strasznie długi.
ODPOWIEDZ