Zadania przykładowe + ćwiczenia - podręcznik licealny

Dział dla użytkowników nie lubiących googlować ;) Konkretne zagadnienia matematyczne w sieci, skrypty online, poszukiwania wszelakie acz KONKRETNE!
Matema-tik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 2 paź 2020, o 11:02
Płeć: Mężczyzna
wiek: 20
Podziękował: 7 razy

Zadania przykładowe + ćwiczenia - podręcznik licealny

Post autor: Matema-tik »

Witam,

Interesuje mnie zakres licealny.
Nie mogę odnależć się w swoim zbiorze zadań. Brakuje mi pokazania działań na przykładach, żeby zrobić 1 stronę ćwiczeń spędziłem 4 dni na forum i Google, a stron jest ponad 200. To chyba nie jest dobra ścieżka.

Interesuje mnie forma, w której pokazane jest wykonanie kilku zadań, wytlumaczona zasada, a następnie idzie się "samemu".

Czy ktos z szanownych użytkowników jest może przypadkiem użytkownikiem takiej książki, której tytułem, autorem i rokiem wydania mógłby się podzielić?
Mam nadzieję, że nie naruszam żadnego tabu forumowego - po prostu metoda zbiór zadań + forum/google nie zdała egzaminu.

Pozdrawiam
janusz47
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7910
Rejestracja: 18 mar 2009, o 16:24
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 30 razy
Pomógł: 1670 razy

Re: Zadania przykładowe + ćwiczenia - podręcznik licealny

Post autor: janusz47 »

Ryszard Kalina, Tadeusz Szymański, Feliks Linke. Matematyka dla klasy I II III IV (cztery tomy) Wydawnictwo SENS Poznań 1998-2001.

Zbiór zadań z matematyki dla liceum ogólnokształcącego liceum profilowanego i technikum. ZAKRES PODSTAWOWY I ROZSZERZONY. Praca zbiorowa pod redakcją Jerzego Nowika Wydawnictwa NOWIK Opole 2002.

Danuta i Marek Zakrzewscy. REPETYTORIUM Z MATEMATYKI dla uczniów szkół średnich i kandydatów na studia.Wydawnictwo Szkolne PWN Warszwa 2000.
Matema-tik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 2 paź 2020, o 11:02
Płeć: Mężczyzna
wiek: 20
Podziękował: 7 razy

Re: Zadania przykładowe + ćwiczenia - podręcznik licealny

Post autor: Matema-tik »

Super! Bardzo dziękuje!
ODPOWIEDZ