Powrót do nauki po latach

Dział dla użytkowników nie lubiących googlować ;) Konkretne zagadnienia matematyczne w sieci, skrypty online, poszukiwania wszelakie acz KONKRETNE!
koorgg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 7 wrz 2020, o 17:21
Płeć: Mężczyzna
wiek: 30

Powrót do nauki po latach

Post autor: koorgg »

Witam forumowiczów,

Zawodowo od kilku lat zajmuję się programowaniem, a ostatnio zacząłem rozważać zrobienie studiów informatycznych. Niestety, przeszkodą są moje bardzo słabe umiejętności matematyczne, chciałbym więc to zmienić.
Czy ktoś mógłby polecić jakieś zasoby w internecie, które umożliwią mi naukę i osiągnięcie poziomu pozwalającego na w miarę bezbolesne przejście takich studiów? Zależy mi na tym, żeby treści były przedstawiane w przystępny sposób, zrozumiały dla kogoś kto nie miał nic wspólnego z matematyką od czasów szkolnych.
Znalazłem co prawda trochę zasobów po angielsku, ale obawiam się, że to może rodzić później pewne problemy ze zrozumieniem treści po polsku.

Dziękuję z góry za pomoc!
Awatar użytkownika
kmarciniak1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 809
Rejestracja: 14 lis 2014, o 19:37
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 48 razy
Pomógł: 183 razy

Re: Powrót do nauki po latach

Post autor: kmarciniak1 »

Przede wszystkim napisz o jakich studiach mowa. Bardziej informatyka na UW czy bardziej zaoczna uczelnia w Koziej Wólce.
koorgg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 7 wrz 2020, o 17:21
Płeć: Mężczyzna
wiek: 30

Re: Powrót do nauki po latach

Post autor: koorgg »

Dziękuję za odpowiedź,
nie mam w planach żadnej konkretnej uczelni, "czy i gdzie" - tą decyzję podejmę w zależności od tego, czy postęp, który osiągnę przez najbliższy rok będzie dla mnie zadowalający.
ODPOWIEDZ