#pdf #dokumenty #olimpiada

Dział dla użytkowników nie lubiących googlować ;) Konkretne zagadnienia matematyczne w sieci, skrypty online, poszukiwania wszelakie acz KONKRETNE!
L3n1ss
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 6 mar 2019, o 01:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Netherlands
Podziękował: 3 razy

#pdf #dokumenty #olimpiada

Post autor: L3n1ss »

Witam! Mam do was prośbę, a zarazem pytanie, czy ktoś z was zna jakieś dokumenty (za darmo) pdf z ćwiczeniami i rozwiązaniami z olimpiad matematycznych z zakresu gimnazjalnego? Nie mam aktualnie zbytnio pieniędzy, a chciałbym ogarnąć zagadnienia na poziomie olimpijskim nie kupując na tą chwilę rzadnych książek oraz w pewnym stopniu wiedzieć na czym polegają te zadania i z góry mówię, iż zdaję sobie sprawe, że na stronie OM junior są etapy i rozwiązania z pdf'a, ale mi bardziej chodzi o wytłumaczenie strategi oraz sposobu podejścia do zadania.

Dziękuję!
Ostatnio zmieniony 7 mar 2019, o 16:00 przez Jan Kraszewski, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat umieszczony w złym dziale.
Awatar użytkownika
Rafsaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 466
Rejestracja: 19 lut 2017, o 11:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Podkarpacie/Wrocław
Podziękował: 54 razy
Pomógł: 80 razy

#pdf #dokumenty #olimpiada

Post autor: Rafsaf »

... aria_1.pdf
... aria_2.pdf
http://sem.edu.pl/materialy/nierownosci.pdf

Z strategiami i rozwiązaniami.
Myślę że na stronie OMJ znajdziesz wszystko czego potrzeba(to wyżej stamtąd...), coś teraz czytam że te 2 pierwsze to dla nauczycieli, ale ja to robiłem z nudów w liceum więc spokojnie, nauczycielem nie trzeba być choć nie raz nie idzie tego zrobić i trzeba zerknąć na szkic z tyłu ;d
A poza tym jak zwykle, poprzednie edycje.
Awatar użytkownika
mol_ksiazkowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11263
Rejestracja: 9 maja 2006, o 12:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3140 razy
Pomógł: 746 razy

#pdf #dokumenty #olimpiada

Post autor: mol_ksiazkowy »

... S-kAa?dl=0
ODPOWIEDZ