[Trygonometria] Pomoc w tym dziale

Dział dla użytkowników nie lubiących googlować ;) Konkretne zagadnienia matematyczne w sieci, skrypty online, poszukiwania wszelakie acz KONKRETNE!
nuszka16
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 3 cze 2007, o 14:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

[Trygonometria] Pomoc w tym dziale

Post autor: nuszka16 »

Witam, jestem uczniem 2 klasy LO i mam mały problem, ponieważ jutro piszę sprawdzian z działu "Trygonometrii" od którego zależy czy będę miał pozytywną ocenę z matematyki na koniec roku. Poszukuję informacji, jakiegoś obszernego i dokładnego opisu wszystkich funkcji i obliczeń dotyczących tego działu, jakiejś strony internetowej, bądź kogoś kto byłby w stanie mi to wytłumaczyć od początku do końca, co jest raczej niemożliwe bo dział jest dosyć spory, więc pewnie zajęłoby to dużo czasu. W każdym razie czuję się zagubiony i lekko wystraszony... mam podręcznik, ale jakoś jak ja to czytam to nic z tego nie rozumiem. Nie wiem w zasadzie czego się uczyć, jakie są podstawy tego działu. Jeśli ktoś byłby skłonny pomóc to byłbym bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam
natkoza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2278
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 18:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 41 razy
Pomógł: 602 razy

[Trygonometria] Pomoc w tym dziale

Post autor: natkoza »

tu podaje ci pare przydatnych stronek z teorią:
... metria.htm
... ta_ostrego
http://matma4u.akcja.pl/tablice/wft.htm
i wiele tego typu... materiał jest naprawdę obszerny, więc życze powodzenia w nauce w 1 dzień , jakby co to w zadaniach mogę troche pomóc
ODPOWIEDZ