Skąd są te zadania?

Dział dla użytkowników nie lubiących googlować ;) Konkretne zagadnienia matematyczne w sieci, skrypty online, poszukiwania wszelakie acz KONKRETNE!
Discovery
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 4 mar 2007, o 16:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płońsk
Podziękował: 15 razy

Skąd są te zadania?

Post autor: Discovery »

Witam, nie orientuje się ktoś, skąd są te zadania? Przeszukałem setki stron i nic... Może ktoś się natknął kiedyś na źródło... z góry dziękuję...

Ostatnio zmieniony 4 mar 2007, o 16:42 przez Discovery, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Lorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7150
Rejestracja: 2 sty 2006, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 1322 razy

Skąd są te zadania?

Post autor: Lorek »

Widziałem kiedyś ten zbiór (bo to raczej można nazwać zbiorem), ale nie sądzę, czy to uczciwie znać wcześniej treści sprawdzianów, więc nie podam tego źródła (chyba, że to potrzebne jest do innych celów).
Discovery
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 4 mar 2007, o 16:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płońsk
Podziękował: 15 razy

Skąd są te zadania?

Post autor: Discovery »

A no tak nie sprecyzowałem prośby... Mam kilka kartek z tymi testami... bardzo ciekawe zadania - niestety nie wiem skąd one pochodzą, a chciałem je wykorzystać w mojej klasie... Będą to idealne prace klasowe dla moich uczniów... a muszę ich przygotować jak najlepiej do matury. Tak więc bardzo bym prosił o podanie źródła. Dziękuję.
Awatar użytkownika
Lorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7150
Rejestracja: 2 sty 2006, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 1322 razy

Skąd są te zadania?

Post autor: Lorek »

Wiem, że ciekawe, sam mam z nich sprawdziany. Jak znajdę źródło, to podam (co może trochę potrwać).
Discovery
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 4 mar 2007, o 16:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płońsk
Podziękował: 15 razy

Skąd są te zadania?

Post autor: Discovery »

Nie śpieszy mi się, następną klasówkę planuję na następny tydzień... Dziękuję za pomoc.

[ Dodano: 6 Marzec 2007, 09:00 ]
Mam jeszcze tylko pytanie czy napewno masz to źródło? Bo jeśli może okazać się, że nie to ja będę szukał czegoś innego...
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ