Bezpłatne materiały dla nauczycieli matematyki- matura

Dział dla użytkowników nie lubiących googlować ;) Konkretne zagadnienia matematyczne w sieci, skrypty online, poszukiwania wszelakie acz KONKRETNE!
tadesor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2006, o 21:32
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: RP

Bezpłatne materiały dla nauczycieli matematyki- matura

Post autor: tadesor »

Witam.
Jestem autorem i administratorem serwisu internetowego "Matura z matematyki" o adresie .

1. Mój serwis udostępni nieodpłatnie nauczycielom matematyki każdej szkoły tematy ponad 700 zadań, które można wykorzystać w przygotowaniu uczniów do matury. Około 380 tematów można pobrać ze strony internetowej; pozostałe (tematy sprawdzianów) - po uprzednim kontakcie z administratorem. Tematy zadań przygotowano w postaci plików w formacie pdf.

2. Część materiałów umieszczonych w moim serwisie, to porady z różnych dziedzin matematyki. Zapraszam do współpracy - przyjmuję zapytania dotyczące matury z matematyki. Ciekawe problemy zostaną opracowane w postaci porad i w takiej sytuacji pytający uzyska pomoc dydaktyczną.

3. Materiały, o których wspomniałem można używać w przygotowaniu uczniów do matury i tu opiszę na czym polega główna zaleta mojej propozycji: uczniowie otrzymają je bezpłatnie! Nie muszą kupować tylu zbiorów zadań, ilu jest uczniów w klasie. Wystarczy, że tematy zadań zostaną umieszczone w pamięci komputerów szkolnej pracowni informatycznej, nagrane na dyskietkę, umieszczone na stronie internetowej szkoły (tu tylko wymagam podania źródła, czyli linku do mojego serwisu), itp.

4. Pytania o szczegóły proszę kierować na adres: admin@matura.webd.pl - proszę o wpisanie w temacie wiadomości słowa nauczyciel (dla odpowiedniego filtrowania poczty).

5. Szczegóły można znaleźć na stronie:

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do współpracy.
Tadeusz Socha
ODPOWIEDZ