Heroes of Might and Magic 3

mnij
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 223
Rejestracja: 18 lis 2008, o 16:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KrK
Podziękował: 10 razy
Pomógł: 3 razy

Heroes of Might and Magic 3

Post autor: mnij »

Emiel Regis pisze:W razie gdyby ktoś wpadł na jakąś dobrą mapę to temat ciągle aktualny.



mapa Tycek. xxl najlepsza :] polecam.
Awatar użytkownika
Emiel Regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1495
Rejestracja: 26 wrz 2005, o 17:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 71 razy
Pomógł: 225 razy

Heroes of Might and Magic 3

Post autor: Emiel Regis »

Dobry człowieku idealnie trafiłeś, akurat chory jestem i sobie zagrałem; )

Mapa potwierdzam, bardzo dobrze sie gra. Jednak żeby ją dokończyć to duuuużo zabawy jeszcze by potrzeba, a sytuacje już mam wygraną i tak; )
mnij
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 223
Rejestracja: 18 lis 2008, o 16:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KrK
Podziękował: 10 razy
Pomógł: 3 razy

Heroes of Might and Magic 3

Post autor: mnij »

mapa duża wymaga dużo biegania zbierania namiotów itp xP kurde. tylko że jest jeden feler o którym właśnie sobie przypomniałem czytając jak Ci się sielankowo na niej gra. Ona jest prawie doskonała, tzn przed jej rozpocząciem należy wejść do edytora map i "posadzić" jedno drzewko w miejscu centralnym mapy. nie pamiętam czy na powierzchni czy w podziemiach ale tam jest taki bug że nie ma drzewka i da się przedostać bez zebrania wszystkich namiotów. jak 1 raz na niej grałem to się na to wkurzyłem jak komputer sobie tak o przeszedł wykorzystując błąd. po tym posadziłem to drzewo i następnym razem rozgrywka była idealna :] sorrr że tak późno ;/
Awatar użytkownika
Emiel Regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1495
Rejestracja: 26 wrz 2005, o 17:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 71 razy
Pomógł: 225 razy

Heroes of Might and Magic 3

Post autor: Emiel Regis »

Tak, wiem o czym mówisz, dokładnie to zwróciło moją uwagę. Choć okoliczności były zgoła inne; ) Szybko się rozbudowałem i to nie komputer a ja pierwszy tam wszedłem i wyzbierałem artefakty. Choć po prawdzie wiele mi one nie dały bo jest tam np bardzo dobry artefakt Miecz Sprawiedliwości ale co mi po nim jak ja tam wszedłem już z Mieczem Armageddonu xD Już przed tym wchodzac do Kryjówki złodziei widziałem, ze mam najmocniejszego bohatera z największą armią. To że duża mapa i dużo chodzenia to bardzo dobrze, cała trudnosc lezy w dobrym początku, a dorzynanie przeciwników mnie juz nie cieszy; )

Jak dla mnie to jedynym minusem jest zbyt duża izolacja przeciwników od siebie. No i nie wiem po co autor zmieniał nazwy bohaterów, wcale te nie są lepsze...
mnij
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 223
Rejestracja: 18 lis 2008, o 16:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KrK
Podziękował: 10 razy
Pomógł: 3 razy

Heroes of Might and Magic 3

Post autor: mnij »

a mam pytanie jakim zamkiem i bohaterem grasz? hah no to dobrze że bug wyszedł na Twoją korzyśc chociaż ja nie lubię grać z takim czymś. no izolacja jest ale z początku jest szansa na porządny rozwój, bez ciągłych najazdów, no ale jak kto woli. ogólnie nazwy i niektóre hmm tabliczki wskazują na prymitywimz twórcy, ale z drugiej strony mi imponuję mapa, więc sam nie wiem co sądzić :]
Awatar użytkownika
Emiel Regis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1495
Rejestracja: 26 wrz 2005, o 17:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 71 razy
Pomógł: 225 razy

Heroes of Might and Magic 3

Post autor: Emiel Regis »

Też nie lubię bugów jednak zauważ, że ten wiele nie zmienia, po prostu podnosi prestiż czterech pierwszych namiotów do "pokonania". Pierwszy kto je zdobedzie zbiera wszystko; ) Poza tym zauważ, ze ta mapa jest dobrze dopracowana, autor mógł tak celowo zrobić...


Bohatera mam takiego:



jest to stan na trzeci tydzień piątego miesiąca. Także zamek już też wiesz jaki mam, smoki rulezz xD Praktycznie tylko Błękitnymi i Czarnymi walcze.


Oczywiscie temat wciąz aktualny i jak ktoś zna inne ciekawe duże mapy to proszę pisać. Ja od czasu ostatnich postów nic nie grałem takze żadnej nowej mapy nie polecę, Vanadia jest dobra jak ktoś lubi teleporty. Także można spróbować grać w mapę Fatum, zapowiada sie bardzo ciekawie jednak ja mialem w niej błąd i wywalało mnie (ten co wyżej na screenie), może inni nie będą mięli.
mnij
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 223
Rejestracja: 18 lis 2008, o 16:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KrK
Podziękował: 10 razy
Pomógł: 3 razy

Heroes of Might and Magic 3

Post autor: mnij »

jutro będę miał chwilęczasu to stestuję Fatum :] i oczekuję że ktoś wrzuci jeszcze jakieś ciekawe mapy, bo szukanie dobrej w gąszczu beznadziejnych, które przeważają, jest męczące.
ODPOWIEDZ