Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

pientsu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2006, o 23:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 2 razy

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: pientsu »

mój wujaszek ma książeczkę ze zbiorem systemów do gry w lotka, mimo, że są one pięknie opisane moim zdaniem w praktyce nie mają szansy się sprawdzić
salvia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 3 lis 2008, o 03:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: salvia »

A jak zwiekszy sie prawdopodobienstwo trafienia szostki jezeli znam jedna liczbe a wiec musze trafic jeszcze 5 przy zalozeniu ze jest 45 liczb?
Awatar użytkownika
Lorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7150
Rejestracja: 2 sty 2006, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 1322 razy

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: Lorek »

Ee hm ale losuje się z 49 liczb czyli jak jedną znamy to zostaje 48 chyba że tu są jakieś inne warunki. Prawd. zwiększy się ok. ośmiokrotnie ale po 1sze to musimy znać tę liczbę (ciekawe skąd?) a po 2gie to i tak \(\displaystyle{ P\approx 5.8\cdot 10^{-7}}\)
salda_fadla
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: 8 lis 2007, o 23:25
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Töölö
Pomógł: 2 razy

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: salda_fadla »

Połowa pieniędzy z zakładów lotto idzie na sport, żadna optymalizacja strategii (których nie ma zresztą wiele) tego nie przebije. Żeby przegrać trzeba grać jak mówią.

Zatwardziałym strategom - hazardzistom proponuję raczej poker online. Tam umiejętności naprawdę popłacają.

ps. Można wygrać dwa razy z rzędu, jeśli sporą część pierwszej wygranej przeznaczy się na zakłady.
salvia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 3 lis 2008, o 03:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: salvia »

45 liczb bo z tylu sie losuje tu w irlandii gdzie akurat jestem.zakladajac ze znamy jedna liczbe juz tlumacze jestem tu juz jakies pond dwa lata i obserwuje wyniki tutejszego lotto i co ciekawe zauwazylem ze sa pewne powtorzenia liczb np 1 wypada przynajmniej raz w miesiacu czyli na jakies 8,9 losowan zakladajac ja za pewnik ze w koncu wypadnie przy kazdym losowaniu wysylam kominacje szesciu liczb z jedynka. wygralem juz dwie 4 i spoooro 3.wiec chyba mozna zwiekszyc coc troszke to prawdopodobienstwo...
Awatar użytkownika
N4RQ5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 421
Rejestracja: 15 lis 2006, o 16:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suwałki/Wawa
Pomógł: 104 razy

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: N4RQ5 »

Jeśli któraś liczba wypada częściej niż inne to albo jest to czysty przypadek albo mają maszyny do losowania nie nadające się do niczego.
antkiem
Posty: 0
Rejestracja: 5 lip 2015, o 15:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zabrze

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: antkiem »

Witam.
Urszulak, ma intuicję, bo jest chyba kobietą i dzięki temu przeczuwa, a nie jest święcie przekonana o swojej racji jak np. Qń. Po prostu - "Wiem, że nic nie wiem" - to sa mądre słowa pełne pokory, a nie przechwałki.
Do rzeczy: urszulak ma dobre przeczucie ponieważ jak już dziś nauka (fizyka kwantowa) potwierdza doświadczalnie tam gdzie jest obserwator tam tez i jest obserwowany np. przedmiot; pisząc jeszcze prościej - to my wszyscy kreujemy rzeczywistość. Zatem doświadczenie z 3 kartami (2 czarne i 1 czerwona) gdzie po wylosowaniu czarnej w ponownym losowaniu wypada częściej czerwona potwierdza, że nasze nastawienie - a więc element kreowania rzeczywistości - przyciąga taki rezultat. Z Lotto będzie podobnie tylko o wiele bardziej skomplikowanie; jednak gdy ktoś studiuje wyniki itp. to na pewno tak może w 20-30%, a może i więcej zwiększa prawdopodobieństwo, a jak będzie bardzo, bardzo przekonany - wręcz szalony, że to te i tyle bo przecież tak dużo pracy włożył to może nawet 50-60%? Tak naprawdę chodzi o siłę kreowania. Pisząc jeszcze prościej; jakby wszyscy ci co zagrali w Lotto byli święcie przekonani, ze nie wygrają, nie maja szans a tylko jeden z nich miałby na odwrót to na 90-100% by wygrał. Jednak pewnie każdy wierzy, że wygra - pytania jak mocno

Pozdrawiam wszystkich i dużo pokory życzę wszystkim - łącznie z sobą. Pokora to mądrość, a przekonanie, że się wie jak jest to... )))
Stasiu
Awatar użytkownika
VillagerMTV
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 898
Rejestracja: 18 cze 2013, o 23:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bieszczady
Podziękował: 65 razy
Pomógł: 40 razy

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: VillagerMTV »

Ładny odkop.

Ale jednak się do tego odniosę i zapytam. Twierdzisz, że jak będę wierzył, że przy 1000 rzutach monetą będzie ok. 800 (a nie 500) orłów to tak się stanie?
antkiem
Posty: 0
Rejestracja: 5 lip 2015, o 15:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zabrze

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: antkiem »

))) No ładne odkopanie

Tak, tylko nie mówię tutaj o wierzeniu intelektualnym - na poziomie rozumu, tylko o głębokim przekonaniu na poziomie świadomości - podświadomości, lub po prostu coś w stylu: Wiedziałem, że tak będzie, wiedziałem całym sobą. Ponadto, od wielu tysięcy lat o tym mówią nauczycielu duchowi, a fajne jest to że dziś nauka tak daleko poszła, że to po prostu jest doświadczalne, że obserwator kreuje obserwowane. Dlatego jeśli byś nie zwątpił że na 1000 rzutów będzie ok 800 orłów to tak by się stało.

Ponadto można to zaobserwować w życiu, że jak czegoś bardzo chcemy, jesteśmy zdeterminowani w jakiejś sprawie to mniej więcej przyciągamy nasze rozwiązanie; ja bynajmniej to u siebie widzę. Nawet z tym, że jak 15 lat temu po prostu wiedziałem, że będę wydawał płyty to to sie działo - wydałem 2 płyty; dziś chcę i nie chce więc tak się dzieje że nie moge jej nagrać - nie jestem już w 100% zdeterminowany ))
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
VillagerMTV
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 898
Rejestracja: 18 cze 2013, o 23:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bieszczady
Podziękował: 65 razy
Pomógł: 40 razy

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: VillagerMTV »

A moim zdaniem to jest przekłamywanie rzeczywistości.

To tak jak poznasz coś nowego i to później widzisz - po prostu Twój mózg jest skupiony na tym i to "częściej" widzi, ale to nie znaczy, że to się nagle częściej pojawia.

Wydawanie płyt to nie sytuacja losowa, więc przykład zły. Między wydawaniem płyt (na które masz wpływ i do tego dążysz, więc wierzenie w siebie ma duże znaczenie) a rzucanie monetą (a w zasadzie rozważanie sytuacji losowej) jest duża różnica.
MadJack
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 21 lis 2010, o 22:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 35 razy

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: MadJack »

O nie, tylko nie ludzie od kwantowych teorii poznania xD Skąd się oni wszyscy biorą?
antkiem
Posty: 0
Rejestracja: 5 lip 2015, o 15:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zabrze

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: antkiem »

Kochani, po co tak teoretyzować jak można podoświaczać; po prostu zróbcie / zróbmy doświadczenie na na 3 kartach (2 czarne i 1 czerwona) 100 razy i pewnie doświadczymy, że częściej wyciągniemy czerwoną jak już tylko dwie zostaną.
ja jak zrobię podzielę się wynikami doświadczenia - nawet jakby częściej czarna była wybierana )))
Awatar użytkownika
musialmi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3466
Rejestracja: 3 sty 2014, o 13:03
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PWr ocław
Podziękował: 382 razy
Pomógł: 434 razy

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: musialmi »

A co, jeśli natura jest daltonistką?
Awatar użytkownika
VillagerMTV
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 898
Rejestracja: 18 cze 2013, o 23:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bieszczady
Podziękował: 65 razy
Pomógł: 40 razy

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: VillagerMTV »

@MadJack Może to jakaś sekta?

A co do doświadczenia robiłem kiedyś z monetą i wypada około połowa orłów. Ale pewnie nie wierzyłem wystarczająco, że będą same reszki
antkiem
Posty: 0
Rejestracja: 5 lip 2015, o 15:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zabrze

Lotto - Duzy Lotek - czy da sie zwiekszyc swoje szanse?

Post autor: antkiem »

@VillagerMTV, @musialmi

Witam dziś. Zachowujcie się jak dzieci w piaskownicy: zamiast bla bla bla... po prostu zróbcie doświadczenie z 3 kartami o których pisała w poście Urszulak i napiszcie szczerze o swoich wynikach; ja je zrobię i się podzielę wynikiem.

Do roboty panowie!

I wtedy będziemy mieć bazę by sobie bla bla bla...
Miłego dnia.
ODPOWIEDZ