J.polski -prezentacja multimedialna a konspekt

qazwsx5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 1 mar 2008, o 10:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z Zarzecza
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 14 razy

J.polski -prezentacja multimedialna a konspekt

Post autor: qazwsx5 »

Dzisiaj mamy 13 kwietnia a do 17 kwietnia muszę napisać konspekt maturalny. I tu pojawia się problem - mianowicie nic nie mam zrobionego, oprócz jako-tako napisanej bibliografii.

Planuję napisać ten konspekt byle jak, a lepiej przygotować prezentacje w PowerPoincie (po ostatnim egzaminie pisemnym mam 2 tygodnie na przygotowanie się do prezentacji).

Mam kilka pytań związanych z konspektem:
1. Czy jest oceniana zgodność konspektu z tym co się powie w rzeczywistości.
2. Czy podczas prezentacji mogę opierać się na prezentacji multimedialnej (żeby sobie przypominać o czym mam mówić) czy konieczne jest używanie konspektu
3. Jak wygląda początek egzaminu - ile mam czasu na ustawienie sprzętu i kiedy mam to zrobić.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
natkoza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2278
Rejestracja: 11 kwie 2007, o 18:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 41 razy
Pomógł: 602 razy

J.polski -prezentacja multimedialna a konspekt

Post autor: natkoza »

powiem tak... lepiej przygotowac dobry konspekt, bo on trafia też w ręce komisji.. i to jeszcze przed twoim egzaminem, więc pierwsze wrażenie będzie kiepskie jak zobacza byle jaki konspekt.
1. raczej radziłabym mówić to co masz w konspekcie, bo polecą punkty
2. możesz, ale nie możesz cały czas na nią patrzeć i czytac, bo prezentacja bedzie najpewniej za toba, a ty lepiej żebys był przodem do komisji
3. nie masz takiego czasu.. ewentualnie możesz włożyć płytkę z przentacją do komputera, Sprzet sprawdza sie najczesciej dzień przed egzmainem
ODPOWIEDZ