Wasze średnie

czy macie pasek

nie
59
31%
nie
59
31%
mam
35
19%
mam
35
19%
 
Liczba głosów: 188

Awatar użytkownika
Vixy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1830
Rejestracja: 3 lut 2006, o 15:47
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: z gwiazd
Podziękował: 302 razy
Pomógł: 151 razy

Wasze średnie

Post autor: Vixy »

u nas tyle szczescia jest ze mozna wybierac sobie nauczycieli na rozszerzeniach , tak jest najlepiej.. Za to nie ma ciekawie u nauczycielki ktora uczy nas podstaw Wychowawca uczy mnie maty , a ja zrezygnowalam i wybralam inna , ale to juz nie ze wzgledu na sposob na nauczania , bo rowniez dobrze uczy ..
Awatar użytkownika
aikon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: 2 gru 2005, o 17:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 48 razy

Wasze średnie

Post autor: aikon »

Po co wam te średnie w liceum? Teraz i tak nikt już tego pod uwagę nie bierze przy rekrutacji na studia... Olewanie malo ważnych przedmiotów to bardzo dobra metoda. Lepiej skupić sie na tym co potrzebne i się w życiu przyda (matma, fiza, jakiś język), walnąć mature na wysoki procent i uczelnie stoją otworem (chociaż i tak ostatnio kierunki typu matematyka, fizyka lub inne techniczne, są słabo oblegane i dostać się jest bardzo łatwo).

Teraz na studiach walcze o 4,05 - wtedy wpadnie mi stypa naukowa. Przy dobrym wietrze... może się uda.
Awatar użytkownika
`vekan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 875
Rejestracja: 23 sty 2006, o 21:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: far away
Podziękował: 139 razy
Pomógł: 71 razy

Wasze średnie

Post autor: `vekan »

ja mam 4,7. Przykładam sie tylko do mamty i angola. Chcialem do informy ale trafila mi sie taka nauczycielka ze umiała mniej odemnie. Na szczeście wczoraj mialem zakończenie roku
Awatar użytkownika
Vixy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1830
Rejestracja: 3 lut 2006, o 15:47
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: z gwiazd
Podziękował: 302 razy
Pomógł: 151 razy

Wasze średnie

Post autor: Vixy »

`vekan pisze:ja mam 4,7. Przykładam sie tylko do mamty i angola. Chcialem do informy ale trafila mi sie taka nauczycielka ze umiała mniej odemnie. Na szczeście wczoraj mialem zakończenie roku


jak ty to zrobiłeś? ja tez przykladam sie do maty , angola i polskiego , a reszte olewam i z niektorych przedmiotów ledwie 3 mi wychodzi..Ucze sie tez tam na gegre czy cos , ale dzien wczesniej przed sprawdzianem . w sumie to wlasciwie tylko matura sie liczy...
Awatar użytkownika
Calasilyar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2656
Rejestracja: 2 maja 2006, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 410 razy

Wasze średnie

Post autor: Calasilyar »

ja mam 4,2, bo jestem w trakcie wdrażania planu !matma!+fizyka+angol+polski . niby wszyscy sie dziwią, czemu sie tak spadło ze średnią ale za to jaki respect na matmie... mmmm.... aż miło
Awatar użytkownika
aikon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: 2 gru 2005, o 17:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 48 razy

Wasze średnie

Post autor: aikon »

Po drugim semestrze na elektronice (PWr) - 4,30
Awatar użytkownika
Uzo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1137
Rejestracja: 18 mar 2006, o 10:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzyżów / Kraków
Podziękował: 94 razy
Pomógł: 139 razy

Wasze średnie

Post autor: Uzo »

ja skonczylem drugą klase ze średnią 4.83 , w pierwszej bylo troche lepiej, wiec troche fajnych ocen juz mi przechodzi na swiadectwo z 3 klasy Jezeli chodzi o plany na cala trzecia klase to teraz wczuwam sie tylko i wylacznie w to co zdaje na maturze , a srednia sama sie troche podciagnie z ocen z 1 i 2 klasy
Awatar użytkownika
pl2619
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 12 paź 2004, o 20:08
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 5 razy

Wasze średnie

Post autor: pl2619 »

kaarol pisze:Moze ci jeszcze moje dane personalne poda??
Pytasz sie o innych srednie a o sobie nic nie mówisz.
Ja miałem pasek a tak pozatym to ty chyba nie miałaś za dobrych ocen:P
Awatar użytkownika
magdabp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: 28 paź 2006, o 23:09
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Poland
Podziękował: 80 razy
Pomógł: 29 razy

Wasze średnie

Post autor: magdabp »

ja na koniec gimnazjum mialam srednia 5.0 (najwyzsza jak na razie) a w liceum to tak kolo 4.6 i 4.4 ale i tak sie ciesze:D:D u nas kilka osob w calej szkole mialo powyzej 5.0 moze z 6 osob.... dlatego podziwiam te osoby ktore maja tak wysoka srednia... respect:D
czacha

Wasze średnie

Post autor: czacha »

a ja mam taka sobie srednia bo w zeszlym roku mialem 4.1, ale doszedlem do wniosku ze tak byc nie moze i musi byc lepiej, dlatego w tym roku sie powaznie przykladam
ODPOWIEDZ