Wasze średnie

czy macie pasek

nie
59
31%
nie
59
31%
mam
35
19%
mam
35
19%
 
Liczba głosów: 188

Awatar użytkownika
RobertN
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 23 cze 2005, o 14:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rzeszów

Wasze średnie

Post autor: RobertN »

A mi wyszło na 4.3 w II liceum (w tamtym roku miałem 4.4, a cale gimnazjum równo na 4.5)
Skrzypu pisze:3.9 - mogę jeszcze poprawić w sierpniu
Możesz czy musisz? Ja wyszedłem cało z polskiego :]
Skrzypu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1146
Rejestracja: 18 maja 2004, o 22:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 18 razy

Wasze średnie

Post autor: Skrzypu »

Mbach pisze:Policzyłem dobrze - srednią arytmetyczną: innej nie liczyłem
To wypisz wszystkie oceny to sprawdzimy
RobertN pisze:Możesz czy musisz? Ja wyszedłem cało z polskiego :]
Albo mogę albo muszę, mój wybór
Gregsky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 199
Rejestracja: 18 sie 2004, o 15:38
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRK
Pomógł: 1 raz

Wasze średnie

Post autor: Gregsky »

moja średnia na stypendium nie wystarczy
rahl

Wasze średnie

Post autor: rahl »

ja od 2 lat juz nie licze, staram sie o dobre oceny tylko u tych nauczycieli, u ktorych zalezy mi na dobrej opini i nie miec dwoj. to oczywiscie nie oznacza ze sie wcale nie ucze, mam swoj program i w zasadzie do szkoly moglbym chodzic tylko na polski. takie liczenie sredniej imo tylko stresuje, pamietam ile nerwow stracilem na walke z facetem z przysposobienia obronnego i jedyne co udalo mi sie wywalczyc to 2 ;/
sytuacja pewnie wygladalaby inaczej gdyby swiadectwo bylo brane pod uwage na studiach, a tak - to tylko glupie cyferki ;]
Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

Wasze średnie

Post autor: Undre »

Gregsky od ilu macie tam u was stypendium ?

[ Dodano: Czw Gru 15, 2005 7:59 pm ]
PS Lipna ta ankieta, na studiach nie ma paska - i co ja teraz mam zaznaczyć ? :P

[ Dodano: Czw Gru 15, 2005 8:20 pm ]
PS2 Aura w moim przekonaniu jesteś dobra i porządna kobita, więc się nie obraź, bo nie chcę umniejszać twoim skillom. Jednak -> jeżeli ma się średnią 5.8 czy 6.0, oznacza to, że posiada się wiedzę ponadprogramową prawie że z każdego przedmiotu - osobiście nie wierzę w bycie wymiataczem we wszystkich dziedzinach naraz, więc jedyne co moge na podstawie takiej średniej wnioskować to albo tragiczny poziom gimnazjum, albo takie są teraz realia, że jak ktoś ma łeb to w starym systemie nauczania miałby to 5,2 ale w wyniku reformy próg sie pozmieniał
Finarfin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 256
Rejestracja: 13 paź 2004, o 16:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocek
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 9 razy

Wasze średnie

Post autor: Finarfin »

Ah...te piękne średnie

W gimie zawsze oscylowałem wokół średniej 5,3; w liceum jest to średnia powyżej 4,0 Moim zdaniem nie jest zła. Niby drugie najlepsze LO na dolnymśląsku. Ofc wszyscy co przyszli z gimnazjów do mojej klasy rownież mieli conajmniej czerwone paski. Gimnazja to bzdura
rObO87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 588
Rejestracja: 16 sty 2005, o 20:42
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 4 razy

Wasze średnie

Post autor: rObO87 »

Jak tu mieć wysoką średnią jak z:

polskiego mam 3 :twisted:
historia 2/3 :twisted:
WOS 3 :twisted:
WOK 3 :twisted:

a reszta >=4
soliter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 195
Rejestracja: 13 paź 2005, o 17:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 28 razy

Wasze średnie

Post autor: soliter »

Undre pisze: PS2 Aura w moim przekonaniu jesteś dobra i porządna kobita, więc się nie obraź, bo nie chcę umniejszać twoim skillom. Jednak -> jeżeli ma się średnią 5.8 czy 6.0, oznacza to, że posiada się wiedzę ponadprogramową prawie że z każdego przedmiotu - osobiście nie wierzę w bycie wymiataczem we wszystkich dziedzinach naraz, więc jedyne co moge na podstawie takiej średniej wnioskować to albo tragiczny poziom gimnazjum, albo takie są teraz realia, że jak ktoś ma łeb to w starym systemie nauczania miałby to 5,2 ale w wyniku reformy próg sie pozmieniał
W moim gimnazjum nauczyciele czasami (rzadko, ale się zdarza) starają się desperacko przekupić uczniów ocenami w celu zachęcenia ich do poważniejszej nauki przedmiotu, którego uczą. Oczywiście prawie każdy jest na to nieczuły.
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

Wasze średnie

Post autor: Zlodiej »

Ja to watpie w powyzej 4.0 ...

Jestem narazie na etapie (lekko zmienionym z wiadomyh przyczyn ) mojego kolegi z drugiego roku ... Te kolosy są nieważne, nie liczą się oceny, tylko to się potrafi , jakby mi sie chciało to zalicze nawet na 5 te egzaminy, ale mi sie nie chce ;], wiem ze przejde, a jak nie to podoba mi sie tutaj wiec napewno wróce ...

Znaczy ma podstawy tak sadzic skoro w pierwszym roku miał 5.0, a teraz jest w grupach gwiazdkowych ...Tyle ze teraz to sie nazywa załamanie
Aura
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: 4 maja 2005, o 17:03
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: z xiężyca
Podziękował: 6 razy
Pomógł: 14 razy

Wasze średnie

Post autor: Aura »

Ja podziwiam ludzi, którzy potrafią, że tak powiem, postawic wszystko na jedna kartę, a resztę zupełnie olać... którzy wiedzą czego chcą... to wymaga dużego samozaparcia, niewrazliwości na otoczenie i bądź co bądź to w koncu ryzyko. Ja nie potrafię mysleć tak długofalowo, bo moja dewiza to "carpe diem" i po prostu potrzebuje działać z kilku frontów, choć i mi to się powoli krystalizuje... Ale wątpliwości zostają...

Poza tym z kilku wybranych przedmiotów(dajmy na to matma, fiza) nie problem dostac 5, ale na 6 to już rzeczywiście trzeba zapracowac w LO...(o ile sie nie myle w mojej szkole jedyny powód do wystawienia tej oceny to finalista olimpiady) Nie wiem, może ja własnie boje się tej pracy LOL
Awatar użytkownika
ymar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: 13 sie 2005, o 14:52
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 21 razy
Pomógł: 24 razy

Wasze średnie

Post autor: ymar »

Aura pisze: to wymaga dużego samozaparcia, niewrazliwości na otoczenie i bądź co bądź to w koncu ryzyko
ja jestem taką właśnie osobą i zapewniam cię, że nie wymaga to samozaparcia, owszem, wymaga niewrażliwości na otoczenie, i owszem, jest to -w moim wypadku - sproe ryzyko, dlatego wymaga to też dużej dawki bezmyślności.
Awatar użytkownika
neworder
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 364
Rejestracja: 11 lis 2004, o 11:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: MISMaP UW
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 8 razy

Wasze średnie

Post autor: neworder »

Ja nie potrafię mysleć tak długofalowo, bo moja dewiza to "carpe diem" i po prostu potrzebuje działać z kilku frontów, choć i mi to się powoli krystalizuje... Ale wątpliwości zostają
Szczerze mówiąc, jeśli chce się osiągnąć jakiś sukces naukowy (finalista/laureat jakiejś olimpiady), to nie wolno się rozdrabniać, trzeba sobie jasno powiedzieć: "Chcę osiągnąć to, to i to", a potem to już tylko wytrwale dąży do postawionego celu.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Wasze średnie

Post autor: Rogal »

Nie można być dobrym we wszystkim. Proste i logiczne. Dziś nikt już nie rozeznaje się dobrze w całości matematyki (ostatni taki gość zmarł niedługo po II wojnie światowej) nawet, a każdy ma swą specjalizację, a nie dopiero, by w LO mieć średnią ponad 5 (rok temu miałem właśnie 5 i na więcej się mi nie chciało, stwierdziłem, że nie ma co sobie głowy zawracać pierdołami ).
Awatar użytkownika
Ziom Ziomisław
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 255
Rejestracja: 12 sty 2006, o 21:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: I LO Inowrocław
Pomógł: 20 razy

Wasze średnie

Post autor: Ziom Ziomisław »

Ja tam też sądze, że nie warto się rozdrabniać. Trzeba jasno ustanowić sobie cel i od niego dążyć. Sam staram się skupić na matmie, a wszystko pozostałe zaliczyć. No i z tego podejścia wyszło mi 4.5 w pierwszym semestrze w nowej szkole i nawet w OMie udało mi się przejsc . Osobiście jestem więc zadowolony i polecam też innym obranie sobie specjalizacji.
jarosz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 21 sty 2006, o 14:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

Wasze średnie

Post autor: jarosz »

Na świadectwie maturalnym miałem średnią 4,3 i jestem bardzo zadowolony.

Czasy pasków skończyły się razem z gimnazjum...
ODPOWIEDZ