Zabójcze gry? - serial

Awatar użytkownika
Bierut
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 686
Rejestracja: 26 paź 2006, o 17:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 15 razy
Pomógł: 84 razy

Zabójcze gry? - serial

Post autor: Bierut »

Kiedyś, parę lat temu, w telewizji był nadawany ciekawy serial. Wyemitowano niewiele ponad 10 odcinków. Nie pamiętam dokładnie jak się nazywał - jedyne co mi przychodzi do głowy, to "Zabójcze gry", ale pewności nie mam.

Film opowiadał o człowieku, który tworzył gry komputerowe. W każdej z nich bohaterami były osoby z życia tego faceta, np. dziewczyna, teściowa lub nauczyciel. W wyniku jakiejś komplikacji z gry zaczęły wychodzić kolejne postacie - jak się łatwo domyśleć - czarne charaktery. Wtedy można było je pokonać w różny sposób w zależności od tego jaki miały słaby punkt w grze. Np. w pierwszym odcinku był gracz w futbol amerykański, który giną tylko od wody. Ze sposobów, jakimi należało unieszkodliwić wroga, które pamiętam, to jeszcze np. pokazanie odbicia w lustrze, zabicie strzałą z łuku, czy postrzał złotym nabojem. Oczywiście do każdej postaci należało używać innej techniki. W każdym z odcinków był też facet w białym garniturze, który zawsze towarzyszył i był przewodnikiem czarnych charakterów.

Teraz moje pytanie i powód, dla którego założyłem ten temat. Czy ktoś oglądał ten serial i pamięta jego dokładny tytuł? Zależy mi na tej odpowiedzi, bo chciałbym jeszcze raz go oglądnąć, ale nigdzie nie mogę znaleźć o nim żadnych informacji. Szukanie pod tytułem "Zabójcze gry" nic nie daje. Jeśli ktoś wie, gdzie mogę znaleźć coś na ten temat, to też byłbym szczęśliwy, gdyby podał.
ODPOWIEDZ