Dziękuję :-)

Awatar użytkownika
Lady Tilly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3807
Rejestracja: 4 cze 2005, o 10:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: nie wiadomo
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 712 razy

Dziękuję :-)

Post autor: Lady Tilly »

Jestem na forum już na forum "prawie" trzy lata - "prawie" robi wielką różnicę, bo trzy lata minie dopiero w czerwcu. Chciałabym podziękować wszystkim za dostarczenie materiałów do mojej pracy - nie zwierzałam się do tej pory ale winnam wspomnieć o tym. Zamierzam napisać pracę doktorancką - na razie nie powiem na jaki temat - lecz te "prawie" trzy lata dostarczyły mi wystarczających materiałów. Temat pracy zakrawa o stosunki społeczne i psychologiczne jego aspekty w wirtualnym świecie a to forum - jako jeden z wielu takich światów. Są oczywiście osoby, o których pamięć budzi we mnie sentyment. Dziękuję im za wsparcie - nie zdradzę tajemnicy kto to taki - nie chcę żeby to zabrzmiało jako faworyzowanie tej osoby - chcę tylko, żeby te osoby (słownie trzy) domyśliły się tego. Jak praca będzie gotowa to zapewne umieszczę ją w Internecie. Reszta użytkowników - to po prostu jednostki badawcze. Swoją drogą ciesze się - bo mam materiały do swojej pracy - dzięki jeszcze raz. Mam nadzieję, że osoby które budzą we mnie sentyment - dalej będą to robić i nie zerwą stosunków ze mną.
Rogal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5405
Rejestracja: 11 sty 2005, o 22:21
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: a z Limanowej
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 422 razy

Dziękuję :-)

Post autor: Rogal »

Trzy lata zbierać materiały na pracę doktorską... Podziwiam i cieszę się, że jednak wybrałem matematykę ;p.
Awatar użytkownika
Lady Tilly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3807
Rejestracja: 4 cze 2005, o 10:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: nie wiadomo
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 712 razy

Dziękuję :-)

Post autor: Lady Tilly »

Rogal pisze:Trzy lata zbierać materiały na pracę doktorską...
Bo to będzie obszerna praca - obserwacja musiała długo trwać ze względu na temat pracy.
Awatar użytkownika
aikon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: 2 gru 2005, o 17:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 48 razy

Dziękuję :-)

Post autor: aikon »

Powiedz kiedy obrona, zorganizuje się wycieczkę.
Powodzenia !
Awatar użytkownika
Lorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7150
Rejestracja: 2 sty 2006, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 1322 razy

Dziękuję :-)

Post autor: Lorek »

A tak z ciekawości: co to za uczelnia i kierunek?
ODPOWIEDZ