Czy ktoś próbował zarabiać przez internet ?

lumo1

Czy ktoś próbował zarabiać przez internet ?

Post autor: lumo1 »

witam
chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z Was próbował kiedykolwiek zarobić coś przez internet
z pewnością jesteście nastawieni pesymistycznie ... prawdę mówiąc wcale mnie to nie dziwi. Sam próbowałem w róznego typu firmach płacących za czytanie e-maili, klikanie w banery i autosurf, ale ... to nie jest to: bo wszystki te sposoby zarabiania są bardzo czasochłonne i mało opłacalne (chyba że ma sie duuzo referali ).
Ostatnio natrafiłem na inną mozliwość zarobienia - sprzedawanie raportów

nie wiem czy to kogos interesuje wiec poczekam na jakies posty
droopy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 335
Rejestracja: 21 sty 2005, o 13:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław / Suchedniów
Pomógł: 2 razy

Czy ktoś próbował zarabiać przez internet ?

Post autor: droopy »

mi się zdażyło nawiązać współpracę webmasterską z pewnym gościem i trochę zarobiłem... a jeśli chodzi o te maile i takie głupoty to raczej się na tym zarobić niewiele da.... a uciążliwe bardzo, raz nawet byłem zapisany na kilka tygodni i szybko zrezygnowałem....
lumo1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 6 kwie 2005, o 18:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wys. Maz.

Czy ktoś próbował zarabiać przez internet ?

Post autor: lumo1 »

niom wlasnie rezygnacja to duuzy problem. ja juz tez kilka razy zwątpilem ale cóż "co cie nie zabije tylko cie wzmocni" . a ja zbieram bagaz doswiadczen - na necie probuje zarobic juz od polowy grudnia z roznym skutkiem a raporty są ciekawym i w miare latwym sposobem zarobku
ja dopiero zaczynam ale kolega ktory mnie w to wprowadzil zarobil juz cos kolo 200zł kosztem 20
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

Czy ktoś próbował zarabiać przez internet ?

Post autor: Nostry »

Chyba wiem o co Ci chodzi, lumo1. Jest to kolejny system-piramidka.
Na razie topik, choć mi się nie podoba, mieści się w szerokich ramach naszego regulaminu. Wiedz jednak, że jak przegniesz skończy się to banem- powód się znajdzie.
Awatar użytkownika
My4tic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 106
Rejestracja: 20 sie 2004, o 00:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Source
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 1 raz

Czy ktoś próbował zarabiać przez internet ?

Post autor: My4tic »

Za darmo sie nic nie dostanie. Jak chcesz $$$ to musisz na nie zapracować a odbieraniem mail itp. tego nie zrobisz. Wszystkie te systemy zerują na naiwności (w większości młodych) ludzi. Jak podasz takiej firmie swojego maila to jest już on spalony. Od spamu się nie opędzisz. Co do Twojego systemu to byłbym ostrożny bo coś mi się wydaje, że to kolejny sposób na wyciągnięcie kilku zł od ludzi. Piszesz coś o kosztach na starcie... takie coś odrazu dyskwalifikuje... odradzam się w to bawić.
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

Czy ktoś próbował zarabiać przez internet ?

Post autor: Nostry »

O ile dobrze pamiętam to jest coś w stylu płacisz 20zł ostatniemu na liście, dopisujesz się na listę na końcu i szukasz kolejnych naiwniaków. Niby za jakąś instrukcję pisania raportów.
Jakoś tak to jest zorganizowane, że ci co są wyżej na liście też dostają kaskę za kolejne 3 części tej instrukcji.
Awatar użytkownika
Zlodiej
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1910
Rejestracja: 28 cze 2004, o 12:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 108 razy

Czy ktoś próbował zarabiać przez internet ?

Post autor: Zlodiej »

Jedyne opłacalne sposoby zarabiania przez neta jakie spotkałem to wymiana między ludzmi ... Wiadomo allegro.pl ... Jak się kombinuje to można zarobić ...No i zawodowe administrowanie/moderowanie stron/gier/for ... W sumie to tylko 1 osobe znam która dostaje kase za administrowanie tak jak normalną pensje ... No ale to już wiadomo ... Wymaga doświadczenia i 8 godzinnego dnia pracy ... Czy jakoś tak ...

Sam bym coś chciał znaleźć, bo chyba kazdy chciałby conieco zarobić siedząc przed kompem i żeby to nie było jakieś wciaganie ... No ale teraz to chyba pozostaje mi praca na realu ... Nie ma łatwo ...
lumo1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 6 kwie 2005, o 18:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wys. Maz.

Czy ktoś próbował zarabiać przez internet ?

Post autor: lumo1 »

Z tymi raportami to przyznam sie ... ze myslalem ze uda mi sie kogos wciagnac bo w koncu sam udupilem 20 zł
co do innego zarabiania przez ineternet to jest ono mozliwe i zarabiac mozna duuzo tylko trzeba wiedziec jak sam dopiero sie w tym zaczynam orientowac ... i w jednej firmie nawet mi wyplacili $13 (firma placaca za autosurfowanie) i w tym miesiacu wyplaci mi kolo $40
Awatar użytkownika
My4tic
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 106
Rejestracja: 20 sie 2004, o 00:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Source
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 1 raz

Czy ktoś próbował zarabiać przez internet ?

Post autor: My4tic »

Z tymi raportami to przyznam sie ... ze myslalem ze uda mi sie kogos wciagnac bo w koncu sam udupilem 20 zł
...oj nieładnie ;o ;o ;o ;o
Awatar użytkownika
pl2619
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 12 paź 2004, o 20:08
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 5 razy

Czy ktoś próbował zarabiać przez internet ?

Post autor: pl2619 »

ja nie próbowałem i nie zamierzam



a poza tym jestem za młody
ODPOWIEDZ