zasadnicza służba wojskowa

Picek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 9 gru 2007, o 21:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Pomógł: 3 razy

zasadnicza służba wojskowa

Post autor: Picek »

majkel_mech pisze:Czyli na przeszkoleniu, też otrzymuję się normalny żołd ?; ]
tak, kokosy to nie sa, ale bodajze ok 10zl/dzien masz + jak jestes na przepustkach to zwracaja zywieniowke za czas nieobecnosci w jednostce, zwracaja tez kase za dojazd i daja na wyjazd do domu.
marek1988
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15 gru 2007, o 14:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: stad

zasadnicza służba wojskowa

Post autor: marek1988 »

A gdyby rządziła UPR mlodzi ludzie, tacy, jak my - nie mieliby juz takich rozterek. Ten niewolniczy, socjalistyczny ustroj gdzies ma wolnosc osobista ludzi a wszystkie partie w naszym sejmie chca go tylko umacniac, co bezposrednio wynika z ich programow politycznych oraz czynow i slow;/
fcluki07
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 8 mar 2008, o 12:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gorzkowice

zasadnicza służba wojskowa

Post autor: fcluki07 »

przepraszam ze spytam ale czy u was na wku tez podczas badania kazali "sciagac skóre z................"?? czy tylko u nas takie swiry??
Awatar użytkownika
Lorek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7150
Rejestracja: 2 sty 2006, o 22:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 1322 razy

zasadnicza służba wojskowa

Post autor: Lorek »

U nas nawet nie trza było "pokazywać" bo było tylko "ściągnij spodenki" a jak ktoś to umiejętnie zrobił to nic nie pokazał Ale za to ciekawe historie się działy z lekarzami w roli głównej A najlepsze jest to, że cała moja klasa ma odroczenie do 2008, a ja do 2009
tbarczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 33
Rejestracja: 19 kwie 2007, o 18:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 5 razy

zasadnicza służba wojskowa

Post autor: tbarczyk »

ja ma odroczenie do 30 czerwca a kumpel ma do 24 kwietnia natomist 25 jest u mnie zakończenie roku. A to WKU to też troche przesrane bo byłem tam ponad 4 godziny, a teoretycznie byłem drugi w kolejce. pomijając fakt że komisja lekarska sie spóźniła i czekałem ponad godzine. A skończyło sie na tym że dali mi kat. A.
Co do tych historii to krąży u mnie opowieść jak gościu wbił zapałki do jabłka i powiedział że nie wchodzi bez jeżyka
rogal_18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 14 paź 2007, o 14:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Oleśnica
Podziękował: 3 razy

zasadnicza służba wojskowa

Post autor: rogal_18 »

Może w koncu dadzą nam z tym spokój...
ODPOWIEDZ