do wszystkich niedoceniających antykwariaty :P

Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

do wszystkich niedoceniających antykwariaty :P

Post autor: Undre »

dzisiaj kupiłem sobie 5 tomów Fizyki dla dociekliwych za łączną sumę 30 zł, pare dni temu Encyklopedyczny poradnik matematyki ( 6 zł ) prawie semestr temu nabyłem skrypt na moje studia z antykwariatu za niebagatelne 3 zł ( tom 1, teraz w księgarni z antykiem obok polibudy jest część druga za 16 zł ale tę już mam ), zaś komplecik książeczek do matmy autorstwa pana Żakowskiego ( matematyka dla kierunków Elektronika Informatyka ) za łączną sumę 26 zł. I jak ktoś woli wydawać na te książeczki co ja wydałem łącznie cztery stówki i mieć nowiusie ładniusie z księgarni, jeszcze pachnące drukiem a nie ( jak moje akurat ) wiekiem ( choć nie mówię znowuż że moje walą kurzem czy coś, wcale nie, lekko niektóre mają pożółkłe kartki no ale najnowsze nie są ) to proszę bardzo ale jak cenicie pieniądze to nie widze lepszego wyjścia
Awatar użytkownika
Tomasz Rużycki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2970
Rejestracja: 8 paź 2004, o 17:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów/Kraków
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 293 razy

do wszystkich niedoceniających antykwariaty :P

Post autor: Tomasz Rużycki »

Dodam jeszcze, że w wielu antykwariatach można znaleźć takie perełki, jak książki z Biblioteki/Biblioteczki Matematycznej Niewielka jej część została wznowiona:)


Pozdrawiam,
--
Tomasz Rużycki
Jarząb
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2005, o 14:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ...

do wszystkich niedoceniających antykwariaty :P

Post autor: Jarząb »

trzeba miec jeszcze w miescie dobry antykwariat
marshal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1179
Rejestracja: 21 cze 2004, o 00:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: krk
Pomógł: 9 razy

do wszystkich niedoceniających antykwariaty :P

Post autor: marshal »

undre - a kto nie docenia - Krakow - piekne stare miasto - i antykwariatow mnostwo!
wiadomo ze w ksiagarniach to sie kupuje ksiazki najnowsze i to na prezent
a ja osobiscie polecam jeszcze allegro - mozna zdobyc za smieszne pieniadze - choc uwazajcie - bo dochodzi i do takich absurdow ze ksiazka idzie za sume wyzsza niz w ksiagarni ;]
Awatar użytkownika
Comma
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 647
Rejestracja: 22 lis 2004, o 19:12
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: B-j
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 77 razy

do wszystkich niedoceniających antykwariaty :P

Post autor: Comma »

Jarząb pisze:trzeba miec jeszcze w miescie dobry antykwariat :cry:
No właśnie. Przede wszystkim trzeba mieć w mieście jakikolwiek antykwariat :>
Ale w sumie są tez inne sposoby. Doceniajcie swoich dziadków, doceniajcie. Ja ostatnio dostalam od mojego dziadka trzy tomy poradnika encyklopedycznego Matematyka Prawie 20 lat juz ma (poradnik, nie dziadek), ale przecież matematyka się nie starzeje ;] (najwyżej rozwija)
Awatar użytkownika
g
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1552
Rejestracja: 21 sie 2004, o 16:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Pomógł: 59 razy

do wszystkich niedoceniających antykwariaty :P

Post autor: g »

ja podobnie, od ojca dostalem wydanie z 1968. jak przegladalem jedna z nowszych wersji to nie dostrzeglem zadnych zmian.
Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

do wszystkich niedoceniających antykwariaty :P

Post autor: Undre »

marshal pisze:undre - a kto nie docenia - Krakow - piekne stare miasto - i antykwariatow mnostwo!
cholera u mnie tak znowuż pełno to ich nie jest ... ide w trzy, czasem cztery ustalone w zasadzie miejsca ( bo gdzie indziej nie ma sensu ) i jak tam nie ma to leżę ... ale fakt faktem trzeba chodzić regularnie, bo często nas może coś sporego ominąć - ja kurcze ostatnio właśnie z Wrocławia sobie załatwiłem knigę i zabuliłem ponad 30 zł, a jakiś tydzien temu patrze i niedaleko mnie była za 16 ... było kurcze poszukać zanim zamówiłem to bym zaoszczędził
ODPOWIEDZ