równouprawnienie ??

Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

równouprawnienie ??

Post autor: Undre »

Musze przyznać że jestem pretty fucked up ... chodzę sobie na WF na łyżwy i ostatnio byłem dodatkowo bo musze zaliczyć 15 zajęć a lodowisko zamykają pod koniec maja więc te WFy co mi wchodzą na czerwiec muszę wyjeździć wcześniej ... no i co chamstwo, wszedłem jako jeden z pierwszych i wszystko spoko, a jak wychodziłem to w szatni był taki gościu - no powiedzmy że jakbym go spotkał na ulicy to nogi za pas, przypakowany w miarę ale na 1szy rzut oka z matmy to on bogiem nie był ( no jakby był to do tej pory zostałby kimś więcej niż głupim szatniarzem ). A głupi z niego szatniaż dlatego że w 1szej kolejności obsłużył wszystkie laski które w owej kolejce stały ... dokładając do tego fakt że była godzina 20:00 i komunikacja słabła a ja wręcz musiałem dobrze się wstrzelić ( jeden tramwaj na dwadzieścia minut czy jakoś tak ) to normalnie chamstwo jak człowiek pochodzi jako jedna z pierwszych osób do lady po kurtke i odbiera ją jako 3 od końca ...... i gdzie tu równouprawnienie płci ? takiego kolesia jak on to by należało na zbity pysk wywalić ( dokładając do tego zresztą fakt że ktoś mu zwrócił uwagę i koleś go prawie zbeształ z błotem, potem tak samo potraktował pewną dziewczynę która poparła opinię tgo chłopaka o selektywności obsługiwania przez szatniarza ) ..... głęboki =-= No Comment =-=
mn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 17 sty 2005, o 20:40
Płeć: Mężczyzna

równouprawnienie ??

Post autor: mn »

nie łam się (przełam się)... będzie dobrze...
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

równouprawnienie ??

Post autor: Nostry »

To gdzie ty na te wyżły chodzisz? Na Stefanowskiego? Jak tak, to hop przez ladę, samoobsługa, i długa
Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

równouprawnienie ??

Post autor: Undre »

tak na Stefanowskiego ... a wiesz że jeden tak zrobił ? Co awantura była, nawet niepozorny ochroniarz zza okienka wyskoczył do akcji
Awatar użytkownika
Tomasz B
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 1 lis 2004, o 21:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

równouprawnienie ??

Post autor: Tomasz B »

proponuje troche przypakować i po sprawie
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

równouprawnienie ??

Post autor: Nostry »

hehe. No to nieźle
Ja tam zawsze wsadzałem kurtałkę do mego przepastnego plecaka, dawałem nura za ladę i kładłem na dole, od środka. Z początku gość się pultał, ale potem się przyzwyczaił
ODPOWIEDZ