Poznam dziewczynę 30-45 lat kochającą nauki ścisłe

sdd1975
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 9 kwie 2017, o 16:17
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Radomsko
Pomógł: 5 razy

Poznam dziewczynę 30-45 lat kochającą nauki ścisłe

Post autor: sdd1975 »

Może to miejsce bez sensu - ale w końcu to Hyde Park.

Jak wyżej. Znajduję się na życiowym zakręcie. Czas na nowy rozdział. Zawsze marzyłem o super relacji emocjonalno-intelektualno-fizycznej i wyobrażałem sobie, że jestem z kobietą kochającą matematykę. A trafiały mi się humanistki. Może źle szukałem...

Jeśli masz tyle lat, ile w topicu. Jesteś sama, albo planujesz zmiany... jesli oprócz matematyki interesują Cię miliony innych rzeczy - w tym astronomia, podróże małe i większe (po kraju pociągiem, samolotem w pogoni za Krzyżem Południa) a do tego jesteś albo z Warszawy (okolic) albo z Radomska (okolic). Odezwij się...
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5220 razy

Re: Poznam dziewczynę 30-45 lat kochającą nauki ścisłe

Post autor: Premislav »

Jeśli się powiodło, to gratuluję, aczkolwiek wysunę przypuszczenie, że skuteczniej byłoby wstawić zdjęcie, profil na linkedinie i zaświadczenie o zarobkach z ostatnich 3 miesięcy (albo sześciu). „Wspólnota dusz" to mem związany z ideami miłości romantycznej, które wypaczają obraz rzeczywistości, i w istocie dotyczy mniej niż 5% (a może i nie 1%) związków. Natomiast z wiekiem przychodzi większy realizm i silniejsze osadzenie w rzeczywistości, więc tym bardziej kobieta w tym wieku nie będzie ciekawa w pierwszej kolejności, czy lubisz Baudelaire'a albo algebraiczną teorię liczb.
To jest forum na w miarę przyzwoitym poziomie, więc liczę na brak płaczu romantyków, aczkolwiek zważywszy, że niektórzy tu twierdzili, iż pracą można nadrobić braki uzdolnień (zaprzeczenie tego zdania nie znaczy, że wkład pracy nie ma znaczenia), to różnie może być. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Slup
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 790
Rejestracja: 27 maja 2016, o 20:49
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 23 razy
Pomógł: 156 razy

Re: Poznam dziewczynę 30-45 lat kochającą nauki ścisłe

Post autor: Slup »

Mi ten anons się bardzo podoba. Jednak podobnie jak Premislav podejrzewam, że będzie mało skuteczny.

Znacznie bardziej skuteczną metodą na znalezienie partnerki jest wygranie absurdalnie wielkich pieniędzy w totalizatorze sportowym. Wtedy można w potencjalnych kandydatkach przebierać i w szczególności można znaleźć wśród nich miłośniczkę nauk ścisłych.

Kod: Zaznacz cały

https://www.thesun.co.uk/news/8402541/how-national-lottery-lout-michael-carroll-blew-9-7m-pounds/
jest historia człowieka, który początkowo pracował jako śmieciarz w Wielkiej Brytanii. Potem wygrał 10 mln funtów, co sprawiło, że przeżył kilka bardzo intensywnych lat swojego życia w otoczeniu czterech tysięcy kobiet. Opowiadano mi też historię o pewnym dobrym i znanym piłkarzu, który zapytany przez dziennikarza o to, kim by został, gdyby nie został piłkarzem, odpowiedział, że zostałby zapewne prawiczkiem.

Obecnie heteroseksualny mężczyzna ma jednak wielkie trudności ze znalezieniem jakiejś partnerki (nawet, gdy jest niegłupi, życiowo zaradny i ma przeciętny wygląd). Znalezienie naprawdę wartościowej partnerki to złapanie Pana Boga za nogi.
Ukryta treść:    
ODPOWIEDZ