potrafie rozwiązać każdy problem, Matematyczne.

Ortagon
Posty: 0
Rejestracja: 19 cze 2019, o 10:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: X fact.

potrafie rozwiązać każdy problem, Matematyczne.

Post autor: Ortagon »

To nie żart. Odkryłem że olimpiada matematyczna to SYF. Bo kto sprawdza pracę i ilu osobom? Nie ma takiech technicznej możliwości. Więc włącz sobie olimpiada dowolną włączając Depp blue tudzież Ortagona tudzież Apollo 13 i sprawdź czy nie jesteś wstanie rozwiązać jakiegokolwiek zadania z olimpiady potem sobie policz punkty SAM. nie tak jak w tym filmie.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5221 razy

Re: potrafie rozwiązać każdy problem, Matematyczne.

Post autor: Premislav »

Depp blue to nowa kreacja Johnny'ego na potrzeby filmu o Kasparowie?
E tam, żaden syf, Olimpiada Matematyczna (w której nie brałem udziału, bo byłem za durny) jest fajniejsza (nie przydatniejsza, nie o to mi chodzi) od studiów matematycznych (bo nie ma zadań „oblicz całkę potrójną" albo „sprawdź, że coś jest normą", tylko „pomyśl" i nie wymagają one przeczytania 300-stronicowego skryptu z miliardem przypisów, tylko pomyślenia, a studia to pamięcióweczka przeważnie).
Ortagon
Posty: 0
Rejestracja: 19 cze 2019, o 10:47
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: X fact.

potrafie rozwiązać każdy problem, Matematyczne.

Post autor: Ortagon »

jak nie umiesz zrozumieć jakiegoś zadania to wysstarczy je rozkodować na zrozumialszą dla ciebi treść. nie sądzę że nie wiesz że równania difontosa tozwykle liczby niewymierne a równanie derlichta to pierwiastki.

dostane bana?

-- 19 cze 2019, o 13:06 --

jak oglałeś filmy zelenta z c++ to mam najtrudniejsze zadanie z olimpiady INFORMATYCZNEJ wymagało przejścia z tego że klasta licząca 30 nie liczy jasia do podziału cukierków.

-- 19 cze 2019, o 13:17 --
Premislav pisze:Depp blue to nowa kreacja Johnny'ego na potrzeby filmu o Kasparowie?
E tam, żaden syf, Olimpiada Matematyczna).
niestety ten konkrus robi blow mind. jak przerobiłeś mizere z chemii, to juz byłeś na poziomie noblowskim z chemii. pytanie dlaczego potem była nawet olimpiada z chemii i były nawet 3 etapy tylko że pierwszy był trzecim. i tyle. jak przeczytałeś coś innego to nie moja wina :)

"(w której nie brałem udziału, bo byłem za durny)"

jak chcecie nowy silnik forum to skorzystajcie na bazie najlepszego dostepnego istniejącego, a nie piszście skryptu w XML bo sprawdziałem waszą stronę i nie da się jej zbugować nawet usuwając znaczniki HTML.

jak chcecie żeby dało się kopiować LTeX ze stron netowych na forum bezpośrednio włączcie obłsugę kopiowania, a nie dodawania PDF.
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34285
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5203 razy

potrafie rozwiązać każdy problem, Matematyczne.

Post autor: Jan Kraszewski »

Ortagon pisze:dostane bana?
Już dostałeś. Userze TesknotaZaUmyslem - multikonta są zakazane.

JK
ODPOWIEDZ