liczby pierwsze/przepraszam

vdambru
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 gru 2018, o 02:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

liczby pierwsze/przepraszam

Post autor: vdambru »

chciałem wszystkich przeprosic za moje przechwałki dotyczace liczb pierwszych , jednak nauki sie nie ominie. narysowałem cos w paint i po dłuzszym zastanowieniu okazało sie to niewypałem. wiec pragne wszystkich przeprosic i powiedziec im ze to była głupota z mojej strony (zmarnowałem sobie 6 godzin) nauka nie idzie w las wiec postanowiłem wyklorzystac ludzi którzy sie uczyli i wziołem do rąk prorgram stworzony przez prymusów i zaczołem wszystko od nowa z ideą z paint i po około 6 h mam wzor na liczbe pierwsza do 23, 9 z kolei wzor na liczby parzyste do 24 wzor na zakres liczb pierwszych zakres działa nas liczby pierwsze do liczby 18 i wzor na liczby nieparzyste narazie straciłem wene mysle ze wyciagne jeszcze dzielniki liczb no i pojedziemy do nieskonczonosci
Laniakea Rulez
wzór dostepny bedzie na moim facebook ... _todo_tour chyba że mi sie znudzi i dam to komuś kto się zna mi wzór napisał program ^^ czyli liczby pierwsze już dawno były w naszym zasiegu ;p
a4karo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22210
Rejestracja: 15 maja 2011, o 20:55
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 38 razy
Pomógł: 3755 razy

Re: liczby pierwsze/przepraszam

Post autor: a4karo »

Zacznij od powtórki z polskiego, bo oczy bolą jak się takie teksty czyta.
A potem koniecznie poczytaj coś, bo inaczej zawsze pozostaniesz na etapie pierwszoklasisty
ODPOWIEDZ