ile dostane za liczby pierwsze i nowa matematyke w szkołach

dambru
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 11 gru 2018, o 02:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

ile dostane za liczby pierwsze i nowa matematyke w szkołach

Post autor: dambru »

ok dam jakimś mnichom do przepisywania ja jak narazie pije i słucham muzyki tak jak mówiłem teoria potwierdza sie do 5 cyfr w liczbie po wpadnieciu na pomysł około 6 h temu może jacyś geniusze/matematycy/fizycu to rozwiną i napisdz wzór na liczbe pierwszą ja tylko mam nowe podejscie i widze jak to wygląda ktoś musi to translate
ps wlazlem na farum i zacząłem chlapac jezorem po sprawdziłem około 17 pierwszych i 5 nieparzystych 0 parzystych i do 5 cyfr wszystko działa

-- 13 gru 2018, o 23:32 --

premislaw ja to widze graficznie i nie ubieram tego we wzory (codz próbuje dzielniki pisac według wzoru bo widze ze jest to podstawówka ;p - nie uczyłem sie wiec nie napisałem ;p) to jest jak na razie geometria trzeba to opisac za pomocą algebry jak macie [ciach] to poczytam i sam to zrobie

-- 13 gru 2018, o 23:45 --

dzielniki bardzo przypominają to

Kod: Zaznacz cały

https://demotywatory.pl/4572936/W-taki-
... e-mnozenia zaczołem juz pisac wzór ale straciłem wene

-- 14 gru 2018, o 00:04 --

moja formuła potwierdza tyko ze 2329 z danymi w internecie ze sa dwie jedynki dwie 7 i jedna 3 ale nie mowi (jak narazie choc zobaczylem porownujac to z 2327 jest logika i wi9dac ze uklada sie we wzor) ktora cyfra jest ilu cyfrowa i co mnozymy przez co . widac gołym okiem ze uklada sdie to we wzor ktory zaczołem probowac pisc i wiglada to ja funkcje 2x7 2x1 bla bla bla

-- 14 gru 2018, o 00:33 --

na obecna chwile ogladajac film

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=ptibpKiT-QM
11:51 potrafie wyjaśnic dlaczego odstęp miedzy tymi liczbami (31397-31469) jest taki a nie inny patrzac juz na same liczby
Ostatnio zmieniony 13 gru 2018, o 23:50 przez Jan Kraszewski, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Wulgaryzm, błędy ortograficzne.
ODPOWIEDZ