Wydzielono z: Przedział zbieżność szeregów potęgowych

janusz47
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7910
Rejestracja: 18 mar 2009, o 16:24
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 30 razy
Pomógł: 1670 razy

Wydzielono z: Przedział zbieżność szeregów potęgowych

Post autor: janusz47 »

Nie bardzo rozumiem, dlaczego mam nie poprawiać swoich własnych postów. Poprawiam legalnie nie cichaczem. Czy jesteś świeżo upieczonym moderatorem i nigdy się nie mylisz?
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2018, o 18:40 przez Kaf, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Off-topic.
Kaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 826
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 11:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 187 razy

Wydzielono z: Przedział zbieżność szeregów potęgowych

Post autor: Kaf »

Poprawiasz w momencie, w którym ktoś wytknął Ci błąd. Po poprawie zachowujesz się tak, jakbyś błędu nie popełnił - wprowadza to zbędne zamieszanie. Skoro ktoś ten błąd wytknął, to czytający wątek tę uwagę zobaczy i nie ma potrzeby edycji.

Nie jestem ani świeżo upieczony, ani nieomylny. Dla porządku wydzieliłem tę część dyskusji.
janusz47
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7910
Rejestracja: 18 mar 2009, o 16:24
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 30 razy
Pomógł: 1670 razy

Wydzielono z: Przedział zbieżność szeregów potęgowych

Post autor: janusz47 »

Naprawdę nie ma o czym dyskutować, poza tym, że postępujesz tak, jak, by to było Twoje prywatne Forum. Każdy ma prawo do poprawy swoich własnych postów.
Kaf
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 826
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 11:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Pomógł: 187 razy

Wydzielono z: Przedział zbieżność szeregów potęgowych

Post autor: Kaf »

Pilnuję tylko przestrzegania regulaminu (co jest moim obowiązkiem jako moderatora), tu konkretnie punktu III, 6.9. Prosiłbym też o jakieś rzeczowe argumenty, dlaczego sądzisz, że tego punktu nie naruszasz.

Co do prawa edycji: oczywiście, ono jest (patrz III, 7), ale z pewnymi ograniczeniami (tutaj III, 7.5).

Prosiłbym o rzeczowe odniesienie się do tych argumentów. Przypominam, że przy rejestracji zaakceptowałeś Regulamin.
ODPOWIEDZ