Prezent dla dziewczyny

dawidekk
Posty: 0
Rejestracja: 22 mar 2018, o 14:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Prezent dla dziewczyny

Post autor: dawidekk »

szukam jakiegoś fajnego pomysłu na prezent dla swojej dziewczyny, z którą jestem dwa miesiące. Może mi ktoś coś zaproponować
szw1710

Re: Prezent dla dziewczyny

Post autor: szw1710 »

Srebrny pierścionek - w zasięgu finansowym, a ładny. Może być z cyrkonią.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5220 razy

Re: Prezent dla dziewczyny

Post autor: Premislav »

Ładne wydanie książki Lévy Processes and Stochastic Calculus Davida Applebauma. Czyli połączyć przyjemne z pożytecznym.
Albo jakieś dobre wydanie Biblii, trudno o lepsze fantasy, wszystko tam jest, intrygi, wojny, porywające zwroty akcji, cuda, poezja, trochę filozofii, tylko grunt to nie uwierzyć w to za bardzo. ))))))

Gdybym był dziewczyną, to wolałbym pizzę albo telefon niż pierścionek, a jeśli coś z biżuterii, to może właśnie coś innego (np. kolczyki), gdyż pierścionek kojarzy się z zaręczynami, a to zniechęcające po takim czasie. A może perfumy?
szw1710

Re: Prezent dla dziewczyny

Post autor: szw1710 »

Pierścionek zaręczynowy powinien być raczej złoty. Taki sprezentowałem swojej (wtedy przyszłej) żonie. Pierścionek srebrny z cyrkonią nie oznacza aż tak głębokiego zaangażowania.
joonas
Posty: 0
Rejestracja: 14 lip 2018, o 20:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: warszawa

Prezent dla dziewczyny

Post autor: joonas »

Ja myślę że bardzo fajny pomysł. Jeśli ktoś robi niespodziankę na mikołaja dla swojego dziecka to koniecznie musi zajrzeć na stronę [ciach] macie ogromny wybór zabawek w niskich cenach. Teraz w back friday jeszcze taniej więc naprawdę się opłaca. Zajrzyjcie na stronę bo oprócz zabawek możecie kupić koce kołdry pościele czy ręczniki oraz artykuły szkolne. Polecam serdecznie tą stronę.
Ostatnio zmieniony 21 lis 2018, o 18:15 przez Jan Kraszewski, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Kryptoreklama.
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8581
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 307 razy
Pomógł: 3349 razy

Re: Prezent dla dziewczyny

Post autor: kerajs »

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale podstawowe klocki Lego świetnie się łączą z Duplo. Oznacza to, że dziecko nie musi rezygnować z pierwszych klocków, lecz może nadal je wykorzystywać bawiąc się bardziej dorosłą wersją Lego.
ODPOWIEDZ