Witam!!!

Awatar użytkownika
P@wel.C
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 24 lut 2005, o 03:40
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Siedlce
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 1 raz

Witam!!!

Post autor: P@wel.C »

Witam koleżanki i kolegów!
Nawet nie wyobrażacie sobie jak sie cieszę, że znalazłem w internecie to forum... tylko dlaczego dopiero teraz na nie trafiłem wpisując w przeglądarke przypadkowo https://www.matematyka.pl ? mam net juz ponad pół roku i nigdzie wczesniej nie znalazłem linka do waszego forum... szkoda, a może ukrywacie się i boicie nowych userów?

Tak ciekawa idea popularyzacji nauk ścisłych w internecie powinna być działaniem na większą skalę... zdaje sobie sprawe, że najwiekszym problemem tego serwisu są pieniądze - gdyby było ich wiecej to napewno forum było by bardziej popularne dzięki banerkom, reklamom, linkom umieszczanym w róznych miejscach w necie...

Niemniej jednak cieszę się, że udało mi się tu trafić:) lepiej późno niż wcale

Nie znam jeszcze zasad i zwyczajów na tym forum ale mam nadzieję, że uda mi się ze wszystkim szybko oswoić i, że będzie nam się fajnie "wymieniało wiedzę" i razem współpracowało

Może napiszę coś o sobie. Mieszkam w Siedlach, uczę się w 5 klasie technikum elektronicznego. W zasadzie od dziecka lubiłem matematykę, technikę. Teraz moje zainteresowania poszły głównie w stronę elektroniki (zwłaszcza cyfrowej i mikroprocesorowej), ale do matematyki i fizyki wciąż czuję dużą sympatię, chociaż ostatnio bardzo mało czasu jej poświęcam - większość swojego czasu poświęcam na robienie pracy dyplomowej i mam jeszcze pare innych zajęć Jak uporam się troszkę z tą praca to wezme sie ostro za matme i fize (matura, egzaminy na PW ) i myślę, że wtedy troszkę więcej popiszę na forum

No a teraz idę spać... dam odpocząć troszke swojemu mózgowi Pozdrawiam i życzę sukcesów w zgłębianiu wiedzy, niech moc będzie z wami
Ostatnio zmieniony 25 lut 2005, o 02:39 przez P@wel.C, łącznie zmieniany 1 raz.
Yavien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 800
Rejestracja: 21 cze 2004, o 22:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: W-U

Witam!!!

Post autor: Yavien »

Zapraszamy, milo powitac milego uzytkownika
Awatar użytkownika
Tomasz B
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 312
Rejestracja: 1 lis 2004, o 21:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik

Witam!!!

Post autor: Tomasz B »

witamy witamy

nie martw sie ja trafiłem na to forum po roku.... i nie jest źle... szybko złapiesz klimat

pozdrawiam
Karol_Iwan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 8 lis 2004, o 19:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bytów/Pomorze :)
Podziękował: 1 raz

Witam!!!

Post autor: Karol_Iwan »

Witam równiez nowego klubowicza zycze powodzenia w pracy dyplomowej
Zdrówko: Karol Iwan
ODPOWIEDZ