Asus zenfone GO

basto200
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2016, o 10:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: puck

Asus zenfone GO

Post autor: basto200 »

Witam !! posiadam asusa zenfone GO i mam taki problem mialem stan baterii 70 procent ale tel wylaczyl sie i calkowicie sie rozladowal dlaczego tak sie stalo w czym tak naprwade problem?? Prosze o pomoc!!.
Awatar użytkownika
xxDorianxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: 1 paź 2016, o 17:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował: 88 razy
Pomógł: 22 razy

Re: Asus zenfone GO

Post autor: xxDorianxx »

To był problem jednorazowy?Gdy to naładowałeś,włączył sie normalnie? Opisz dokładniej.
basto200
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2016, o 10:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: puck

Re: Asus zenfone GO

Post autor: basto200 »

nie 3-4 razy pojawilo mi sie to niestety :/ wiesz co dzis jak odlaczalem z ladowarki do konca sie nie naladowal.Do 98 procent jak przez kompa ladowalem go jeszcze w sobote naladowal sie na maksa,od paru dni jest ok ale pyt na jak dlugo i pytanie skad ta bateria mi sie tak rozladowywala.
Awatar użytkownika
xxDorianxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: 1 paź 2016, o 17:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował: 88 razy
Pomógł: 22 razy

Re: Asus zenfone GO

Post autor: xxDorianxx »

Masz gwarancję o oddaj na nią.
Jak nie masz to proponuję wymienić baterie. Najwyraźniej yo jej wina.Jak to nie pomoże oddaj do serwisu.
Z tego co się orientuję to telefon jest bardzo dobry Ale problemu z baterią ma wiele osób.Mysle ze to może być jej przyczyna.
basto200
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2016, o 10:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: puck

Re: Asus zenfone GO

Post autor: basto200 »

gwarancje jeszcze mam,tylko pytanie ze od 4-5 dni akurat jest ok chociaz bateria czasem jak wlacze neta od razu ubywa mi 2 procent potem normalnie wiec ,tez tak myslalem ze przyczyna bateria,tylko posiadam tego fona pol roku i takie problemy z bateria?!
Awatar użytkownika
xxDorianxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 413
Rejestracja: 1 paź 2016, o 17:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik
Podziękował: 88 razy
Pomógł: 22 razy

Re: Asus zenfone GO

Post autor: xxDorianxx »

No nic dosyć dziwnie.Możesz jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne jak cokolwiek to da,może akurat.
basto200
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 22 sty 2016, o 10:44
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: puck

Re: Asus zenfone GO

Post autor: basto200 »

zrobilem tak ale potem tez tak sie stala,ale jak na razie jest ok to moze nie zapeszajmy -- 10 lis 2017, o 18:00 --
lolo666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 153
Rejestracja: 22 wrz 2017, o 20:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: City

Re: Asus zenfone GO

Post autor: lolo666 »

Mam Zenfone Go i chyba mam podobnie, tzn. gdy korzystałem z przeglądarki to nagle się wyłączył, a potem wyskakiwał komunikat "Optymalizacja systemu" i co chwila się resetował. Jeśli masz podobnie to coś z tym telefonem jest nie tak.
Jak masz gwarancję to śmiało oddaj do naprawy - też tak zrobię, ale jak będzie się problem pojawiał
ODPOWIEDZ