Czytnik ebooków

Milczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 22 lut 2013, o 19:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 84 razy
Pomógł: 45 razy

Czytnik ebooków

Post autor: Milczek »

Cześć, ostatnio zastanawiam się nad zakupem sobie czytnika ebooków. Chyba wkraczamy w erę literatury cyfrowej a dostępność zagranicznych książek w formatach umożliwiających mobilne czytanie jest zachęcająca.

Czy jest ktoś z użytkowników kto posiada takie urządzenie i jest wstanie coś napisać na ten temat? Jak się korzysta, jakie plusy i minusy , czy warto ?

Czytnik byłby wykorzystywany do każdego rodzaju literatury w tym do książek technicznych/matematycznych i tym podobnych.
SlotaWoj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4211
Rejestracja: 25 maja 2012, o 21:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków PL
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 758 razy

Re: Czytnik ebooków

Post autor: SlotaWoj »

Wydaje mi się, że Tobie bardziej przydałby się tablet (kolory, korzystanie z innych narzędzi np. Excela, dostęp do internetu, etc.). Dobre e-BookReadery jednak inne zalety: długi czas działania i nie drażnią oczu.
Milczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 22 lut 2013, o 19:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 84 razy
Pomógł: 45 razy

Re: Czytnik ebooków

Post autor: Milczek »

oj jestem chyba przekonany że jak czegoś potrzebuję ( raczej to jest pytanie zasadnicze ) to będzie to czytnik e-booków. Po prostu myślę że mogło by to pozwolić nie biegać z książkami z punktu A do B . Książki najbardziej potrzebne (skrypty z analizy/galu i inne takie ) są koniecznością w wersji papierowej z racji wertowania cały czas po kartkach ale reszta? Czemu by ich nie wsadzić do czytnika.-- 20 cze 2017, o 19:17 --Premislav , mam upartą nadzieję że masz jakiś bądź byłeś kiedyś w posiadaniu.....
ODPOWIEDZ