Miodziu wróć!

Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8581
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 307 razy
Pomógł: 3349 razy

Miodziu wróć!

Post autor: kerajs »

Miodzio1988 pisze:Skoro Admin nie chcę współpracować i ułatwiać nam życia to po co ja mam udzielać się i pomagać na forum? Proszę o usunięcie konta. Taką samą prośbę wysyłam na priv
Jak napisał tak zrobił.

Widzę, ale nie wierzę. Konto Miodzia, który napisał z 40 000 postów, miał z 3900 punktów pomógł i jakieś forumowe odznaczenia, zostało zlikwidowane.

Miodziu, nie rób mi tego, i wracaj jak najprędzej!
szw1710

Re: Miodziu wróć!

Post autor: szw1710 »

Szkoda, że w takich okolicznościach zostałem liderem w punktach Pomógł. To nie jest dobry sposób. Miodziem pewnie pokierowały jakieś emocje. Te były i u mnie w czasie 7-letniego pobytu na Forum. Też w jakimś afekcie zastanawiałem się nad likwidacją konta. Dziś jestem daleki od tego. Zauważmy jednak, że nie udzielam się tak jak kiedyś. Piszę rzadko, głównie w tematach, które mnie interesują oraz gdy uznam, że autor pytania nie jest leniem. Bo niestety, nasze forum stało się miejscem darmowych korepetycji i odrabiania za leni zadań domowych. Daleko tu do rzeczowej dyskusji matematycznej, wspólnego rozwiązywania problemów. Większościowo piszą tu ludzie nie odróżniający licznika od mianownika, dodawania od mnożenia. Tu nie uzupełnimy ich niewiedzy w podstawowych rzeczach. Może więc Miodzio stwierdził, że nie warto pomagać leniom. A jest pomocny mimo swojego przewrotnego charakteru. Znajomości matematyki nie można mu odmówić. Ale nie sądzę, żeby powrócił na forum. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Chyba, że... założy inne konto. To też jest możliwe i chyba nie byłoby multikontem. Czas pokaże.
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34218
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5197 razy

Re: Miodziu wróć!

Post autor: Jan Kraszewski »

szw1710 pisze:Chyba, że... założy inne konto. To też jest możliwe i chyba nie byłoby multikontem.
Żeby zgrzeszyć multikontem trzeba mieć konto, a miodzio go w tym momencie nie ma.

JK
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5220 razy

Re: Miodziu wróć!

Post autor: Premislav »

Tak mi się skojarzyło. Ech, złote lata 90. - to dopiero były czasy! Nawet nie wiedziałem wtedy, że jestem idiotą...

-- 8 maja 2017, o 23:37 --

miodzio ostatnio udzielił się w ciekawym temacie gdzieś tutaj:
361504.htm

Forum służy głównie odrabianiu prac domowych za ludzi nieumiejących dodawać i pisać po polsku, jak już wspomniał szw1710.
Ostatnio zmieniony 9 maja 2017, o 19:56 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięto grafikę pobieraną ze strony bez zabezpieczeń połączeń
Awatar użytkownika
miki999
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8691
Rejestracja: 28 lis 2007, o 18:10
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 36 razy
Pomógł: 1001 razy

Re: Miodziu wróć!

Post autor: miki999 »

Kto zostanie nowym szeryfem forum?

PS. czemu przy profilu mam napis "pomogła"? Czyżby kolejny etap równouprawnienia?

edit. już się zmieniło na męską formę.
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5736
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 525 razy

Re: Miodziu wróć!

Post autor: arek1357 »

No ja na pewno za nim nie będę ubolewał nie wytrzymał napięcia...
Awatar użytkownika
mol_ksiazkowy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11360
Rejestracja: 9 maja 2006, o 12:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 3153 razy
Pomógł: 747 razy

Miodziu wróć!

Post autor: mol_ksiazkowy »

Kto zostanie nowym szeryfem forum?
A kto chce nim być ?
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8581
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 307 razy
Pomógł: 3349 razy

Re: Miodziu wróć!

Post autor: kerajs »

A jakie są prawa i obowiązki szeryfa? Jak można zdobyć medale które miał przyznane miodzio1988? A tytuł pomocnika roku 2012 to incydentalne wyróżnienie czy coroczne?
Pewnie za kilka miesięcy zapomnę zupełnie co Miodzio miał w profilu, choć na jego posty pewnie będę się natykał. A szkoda.
Uważam że zamknięcie konta nie powinno się wiązać ze zniknięciem profilu użytkownika i jego dorobku w statystykach skoro pozostają wszystkie jego posty. A gdyby chcieć je przeglądać to jak to zrobić? Ja w statystykach chciałbym widzieć dorobek działalności na Forum także tych użytkowników którzy zamknęli konto. Miodzio, jaki był taki był, ale był. I to intensywnie, i przez lata. Pamiętacie że jest on autorem 2% forumowych postów? Pisał średnio ponad 13 postów dziennie, i to moim zdaniem powinno pozostać w tabelkach.

Przyznaję, ta egzaltacja wynika także z tego że od pewnego czasu nie lubię zmian. A Forum zmienia się skoro znikają lub rzadziej się pojawiają osoby których nicki dawniej często widywałem jak: Yorgin, czy wujomaro. Ubywa jednych filarów forum, przybywa innych. Niby naturalna kolej rzeczy, a jednak ...
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5736
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 525 razy

Re: Miodziu wróć!

Post autor: arek1357 »

Może założymy tu jakąś izbę pamięci poświęconej Miodziowi, nie wiem tylko kto będzie składał wieńce i kwiaty.
Jak minie rocznica jego niebytu na forum proponuję uczcić to minutą ciszy znaczy w tym momencie jak zawyją syreny nie pisać postów i nawet nie logować się na forum...

Ja sądzę że Miodzio przeniósł się w inny transcendentny wymiar, jego pozorna nieobecność jest tylko wyższą formą obecności na forum. Z szeryfa przeszedł w jeszcze wyższy dla nas nieosiągalny stan.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5220 razy

Re: Miodziu wróć!

Post autor: Premislav »

A jakie są prawa i obowiązki szeryfa?
O kurczę, jaki żart, zgniłem nieprzeciętnie. Albo to było celowe, albo nie wiesz, skąd się wzięła gwiazda szeryfa, jak i order pomocnika (w czym nie ma nic złego, ale ten patos, nieważne czy będący elementem groteski, budzi co najmniej wesołość).

Co ciekawe, odejście miodzia z forum przewidział Cyprian Kamil Norwid jeszcze w XIX wieku, cóż za wizjonerstwo!
... apsod.html
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8581
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 307 razy
Pomógł: 3349 razy

Re: Miodziu wróć!

Post autor: kerajs »

Irytuje mnie, że wraz z zamknięciem konta znikają informacje o użytkowniku, jego statystyki i możliwość przeglądania jego postów. Dlatego też wypisałem kilka rzeczy które pamiętałem o Miodziu, a przy okazji i zupełnie przypadkowo powstał z tego panegiryk.


PS
Przez pochopną decyzję Miodzia nie rozstrzygnie się rywalizacja, której kibicowałem od miesięcy. Zakładałem że M. nie osiągnie 50k postów (należałoby mu wtedy przyznać odznakę DLA WYTRWAŁYCH) przed pełnym paskiem Piaska.
ODPOWIEDZ