Nauka kultury

Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5221 razy

Nauka kultury

Post autor: Premislav »

Aha, czyli uważasz, że miodzio1988 zajmuje pozycję Twojego ucznia w tym wątku? Dlaczego?

Chyba wiem, który temat Cię skłonił do założenia tego wątku: 413893.htm
Wyraziłem już wyżej swoje zdanie w tej sprawie.
miodzio1988

Nauka kultury

Post autor: miodzio1988 »

Wiem o tym ale jeżeli wygłaszam lekcję z pozycji "exkatedra" uczeń czyli podmiot w tej hierarchii ważności jest na pozycji niższej więc specjalnie używam małych liter żeby podkreślić stopień ważności.
Teraz Ci się wydaje, że lekcje prowadzisz? Naprawdę w dziwnym świecie żyjesz
podmiot w tej hierarchii ważności jest na pozycji niższej więc specjalnie używam małych liter żeby podkreślić stopień ważności.
Czy któryś z moderatorów zacznie reagować na ten trolling?
Dwa posty zgłosiłem, zgłaszam teraz trzeci. Czekam na stosowną reakcję
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5749
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 131 razy
Pomógł: 526 razy

Nauka kultury

Post autor: arek1357 »

Jest taka różnica między mną a Premislavem (za to go cenię akurat on mnie poparł), że ja dużo mocniej wypowiedziałem się na ten temat a Premislav zrobił to w formie bardziej umiarkowanej (nawet bardzo grzecznej), ale niestety Miodzio zamiast mnie poprzeć bo mam rację zaczął wygłaszać uszczypliwe aluzje i jakieś wycieczki więc go potraktowałem jak uczniaka z buta bo sobie nie pozwolę i nie jest to troling tylko moja odpowiedź na atak, bo powinieneś inaczej się zachować i mnie poprzeć.

Jeszcze raz podkreślam że nie ma tu dla mnie świętych krów na forum czy jakiś Hubot czy jakiś Wasilewski do każdego przykładam jednakową miarę.

I jeszcze raz mówię , że nie jest to troling tylko nauka kultury dla tych, którzy będą czytać tego posta a nie podziękują na tym forum obojętnie komu za pomoc :są elementem aspołecznym czyli "gorszy sort".

A ja w tym poście nie dość, że muszę się zmagać z elementami aspołecznymi to do tego Miodzio mi tu bruździ. I jeszcze uważa że troluję.

Jestem akurat tak ukształtowany, że używam w życiu logiki dwuwartościowej.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2016, o 13:49 przez arek1357, łącznie zmieniany 1 raz.
miodzio1988

Nauka kultury

Post autor: miodzio1988 »

ale niestety Miodzio zamiast mnie poprzeć bo mam rację zaczął wygłaszać uszczypliwe aluzje i jakieś wycieczki więc go potraktowałem jak uczniaka z buta bo sobie nie pozwolę i nie jest to troling tylko moja odpowiedź na atak, bo powinieneś inaczej się zachować.
Bo nie masz racji i tyle. Dałem Ci argumenty na to, a Ty wykazałeś się brakiem kultury wywyższając się (ani nie masz do tego wiedzy ani wieku) i pisząc "ty", "ci" itd
A ja w tym poście nie dość, że muszę się zmagać z elementami aspołecznymi to do tego Miodzio mi tu bruździ. I jeszcze uważa że troluję.
A co innego robisz? Chcesz uczyć kogoś kultury, a sam wykazujesz się brakiem kultury obrażając innych i nie pisząc grzecznościowo z dużej litery.

Aspołeczne jest właśnie dawanie sobie samemu plusów, wymaganie dziękowania. Może jeszcze medal chcesz? Nie musisz pisać na forum, tak samo nikt nie musi Ci dziękować. Czy ten prosty ( prosty!!) fakt rozumiesz?
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5749
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 131 razy
Pomógł: 526 razy

Nauka kultury

Post autor: arek1357 »

Nie chcę medalu Ty go masz i wystarczy. Ja się nie wypowiadam tylko w swoim imieniu ale i innych też.

Oprócz kodeksu i LaTeXu jest jeszcze kodeks niepisany czyli wyższa forma wtajemniczenia.

Mi chodzi o pewne zasady, które każdy powinien przestrzegać.
Dobrze by było jakby ktoś z Moderatorów lub Adminów zabrał głos.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2016, o 13:57 przez arek1357, łącznie zmieniany 1 raz.
miodzio1988

Nauka kultury

Post autor: miodzio1988 »

Ja się nie wypowiadam tylko w swoim imieniu ale i innych też.
W czyim? Kolejny raz pytam.
Mi chodzi o pewne zasady, które każdy powinien przestrzegać.
No i w regulaminie na forum nie masz napisane, że ktoś Ci musi dziękować. Miło jest jak ktoś podziękuje, ale nie warto tego oczekiwać, a tym bardziej tworzyć tematów o tym. Przemyśl sprawę
Nie chcę medalu Ty go masz i wystarczy.
Widzisz, nauczyłeś się czegoś w tym temacie

I nie medal tylko order
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5749
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 131 razy
Pomógł: 526 razy

Nauka kultury

Post autor: arek1357 »

O a tu masz dowód na to, że ktoś nawet może i początkujący umie się zachować znaczy, że ma kulturę czego wymagamy od innych świętych krów na tym forum:

https://www.matematyka.pl/414064.htm#p5460713
Awatar użytkownika
yorgin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12762
Rejestracja: 14 paź 2006, o 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 17 razy
Pomógł: 3440 razy

Nauka kultury

Post autor: yorgin »

Dość.

Dość hipokryzji bijącej z tego tematu.

Dość łamania netykiety.
Zablokowany