Panie i Panowie , paintball

Milczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 22 lut 2013, o 19:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 84 razy
Pomógł: 45 razy

Panie i Panowie , paintball

Post autor: Milczek »

Czy ktoś bawił się w strzelanie do siebie kulkami , robi to co jakiś czas albo ma ochotę zacząć w okolicach Warszawy albo w samej stolicy?
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8585
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 307 razy
Pomógł: 3351 razy

Panie i Panowie , paintball

Post autor: kerajs »

Nie, nigdy do siebie nie strzelałem ani kulkami, ani inną amunicją. Tobie też odradzam.

A serio, to wspinaczka (którą zamierzałeś się zająć) jest tańsza i łatwiejsza do uprawiania. I wymaga tylko jednej dodatkowej osoby, a i samemu można sobie poradzić.
Awatar użytkownika
NogaWeza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1481
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 147 razy
Pomógł: 300 razy

Panie i Panowie , paintball

Post autor: NogaWeza »

Próbowałem, jest super. Mi osobiście bardziej do gustu przypadł paintball leśny - skradanie się, czajenie się na drzewie przez 15 minut w celu ustrzelenia przeciwnika i inne takie Paintball arenowy wymaga więcej umiejętności, bo jednak liczy się celność i szybkostrzelność, a nie jakieś tam kampienie na drzewach
miodzio1988

Panie i Panowie , paintball

Post autor: miodzio1988 »

Fajna sprawa, głównie na kawalerskich się bawiłem w to i po odpowiedniej ilości alko się tam wyśmienicie bawisz.

Na trzeźwo nie wiem, nie znam się.
Milczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 22 lut 2013, o 19:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 84 razy
Pomógł: 45 razy

Panie i Panowie , paintball

Post autor: Milczek »

kerajs, to że wspinanie tańsze to wiem, a póki co radzę sobie samemu. Bouldering jest super i póki co tak się wspinam ! Osobiście polecam

NogaWeza, Jak być może będę miał teraz okazję ponownie spróbować, to będzie to raczej arenowy paintball.

miodzio1988, po odpowiedniej ilości alko można się wszędzie dobrze bawić , teraz będzie raczej na trzeźwo
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8585
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 307 razy
Pomógł: 3351 razy

Panie i Panowie , paintball

Post autor: kerajs »

Milczek pisze: to że wspinanie tańsze to wiem, a póki co radzę sobie samemu.
Tańsze jest tylko na początku gdy korzystasz ze ścianki, masz byle jakie buty a podstawowy sprzęt pożyczasz od kumpla. A pisząc o ,,radzeniu sobie samemu' miałem na myśli ,,wędkowanie' z przyrządem samozaciskowym.

A wracając do paintballa, to odradzałem tylko strzelanie do siebie. Strzelanie do innych celów może być ciekawe, ale dużo zależy od ekipy, obiektu i przyjętych zasad.
ODPOWIEDZ