Wasze hobby!

Milczek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 821
Rejestracja: 22 lut 2013, o 19:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 84 razy
Pomógł: 45 razy

Wasze hobby!

Post autor: Milczek »

Więc tak , siedzę i oglądam serial i nagle pomyślałem że w taki nudny dzień jak ten dzisiaj, wielu z was w tych godzinach zajmuje się już pewnie niezwykle porywającymi rzeczami. Może ekstremalne sporty, albo literatura piękna, coś co ma w sobie coś nietypowego i niezwykłego.

Nie tylko matematyką człowiek żyje zatem rozkręćmy ten temat. Nic tak ludzi nie łączy jak wspólne zainteresowania, więc poznajmy się.
Ukryta treść:    
To może ja bez skrępowania zacznę od różnych fizycznych aktywności.
Lubię ruch i aktywność fizyczną. Sam trenuję spory kawałek czasu boks a dodatkowo staram się to uzupełnić siłownią. Mam z tego dużą satysfakcję bo z jednej strony zajmuje to dużo czasu , a z drugiej zawsze udaje mi się go trochę znaleźć.
Przed tym epizodem miałem karierę kopacza piłki(piłkarz to zbyt poważne określenie ) w niższych ligach regionalnych, lecz teraz jest to ograniczone do minimum.

A planem na przyszłość jest zainteresowanie się wspinaczką(raczej na pewno amatorsko) , było już blisko pierwszej wizyty na ściance wspinaczkowej, ale jestem pewien że ta niebawem nadejdzie
Do tego zainspirował(z dwa lata temu, nadal mi nie minęło) mnie widok wspinaczy w tatrach którzy na grani wisieli na linach 50m nad ziemią. Piorunujące wrażenie.

Przechodząc do bardziej naukowych tematów, bardzo lubię historię wojskowości(z naciskiem na historię polski, ale nie tylko) tyle że niekoniecznie tą najnowszą. Teraz w wolnym czasie czytam sobie o wojnach polsko-tureckich, jednakże trylogia chyba nie zostanie moją ulubioną lekturą.
A poza tym, programowanie nie jest mi obce , a w tej kwestii pociągają mnie platformy mobilne oraz tworzenie na takowe aplikacji.
Jak coś ciekawego ulepię , na będę podsyłał i się chwalił.

Oddaję głos komuś innemu, opiszcie to co lubicie.
Awatar użytkownika
Peter Zof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 585
Rejestracja: 30 cze 2012, o 16:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa (MIMUW) / Pułtusk
Podziękował: 88 razy
Pomógł: 66 razy

Wasze hobby!

Post autor: Peter Zof »

Ja uczę się teorii muzyki oraz gry na keyboardzie Dodatkowo biegam od prawie trzech lat i oglądam nałogowo najróżniejsze seriale. Jeśli chodzi o historie to w sumie zawsze bardzo mnie interesowała historia ZSRR i w sumie sporo o tym ostatnio też czytam. Możliwe, że jeszcze coś by się znalazło, ale właśnie wychodzę pobiegać W każdym razie temat mi się spodobał, chętnie poczytam tego typu posty co niektórych użytkowników tego forum.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5221 razy

Wasze hobby!

Post autor: Premislav »

Lubię drinki z palemką i malować paznokcie.

A tak na poważnie to dużo słucham muzyki "(głównie starego rocka progresywnego, ale nie tylko - jedynym znanym mi gatunkiem, którego nie trawię, jest disco polo) i czytam przeróżne książki (kiedyś głównie historyczne, teraz częściej science fiction i fantasy, choć nie pogardzę klasyką, np. Dostojewski). W pozostałym czasie (poza jakąś tam matmą) rozpamiętuję swoje błędy i myślę o śmierci.
Marek Czuma
Posty: 0
Rejestracja: 19 lip 2016, o 17:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Wasze hobby!

Post autor: Marek Czuma »

To ja bym chciał się z wami podzielić czymś w tym temacie, ciekawy jestem co o tym sądzicie. Pomyślałem jakiś czas temu, że skoro ludzie jako hobby fotografują, piszą opowiadania, albo rysują (czyli to co inni robią profesjonalnie, zawodowo), to może by tak spróbować poprogramować hobbystycznie? Jeśli ktoś jest nie ze świata IT a chciałby spróbować poszerzyć horyzonty i stworzyć jakieś proste programy, to nawet napisałem artykuł na ten temat ; - )
ciach
A tak poza tym, to piszę opowiadania właśnie Czasami;-) I uwielbiam gry strategiczne, chociaż gram mało.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2016, o 20:38 przez Afish, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Reklama.
ODPOWIEDZ