Szukam polskich książek autora Raymond Smullyan

saper82
Posty: 0
Rejestracja: 10 gru 2015, o 19:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ostrowiec

Szukam polskich książek autora Raymond Smullyan

Post autor: saper82 »

Witam

Szukam następujących książek autora Raymond Smullyan w polskim przekładzie, są to książki z zagadkami logicznymi znanego logika, interesują mnie:
- Zagadki Szeherezady i inne zdumiewające łamigłówki, dawne i współczesne;
- Zagadki szachowe Sherlocka Holmesa;
- Tao jest milczeniem (ta mnie mniej interesuje, ale do kompletu może być)

Pisze o tym tutaj ponieważ nigdzie indziej ich nie znalazłem (po za trzecią książką)

Pozostałe pięć książek (niewymienione tutaj) tego autora w polskim przekładzie posiadam w formie papierowej, kupiłem je niedawno, wiec jeśli ktoś chce się wymienić (skan książki) to będzie taka możliwość.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5221 razy

Szukam polskich książek autora Raymond Smullyan

Post autor: Premislav »

A tam wymienić. Gdybyś zechciał nabyć za jakieś 15-20 złociszy (powiedzmy 16+koszt wysyłki, za 16 kupię sobie cztery cheeseburgery, a te zadania to ja już dawno rozwiązałem), to inna sprawa.

Niektóre z tych zagadek są świetne, ale było tez kilka takich, które uznałem za naciągane (oczywiście to tylko opinia) lub celowo (?) niedoprecyzowane. Oj, nie mam talentu handlowego, miałem tego nie pisać.

-- 10 gru 2015, o 20:06 --

Tzn. miałem na myśli pierwszą z wymienionych pozycji.

-- 10 gru 2015, o 20:07 --

Tzn. miałem na myśli pierwszą z wymienionych pozycji.-- 10 gru 2015, o 20:09 --Dodam, że można by negocjować cenę, ale jestem bardzo przywiązany do tej książki i muszę uwzględnić straty moralne (to dlatego już przeliczam na żarcie, hihi).
saper82
Posty: 0
Rejestracja: 10 gru 2015, o 19:16
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ostrowiec

Szukam polskich książek autora Raymond Smullyan

Post autor: saper82 »

Książka doszła, sprzedawca godny polecenia, głodnego trzeba nakarmić,,,, ale w zamian za książkę
ODPOWIEDZ