F1

Awatar użytkownika
nuclear
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1501
Rejestracja: 22 paź 2006, o 12:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 16 razy
Pomógł: 264 razy

F1

Post autor: nuclear »

zakładając ten topiC i mam nadzieje ze będzie w nim żywiołowa dyskusja na temat teamów, kierowców torów i wszystkiego co związane z tym jakże powiązanym z fizyka a co za tym idzie z matematyka sportem.
na dobry początek
wg was jak spisze sie w nienadchodzącym GP Europy na torze w Nurburgu Kubica oraz jego cały team BMW a jak Ferrari czy McLaren.

pozdrawiam i liczę na duuuużą ilość opinij
Awatar użytkownika
Indian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 17 kwie 2007, o 16:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża

F1

Post autor: Indian »

Według mnie Kubica pojedzie w granicy 4-6 miejsca, pod warunkim ze bolid mu się nie zepsuje. :razz: A jeśli chodzi o ekipy McLarena czy Ferrari to tu jest ciekawa rywalizacja między nimi (jeśli chodzi o zwycieśtwo to stawiam na Kimi Räikkönen'ego), wobec innych praktycznie są bezkonkurencyjni chociaż Heidfeld może na podium wskoczy przy swojej publiczności.
Za to bardziej mnie interesuje kto nie dojedzie, osatnio się bawię w obstawianie. Nawet raz juz wygrałem. Myślisz, że Kovalainen w końcu nie dojedzie ? Cały czas moim pewniakiem był Davidson, ale osatnio nie dojeżdza. I między innymi Barichello, Fisichella, Rosberg, Ralf Shumacher, i właśnie między tymi średniakami też ciekawa rywalizacja będzie. Chociaż Kubica znowu powinien ich objechać : )
MS_EM
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 60
Rejestracja: 14 sie 2007, o 17:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wielkopolska
Pomógł: 1 raz

F1

Post autor: MS_EM »

Jutro wyścig o 13.35 w Turcji. Oby był przed Hajdfeldem.
ODPOWIEDZ