Matematycy dacie radę rozwiązać życiowy problem Humanisty?

miodzio1988

Matematycy dacie radę rozwiązać życiowy problem Humanisty?

Post autor: miodzio1988 »

Widzisz i wciąż jestem ponad twoim myśleniem, napisałem na forum matematycznym, bo oczekiwałem ludzi mądrzejszych i inteligentniejszych od mnie.
No i na takich trafiłeś. I Ci ludzie tłumaczą Ci, że Twoje pomysły są oderwane od rzeczywistości.
Tak szukam formuły, bo ona istnieje. I chce mieć pewność, że to zadziała na 100% tak jak poprawnie rozwiązane zadanie matematyczne.
Nie istnieje. Jest to wytwór Twojej wyobraźni.
no dobra, bo widze, że tutaj fundamentalny brak zrozumienia. Kupujesz samochód, mieszkanie, zdrowe jedzenie, aparat, telefon, ubezpieczenie wszystko to co sprawia, że żyje ci się lepiej, gdyby np. ktoś nie wymyslił Internetu, Facebooka czy linkedin ludzie nie komunikowali się jak teraz...
Tutaj kluczowa sprawa. Ktoś usiadł i pomyślał, że warto by było stworzyć "coś" do komunikacji albo wymiany informacji

Mieli pomysł. A Ty masz pomysł, żeby ktoś Ci wymyślił pomysł. No bardzo sprytne
Odpowiadając na twoje wczesniejsze pytanie w najprostszy sposób. Ludzie nie wiedzą jak robić pieniądze, dlatego pracują dla innych a ja chce pracować dla siebie i żeby inni również to robili.
No Ty też nie wiesz jak robić pieniądze, bo nas o to pytasz...Więc w tym Twoim świecie tak czy siak byś dla nas pracował, bo my jesteśmy mózgiem operacji, a nie Ty
Owner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2015, o 01:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Szczecin

Matematycy dacie radę rozwiązać życiowy problem Humanisty?

Post autor: Owner »

Zatrudniam programistów...jednak zdarza im się nie myśleć logicznie tzn. każdego myślącego dużym kalibrem traktują jak kogoś oderwanego od życia. Zwyczajny błąd w którym tkwią i zapewne ty do nich należysz. Uważaj, bo to staje się głębszym problemem natury ludzkiej tzn. mój przyjaciel był wykładowcą "matematyki" - 6 lat na Polibudzie, 3 lata alkoholikiem i 2 lata bezdomny, teraz mówi, że chce mieć spokój, myć się i jeść...kolejny błąd. Jednak ja tutaj nie jestem od rozwiązywania twoich problemów.
-

Tzn. Jak byłeś mały miałeś marzenia zostać Królem świata, ale potem zderzasz się z rzeczywistościa i zaczynasz myśleć małym kalibrem. To się nazywa w realnym świecie brak pewności siebie i umiejętności wyrażania własnych myśli. Jeśli jednak nigdy się nie poddałeś, rozwinąłeś myślenie wizjonerskie wspierając się w tym myśleniem wolnym tzn. matematycznym i możesz zatrudniać ludzi, którzy się tego boją. STRACH to się zwie przyjacielu

Polecam Książki
Think and Grow Rich: Napoleon Hill
Thinking, Fast and Slow: Daniel Kahneman

Jednak ja wciąż wolałbym o moim problemie, chociaż co prawda, bez urazy, nie rozwinę tutaj skrzydeł, więc zabieram się za czytanie książki jak zakłada się i prowadzi firme.

Szukam ludzi, którzy rozumieją fundamenty. Nie szukam pracowników, którzy tylko pracują, no chyba, że masz talent...lub po prostu jesteś w czymś dobry.
miodzio1988

Matematycy dacie radę rozwiązać życiowy problem Humanisty?

Post autor: miodzio1988 »

Zatrudniam programistów...jednak zdarza im się nie myśleć logicznie tzn. każdego myślącego dużym kalibrem traktują jak kogoś oderwanego od życia.
a ja chce pracować dla siebie i żeby inni również to robili.
Sprzeczność. WIęc naprawdę przestań ściemniać i skończ z tym gadaniem które do niczego nie prowadzi.
myć się i jeść...kolejny błąd.
No bardzo duże błędy popełnia.
Jednak ja tutaj nie jestem od rozwiązywania twoich problemów.
Ty założyłeś wątek więc to Ty masz chłopie problem
Jednak ja wciąż wolałbym o moim problemie, chociaż co prawda, bez urazy, nie rozwinę tutaj skrzydeł, więc zabieram się za czytanie książki jak zakłada się i prowadzi firme.
Ok, pozdrawiam
Owner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2015, o 01:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Szczecin

Matematycy dacie radę rozwiązać życiowy problem Humanisty?

Post autor: Owner »

Pisze, że jestem wizjonerem i chce zmiany...jak Stave Jobs czy Bill Gates
AU
AU
i2371x.jpg (15.25 KiB) Przejrzano 85 razy
Pogrążasz się, tak zazwyczaj robią "lewaki" jeśli chodzi o poglądy polityczne, które przechodzi w chorobę...
Ja jestem Kapitalistą, przynajmniej mam takie poglądy.

Ja ciebie rozumiem, tylko to ty musiałbys chcieć zrozumieć mnie. Najwidoczniej coś ci na to nie pozwala:)

Wolałbym jednak rozmawiać o mnie i moim toku myślenia, bo po to załozyłem ten temat a nie pisać o twoich problemach...
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3844
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 702 razy

Matematycy dacie radę rozwiązać życiowy problem Humanisty?

Post autor: AiDi »

Pięć niezależnych osób Ci napisało co jest nie tak w Twoim toku myślenia, byłbym szóstką, ale mi się nie chce powtarzać. To powinno dać Ci do myślenia. Ale nie dało, zatem wniosek jest prosty: Ty nie oczekujesz rozmowy, Ty oczekujesz przyklaskiwania i ochów i achów nad tym jakim to wizjonerem jesteś. Tego nie dostaniesz, bo nie ma ku temu najmniejszych podstaw.
Pogrążasz się, tak zazwyczaj robią "lewaki" jeśli chodzi o poglądy polityczne, które przechodzi w chorobę...
Piękne polskie wizjonerskie zdanie, zgniłem totalnie.
Owner
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2015, o 01:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Szczecin

Matematycy dacie radę rozwiązać życiowy problem Humanisty?

Post autor: Owner »

I będziemy stali w miejscu z braku waszego zrozumienia nie mojego. Ja was rozumie, dlatego chce wzór i sposób waszego myślenia, który może zostać wdrożony w WIZJE.

Dobra, widzę, że będziemy tylko się tu pogrążać dalej, niestety szukam tylko najlepszych ludzi, którzy nie zarzucają komuś wydmuszki, kiedy on chce stworzyć maszynę
Zwykłe podcinanie skrzydeł, nikt nie ma czasu zajmować się podstawowymi problemami, które nigdzie nie prowadzą. Totalny bezsens. Brak użyteczności i przełożenia na prawdziwe życie.
Nie interesują mnie problemy komunikacyjne, dla mądrych ludzi ważna jest logika a nie emocjonalne podejście.

paradoksalnie wasze myślenie prowadzi was niżej, chociaż chcecie być wyżej

Projektantem trzeba być...

Dobra, Pozdrawiam, miło było was zrozumieć, ale czas leci.

Humanista rozwiązał wasz problem, weźcie sobie go do serca;) Ja wam pomogłem, wy jak zwykle nie, zwykły egozim ;]
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3844
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 702 razy

Matematycy dacie radę rozwiązać życiowy problem Humanisty?

Post autor: AiDi »

Skoro zwyczajnie jesteśmy za głupi na zrozumienie Twoich wizji, to temat ten czas zamknąć.
Zablokowany