Związek przyczynowo skutkowy

Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5745
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 526 razy

Związek przyczynowo skutkowy

Post autor: arek1357 »

Otóż jak w temacie skoro jest to forum matematyczno fizyczno informatyczne co tam jeszcze to nie wiem.
Zatem większość którzy tu działają muszą posługiwać się dość mocną logiką, analizą syntezą i wyciąganiem wniosków. Otóż ja należę do tych, którzy w moim skromnym życiu czasem posługują się tymi cnotami, które wcześniej wymieniłem (choć nie mówię , że zawsze)!

I co zaobserwowałem. Od prawie roku w naszej telewizji a szczególnie w reklamach, na różnych forach internetowych, itd... pojawiają się jakieś typy z długimi brodami (broda jako wyznacznik panujących trendów). Na pierwszy nawet na drugi rzut oka przypominają dżihadystów. Podobno w Warszawie jest nawet fryzjer, który pielęgnuje brody takim capom, średnio wizyta podobno kosztuje 500zł ale wolałbym nie zabierać w tej kwestii głosu bo na pewno ci co mieszkają w stolicy wiedzą lepiej!

I teraz wracając do wątku przyczynowo skutkowego czy aby nie byliśmy przez jakiś czas przygotowywani(przez jakieś dziwne siły), żeby za pomocą tych bród wtopić się w tłum tych prawdziwych dżihadystów , którzy walą do nas drzwiami i oknami?

Dlatego napisałem ten wątek czy rzeczywiście jest związek przyczynowo skutkowy między brodami
lansowanymi przez warszawkę wśród lemingów a exodusem islamistów?

Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5220 razy

Związek przyczynowo skutkowy

Post autor: Premislav »

Zauważyłem częstsze występowanie brodatych facetów w reklamach, ale myślę, że tu nie chodzi o wykreowanie trendu w celu ukrycia napływających dżihadystów, tylko o to, by wbić ludziom do głów, że to całkiem normalne, a nawet fajne mieć pokaźną brodę, by cieplej przyjęli oni "uchodźców" (oczywiście to tylko wycinek szerzej zakrojonych działań). A to tylko kolejny krok na drodze do rozkładu cywilizacji białego człowieka i świata chrześcijańskiego w ogóle. Biedni eurosocjaliści (piszę "biedni" bez ironii) nie zdają sobie sprawy z tego, że jak już muzułmanie przejmą władzę w Europie (co stanie się nie tak znów prędko, ale wszystko wskazuje na to, że kiedyś owszem, przy obecnym kierunku spraw...), to jeśli już, pozwolą egzystować chrześcijańskim i żydowskim fundamentalistom jako Ludom Księgi (oczywiście pod warunkiem płacenia odpowiednio wysokich podatków), a zwolennicy nowej europejskości, ateizmu i wielokulturowego społeczeństwa pójdą pod topór (nie cieszy mnie to, bo sam jestem ateistą, a poza tym perspektywa wymordowania jakichkolwiek ludzi nie budzi we mnie radości).
Awatar użytkownika
arek1357
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5745
Rejestracja: 6 gru 2006, o 09:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: blisko
Podziękował: 130 razy
Pomógł: 526 razy

Związek przyczynowo skutkowy

Post autor: arek1357 »

Bardzo mądry post bez cienia ironii skłaniający do myślenia
Awatar użytkownika
kropka+
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4389
Rejestracja: 16 wrz 2010, o 14:54
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 787 razy

Związek przyczynowo skutkowy

Post autor: kropka+ »

arek1357 pisze: Zatem większość którzy tu działają muszą posługiwać się dość mocną logiką, analizą syntezą i wyciąganiem wniosków.
Mój logiczny wniosek jest taki, że prześladowani są niemal wyłącznie młodzi mężczyźni (na zdjęciu akurat niewielu ma brodę).
ODPOWIEDZ