Anime

Piotr Rutkowski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2234
Rejestracja: 26 paź 2006, o 18:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 22 razy
Pomógł: 390 razy

Anime

Post autor: Piotr Rutkowski »

Właściewie ktoś tu napisał, że zaczęło się od rtl7. Ale nikt jeszcze nie wspomniał o Dragon Ball'u, pierwsze tak popularne anime w historii!!!
Sakura-chan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2007, o 11:37
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kraków

Anime

Post autor: Sakura-chan »

Czy Naruto umrze? Na pewno nie

[ Dodano: 16 Sierpnia 2007, 11:47 ]
Oglądałam ostatnio te trailery i to da się poskładać w całość. Trzeba troszkę wyobraźni i tyle.

[ Dodano: 16 Sierpnia 2007, 12:04 ]
Jeśli ktoś chce posłuchać to będzie tak: Naruto, Sakura. Lee i Neji dostaną pewną misję od Tsunade. Będą mieli chronić (lub coś w tym rodzaju) dziewczynę, ktora w młodym wieku, tak jak Naruto nie mogła znaleźć przyjaciół, była odrzucana przez ludzi, dzieci (powód jest nie znany). Ta dziewczyna będzie miała dar widzenia przyszłości. Powie Naruto, że jego i jej przeznaczeniem jest śmierć. Potem ponownie sie go zapyta czy nie boi się śmierci. Naruto jej odpowie, że on nigdy nie umrze. Grupa Naruto będzie miała za zadanie uchronić tę dziewczynę przed wrogami, a dokładniej przed ludźmi na trailerze, którzy walczą z Naruto, Sakurą... Tymi ludźmi będzie dowodził jakiś człowiek podobny do Orochimaru (ale to nie będzie Orochimaru). Będą władali jakimiś smokami o dziwnej mocy. Gdy Sakura, Lee i Neji będą walczyli Naruto i ta dziewczyna bęą gdzieś uciekać.

[ Dodano: 16 Sierpnia 2007, 15:06 ]
Następnie ta dziewczyna puści się Naruta i będzie gdzieś spadać, Naruto dostanie jakimś odłamkiem drewna i spadnie w jakąś przepaść gubiąc opaske Konochy. Gdy będzie spadał powie tej dziewczynie, że nie umrze i musi iść dalej sama. Ta dziewczyna uchwyci się swojego medalionu. Dalej nie wiemy co się dzieje z Naruto. Dziewczyna natomiast spadnie, ale będzie żyć. Będzie dalej szła sama. Dojdzie do komnaty, gdzie będzie baza jej wroga. Zostnie na takim kamieniu. Sakura, Lee i Neji po zakończeniu swych walk będą szukali Naruta i tej dziewczyny. Przez przypadek Sakura znajdzie opaskę Naruta przed przepaścią i wywnioskuje, że umarł spadając w przepaść wraz z tą dziewczyną. Wrócą do Konohy, Sakura cała zapłakana, bo obiecała sobie chronić Sasuke i Naruta. Urządzą pogrzeb (to jest w tym trailerze). Sakura znowu będzie płakać, nad grobem pytając sie "Dlaczego Naruto?"

[ Dodano: 16 Sierpnia 2007, 17:44 ]
W tym czasie Naruto obudzi się lub ktoś go obudzi. Zacznie szukać tej dziewczyny, znajdzie ją, a potem zacznie się bić z tymi smokami, czarną magia czy czymś w tym stylu. Dostanie w serce czy w brzuch i dalej odpowiedzcie sobie sami czy umrze czy nie. Osobiście uważam, że jego śmierć jest niemożliwa, bo wtedy zakończyłoby się anime. Nie miałoby sensu...

[ Dodano: 16 Sierpnia 2007, 17:54 ]
I wtedy jak to polskimisiek napisał może umrzeć jego klon.
MiaLee
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 10 wrz 2008, o 17:35
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: bydgoszcz
Podziękował: 3 razy

Anime

Post autor: MiaLee »

Ja oglądam:
Naruto
Saiyuki
He is my master
Death Note
Ouran High School Host Club
Chobits

)
usb20
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2008, o 13:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin

Anime

Post autor: usb20 »

ja keidys oglądałem duzo ale teraz jakoś juz to sie znudzilo chodz czasami powracam do tego
zergqq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 35
Rejestracja: 16 cze 2008, o 00:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 11 razy

Anime

Post autor: zergqq »

ja gorąco polecam Full Metal Alchemist. Anime pierwsza klasa.
Lawliet
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2008, o 20:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: BlackJack
Podziękował: 2 razy

Anime

Post autor: Lawliet »

zergqq pisze:ja gorąco polecam Full Metal Alchemist. Anime pierwsza klasa.
Ja rowniez!
Do tego dodalbym serie Death Note, Gantz i Claymore - te 4 anime to najlepsze anime jakie ogladalem!
sabres89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 17 lis 2006, o 08:28
Płeć: Kobieta

Anime

Post autor: sabres89 »

Polecam Helsinga i One Piece - jeśli się pomyliłem to sorx
Lukasz_C747
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 394
Rejestracja: 5 maja 2007, o 22:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieluń
Pomógł: 99 razy

Anime

Post autor: Lukasz_C747 »

Bleach, Naruto (Shippuuden), One Piece, FMA czy w końcu D.Gray Man chyba każdy widział - a to dlatego, że to anime/manga na całkiem niezłym poziomie i co najważniejsze wychodzą do tej pory pod obiema postaciami.
Ja lubię przeglądać małe i stare anime/mangi, bo choć zapomniane lub nieznane są czasami naprawdę niezłe (polecam np. Legend of the Galactic Hereoes).
Co do powyższych nie zgodzę się jednak z opinią o anime Claymore - przez jakieś 20 odcinków idą z mangą i jest OK, ale potem całkowicie odbiegają z fabułą i kończą serię po jakiś 4 odcinkach, ale zrobionych na poziomie niższym nawet od fillerów w Naruto/Bleach. Manga zaś wychodzi do dziś i trzyma poziom.
Różnica między Naruto a Naruto Shippuuden to taka, że w Shippuudenie Naruto nie jest już dzieckiem a nastolatkiem (bodajże Shppuuden zaczyna się w momencie powrotu Naruto z treningu z Jirayą). Zresztą pomińmy milczeniem, że chyba połowa serii Naruto to fillery
Kordi89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 21 sty 2008, o 10:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zabrze
Podziękował: 6 razy
Pomógł: 1 raz

Anime

Post autor: Kordi89 »

U mnie na pierwszym miejscu jest bleach ,, chcociaż tak jak już ktoś wyżej pisał wątek z bounto jest trochę męczący,,,
z innej beczki to polecam bo sam oglądam kilkunasto oddcinkową wersję Green Green dla widzów + 18 bo już w samym openingu ludziki bez ubiorów pokazują
trenth
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 19:48
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: stg
Podziękował: 2 razy

Anime

Post autor: trenth »

A ja ze swojej strony polecam Great teacher onizuka i Hellsing
Awatar użytkownika
tadzio89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: 11 lis 2008, o 19:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 9 razy

Anime

Post autor: tadzio89 »

ja tam nie przepaddam
miller11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 26 paź 2008, o 16:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sławno
Podziękował: 1 raz

Anime

Post autor: miller11 »

Ja oglądam teraz regularnie Naruto Shippuuden ale moim klasykiem w anime jest Dragon Ball wszystkie serie
Lukasz_C747
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 394
Rejestracja: 5 maja 2007, o 22:35
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieluń
Pomógł: 99 razy

Anime

Post autor: Lukasz_C747 »

Autor DB napisał bodajże czystą serię DB i uważam, że rzeczywiście kontynuowanie dalej było lekką przesadą. Przyznam ze DBZ ogląda się całkiem przyjemnie, ale już w DBGT lekko zaczęli przeginać. Całe szczęście, że póki co nie ma DBAF, bo SSJx, gdzie x>=5 bym już nie przetrawił.
ediith
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 30 gru 2008, o 18:56
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Sieradz

Anime

Post autor: ediith »

Ja nie jestem nałogowcem jeżeli chodzi o oglądanie anime, ale muszę przyznać, że to wciąga. Chociaż dopiero niedawno zaczęłam Obejrzałam już Zero no Tsukaima, Green Green, Onegai Teacher i Ichigo 100%.
Bragi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 2 sty 2009, o 18:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Anime

Post autor: Bragi »

Oglądam:

Naruto
Naruto Shippuden
ODPOWIEDZ