Anime

Piotr Rutkowski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2234
Rejestracja: 26 paź 2006, o 18:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 22 razy
Pomógł: 390 razy

Anime

Post autor: Piotr Rutkowski »

Już dłuższy czas zastanawiałem się jak to jest z tym Anime na naszym forum. Więc pytam się Was userzy, czy niektórzy z Was tak jak ja oglądają Anime? Na tą chwilę oglądam tylko 2 Anime regularnie: Bleach oraz Naruto Shippuden. Zachęcam do dyskusji na ten temat!
Awatar użytkownika
Calasilyar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2656
Rejestracja: 2 maja 2006, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 410 razy

Anime

Post autor: Calasilyar »

Z najnowszych anime oglądam tylko Bleacha. Osobiście wolę mangi od anime Naruto mnie trochę denerwuje, takie dziwne jest. Bleach jest fajny, ale tylko mangowe wątki, bo już bounto uważam za nietrafione. Za to Arrancary są genialne
Piotr Rutkowski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2234
Rejestracja: 26 paź 2006, o 18:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 22 razy
Pomógł: 390 razy

Anime

Post autor: Piotr Rutkowski »

Mnie zaczyna trochę wkurzać to, że w Bleachu znów zaczynają się fillery!!! Na razie były tylko cztery, ale to dopiero początek :mad:

P.S. 200-setny post
Awatar użytkownika
taka_jedna
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 23 sie 2006, o 14:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Aj em from Poland
Podziękował: 16 razy
Pomógł: 23 razy

Anime

Post autor: taka_jedna »

Ja oglądam Naruto (jest jakaś różnica między Naruto a Naruto Shippuden?). Gdzie wy to oglądacie?? Ja korzystam z youtube .
Piotr Rutkowski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2234
Rejestracja: 26 paź 2006, o 18:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 22 razy
Pomógł: 390 razy

Anime

Post autor: Piotr Rutkowski »

To proste. Naruto, to odcinki 1-220, natomiast Naruto Shippuden to odcinki 220-...
Jedyna jeszcze różnica, to ta, że na youtube Naruto Shippudena nie uświadczysz, usuwają wszystkie odcinki
Ale od czego mamy dailymotion
Awatar użytkownika
Vixy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1830
Rejestracja: 3 lut 2006, o 15:47
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: z gwiazd
Podziękował: 302 razy
Pomógł: 151 razy

Anime

Post autor: Vixy »

zapodajcie mi linka do tego na poczatku to nawet nie skojarzylam o czym wogole mowa
Awatar użytkownika
setch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1307
Rejestracja: 14 sie 2006, o 22:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bełchatów
Podziękował: 155 razy
Pomógł: 208 razy

Anime

Post autor: setch »

Naruto trwa od odcinka pierwszego do odcinka walki naruto z sasuke, pozniej byly fillery, ktore w odczuciu wiekszosci byly beznadziejne. Od timeskipa zaczyna sie Naruto Shippuuden. Ogladaliscie Naruto movie 4? Co wy na ta plotke ze w czwartym filmie naruto umrze? Z naruto czytam jeszcze mange, ktore jest rownie wciagajaca
Z innych anime to obejrzalem Akire, Hellsinga, Slayers (wszystkie serie) i oczywiscie jak bylem mniejszy to Dragon Balla. Co do Bleach obejrzalem pare poczatkowych odcinkow i mi sie nie spodobalo.
Awatar użytkownika
taka_jedna
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 170
Rejestracja: 23 sie 2006, o 14:20
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Aj em from Poland
Podziękował: 16 razy
Pomógł: 23 razy

Anime

Post autor: taka_jedna »

Korzystając z okazji chciałabym się spytać o 2 rzeczy a propos Naruto.
1. Co to znaczy geez?? (W słowniku znalazłam tylko gee i geeze- może nie umiem szukać )
2. Czemu Kakashi (tak to się pisze?) nie jest Hokage?
Awatar użytkownika
setch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1307
Rejestracja: 14 sie 2006, o 22:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bełchatów
Podziękował: 155 razy
Pomógł: 208 razy

Anime

Post autor: setch »

1. geez z ang to na polski o rany, jejku w kontekscie, w ktorym wyrazamy znużenie lub beznadziejność danej sytuacji. A jesli chodzi ci o geezer to znaczy staruch, starzec
2. Hatake Kakashi jest zwyklym jouninem i po prosty się tak nazywa. Nie jest hokage bo widocznie nie jest dośćdobry [=

Co myślicie o Soul Hunter (łowca dusz)? Oglądał to kiedyś ktoś na rtl7?
Awatar użytkownika
Calasilyar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2656
Rejestracja: 2 maja 2006, o 21:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław/Sieradz
Podziękował: 29 razy
Pomógł: 410 razy

Anime

Post autor: Calasilyar »

setch pisze:Co myślicie o Soul Hunter (łowca dusz)? Oglądał to kiedyś ktoś na rtl7?
Zaczęło się od RTL7 Jak dla mnie fantastyczna anime (manga też ). Świetna fabuła, postaci, klimat.
Awatar użytkownika
Lady Tilly
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3807
Rejestracja: 4 cze 2005, o 10:29
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: nie wiadomo
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 712 razy

Anime

Post autor: Lady Tilly »

Hmm, pewnie to co napiszę nie bedzie wielką nowością - dla forumowiczów - dla mnie jednak to nowość... ale i... z resztą zobaczcie sami
Piotr Rutkowski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2234
Rejestracja: 26 paź 2006, o 18:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 22 razy
Pomógł: 390 razy

Anime

Post autor: Piotr Rutkowski »

Widzę, że podczas mojej nieobecności wątek się trochę rozwinął. Co do Naruto Movie 4, słyszałem, że w tym filmie Naruto nie umrze tylko jego klon!? Tu niestety moja wiedza się kończy, bo jak to się dzieje to już nie wiem (Mega kage-bunshin???). Jest niestety jedna rzecz jaka mnie wkurza w tym filmie, przez niego teraz odcinki Naruto Shippuden wychodzą co 2 tygodnie
Awatar użytkownika
setch
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1307
Rejestracja: 14 sie 2006, o 22:37
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bełchatów
Podziękował: 155 razy
Pomógł: 208 razy

Anime

Post autor: setch »

polskimisiek, skąd masz takie wiadomości, że anime wychodzi co dwa tygodnie z powodu filmu? Ja myślałem, że jest to spowodowane wakacjami. Na lefninja.com jest napisane, że w tym tygodniu będzie odcinek, a za dwa tygodnie będzie podwójny. To może przez ten podwójny odcinek tak się dzieje. Ponadto jak wyczytałem na lefninja.com 4 część filmu ma wyjść mniej więcej wraz z odcinkiem numer 25.
Piotr Rutkowski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2234
Rejestracja: 26 paź 2006, o 18:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 22 razy
Pomógł: 390 razy

Anime

Post autor: Piotr Rutkowski »

Szczerze mówiąc nie są to oficjalne informacje, ale tak twierdzi rayray (gość na dailymotion, którego bardzo cenię za to, że uploaduje zawsze jako pierwszy najnowsze odcinki bleacha i naruto), więc uważam, że jego informacje są dość dokładne
Leto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 69
Rejestracja: 25 lip 2007, o 22:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zgorzelec
Podziękował: 9 razy
Pomógł: 4 razy

Anime

Post autor: Leto »

Też oglądam, moja ulubiona seria to Full Metal Alchemist^^ Aż sie zastanawiam nad zrobieniem cosplay'a Edwarda :mrgreen:
ODPOWIEDZ