Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

JSK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2014, o 08:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRZYSZKOWICE

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: JSK »

A kąty znikają przy trzecim podziale , więc nie ma co dzielić więcej , przestrzeń się składa i o ile wiem to trzykrotnie
Awatar użytkownika
rtuszyns
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2042
Rejestracja: 29 gru 2006, o 23:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 229 razy

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: rtuszyns »

JSK pisze:A kąty znikają przy trzecim podziale , więc nie ma co dzielić więcej , przestrzeń się składa i o ile wiem to trzykrotnie
Znowu jakieś herezje...
JSK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2014, o 08:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRZYSZKOWICE

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: JSK »

w sumie tak bo "nasza" dwukrotnie co mogę udowodnić, ale z rachunku wynika ,że trzy jesteśmy pomiędzy, zakładając ,że atmosfera jest tą drugą, można wyliczyć, trzecią "warstwę", ale tej tajemnicy NASA chyba nie zdradzi
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3843
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 702 razy

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: AiDi »

Przepraszam, ale ten temat jest tak kompletnie niemerytoryczny, a użytkownik JSK tak bełkocze, że nie wiem co ten temat tu jeszcze robi.
Awatar użytkownika
rtuszyns
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2042
Rejestracja: 29 gru 2006, o 23:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 229 razy

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: rtuszyns »

Przyłączam się do wypowiedzi poprzednika.
JSK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2014, o 08:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRZYSZKOWICE

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: JSK »

oczywiście dla panów to bełkot, Kopernico też był heretykiem, , przyjrzyjcie się zachowaniu kątów, lub zastosujcie w swoich "programikach" przeciw kąty - one się nigdy nie zgodzają, dlaczego,? bo jak poniżej jedynki jest tylko zero ze swoją całą nieskończonością, a wiecie panowie ,że jedynka nie oznaczała kiedyś części , ale była sama całością - i kwadrat namieszał , mieszajcie kwadratowo, ale nie nauczycie się ciąć tego torcika ,żegnam:) DO KWADRATU (zapewniam was nie umiecie dzielić przestrzeni, zawsze wam coś zostaje i nie wiecie dlaczego hihi)

-- 18 maja 2014, o 23:23 --

oczywiście nie obędzie się bez rozwiązania nierozwiązalności zdwojenia sześcianu, ano rysujemy sobie taki na karteczce (kartoniku) zwiększamy boki po jednej trzeciej z czterech skrajnych na kwadracie osie (np. oś x,x,,xy,yx,) dodajemy zakładkę by przykleić i pokazać ,można )) rzut sześcanu to dwie odwrócone L L (nakładają się wewnątrz)
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3843
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 702 razy

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: AiDi »

JSK pisze:oczywiście dla panów to bełkot, Kopernico też był heretykiem,
Nie zaczynaj nawet tej gadki i nie porównuj czasów obecnych z kopernikańskimi, bo to tym bardziej świadczy o tym jak mało rozumiesz czym jest nauka. Proszę wskazać błąd w dowodzenie niemożności trysekcji, bo inaczej to ja nie widzę sensu tej dyskusji, nawet w Hyde Parku.
JSK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2014, o 08:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRZYSZKOWICE

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: JSK »

Dowodem są przeciw kąty , powinny być inne przy zachowaniu odpowiednich stosunków osiowo- długościowych, kąty zależne są od osi i jej punktu "przecięcia, jego wartości, można śmiało stwierdzić ,że dzielą tę oś na kąty na te same , ale dwa, jeśli są trzy to trzeci leży w "śodku" osi, cztery podobnie jak przy jednym kącie , ale tej samej odległości ramion, gdzie błąd myślowy ? lustro i jego warstwa myślisz,że kąt się odbija nie w tym samym punkcie - WSZYSTKO wszechwiedzo!!!!!

Punkt "odbicia " pierwszego ramiona kata , jest sam w sobie jego pierwszą częścią!!!! tak jak w zegarku

-- 20 maja 2014, o 19:39 --
rtuszyns pisze:
JSK pisze:Proszę "wyznaczyć" środkową kątów kołem (może być większe) i wyrysować, wyznaczyć przeciągnąć w jeden punkt na środkowej podzielone kąty i sprawdzić tą samą metodą
Nie rozumiem... środkową kątów kołem?
TAK kołem , jeśli oś "środkowa " okręgu będzie pomiędzy ramionami to ze stosunku równomierności krzywej wyznaczysz punkt środkowy (cztery punkty na "krzyż), mając drugi wykreślimy stosunkową oś do ramion kątów .

-- 20 maja 2014, o 19:46 --
JSK pisze:Jestem nowym i "nieobeznanym" użytkownikiem tego forum, jednak do napisania tutaj przyczyniło się to, iż wyrysowałem podział kąta na trzy części za pomocą cyrkla i liniału bez podziałki , w "międzyczasie" wrysowałem wyznaczenie kwadratu z trójkąta równobocznego (powiedzmy, że w sposób analogiczny).
Przejdę do rzeczy, interesują mnie konsekwencje i pomoc w zastrzeżeniu pomysłu.
Pozdrawiam JSK

Oficjalnie ; Gdzie moje rozwiązanie liczby pi jako przeciwprostokątnej \(\displaystyle{ =9 \times\mbox{ promień }+ \sqrt{2}}\) jako rzuty na osie \(\displaystyle{ x}\) i \(\displaystyle{ y}\)?
Ostatnio zmieniony 20 maja 2014, o 23:26 przez Jan Kraszewski, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Nie używaj Caps Locka. Niepoprawnie napisany kod LaTeX-a.
Awatar użytkownika
rtuszyns
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2042
Rejestracja: 29 gru 2006, o 23:24
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 229 razy

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: rtuszyns »

Znów jakieś bezsensowne bełkoty.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15687
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 196 razy
Pomógł: 5221 razy

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: Premislav »

Należy je oczywiście odróżnić od bełkotów sensownych.
JSK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2014, o 08:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRZYSZKOWICE

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: JSK »

sens jest w ciągłym kasowaniu moich postów, w przeciwprostokątnej wynoszącej 9 razy promień plus pierwiastek z dwóch czyli wynoszącej pi na obu osiach, ciekawe, czy "wielcy" matematykowie wiedzą dlaczego 9 razy ? proszę , kto odpowie?
PI i 9 dlaczego nie dziesięć mamy dziesięć palców, a może planet?
Awatar użytkownika
yorgin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12762
Rejestracja: 14 paź 2006, o 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 17 razy
Pomógł: 3440 razy

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: yorgin »

Twoje posty nie są kasowane, a przenoszone do kosza (o ile w ogóle do tego dochodziło).
JSK pisze:czy "wielcy" matematykowie wiedzą dlaczego 9 razy ? proszę , kto odpowie?
Nie wiedzą, więc zapewne wszystkim zainteresowanym wytłumaczysz.
JSK pisze: PI i 9 dlaczego nie dziesięć mamy dziesięć palców, a może planet?
Planet mamy w naszym Układzie Słonecznym osiem (8). Planet odkrytych dotąd w Galaktyce około 1.5 tysiąca (i drugie tyle czeka na weryfikację). Nie każdy człowiek posiada dziesięć palców, co najwyżej przeciętnie ma ich dziesięć. A jak policzysz palce u nóg, to wyjdzie dwadzieścia.


W skrócie - Twoje posty są merytorycznie fatalne. Twoja postawa jest charakterystyczna dla przemądrzalca, który do tego podrzędnie traktuje inne osoby. Jeżeli więc masz coś merytorycznego do dodania, co nie skłoni mnie do zamknięcia tego tematu, wykaż się.
JSK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwie 2014, o 08:15
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: KRZYSZKOWICE

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: JSK »

moje przemądrzalcze przemilczenie jakby okazanej wrogości, chciałoby wiedzieć z lenistwa (czyli bez cytowania, inaczej rozdrabniania się z drobiazgów)(masło maślane) , czy sześcian został podwojony czy też nie, proste i krótkie zapytanko -- 21 maja 2014, o 23:39 --W tym dość ciekawym artykule

Kod: Zaznacz cały

http://www.wiw.pl/astronomia/0601-c2-us.asp
proszę zwrócić uwagę na odwrotny kierunek obrotów planet na drugiej i przedostatniej orbicie wokołosłonecznej (jeśli nie liczyć plutona) jakby trzymały układ w więzi , ziemie można potraktować jak podwójną planetę (i chyba się rozkręca dosłownie - oddalanie kontynentów) matematyk z dobrym fizykiem mógłby wyliczyć (ja niestety tego nie potrafię) z pędu zależność czasu od masy, a to może powstrzymałoby to co nieuniknione, i zwolniło ten proces. umysł jest nieprzemieszczalny - dlaczego ? to wie każdy teolog.
Trzeba wracać do "rzeczywistości" , a tu pracy niet więc bawmy się dalej:)
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3843
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 702 razy

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: AiDi »

Usilnie namawiam do zamknięcia tego tematu, bo JSK bełkot, nie tylko w treści, ale i w formie. Tego się czytać nie da.
Awatar użytkownika
yorgin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12762
Rejestracja: 14 paź 2006, o 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 17 razy
Pomógł: 3440 razy

Wznowienie trysekcja kąta a kwadrat z trójkąta równobocznego

Post autor: yorgin »

Wystarczy. Szansa nie została wykorzystana.
Zablokowany