Sterowniki do netbooka.

Awatar użytkownika
dwumian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2011, o 14:29
Płeć: Mężczyzna
Pomógł: 34 razy

Sterowniki do netbooka.

Post autor: dwumian »

Witam, jestem posiadaczem Asus Eee PC 1011CX. Jest on w pełni kompatybilny z Windows 7 pod względem sterowników. Niestety, ten system jest dla niego za ciężki, wolałbym downgrade na Windows XP. Jednak producent nie wspiera tego systemu. Jest jakaś możliwość żeby temu zaradzić? Pozdrawiam!
bartek118
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5974
Rejestracja: 28 lut 2010, o 19:45
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 15 razy
Pomógł: 1251 razy

Sterowniki do netbooka.

Post autor: bartek118 »

Witam

Mam dokładnie ten sam netbook kupiony bez systemu. U mnie Seven po odchudzeniu bardzo ładnie śmiga. Moim zdaniem nie ma co próbować XP, bo to przestarzały system - nie jestem pewien czy sterowniki do wszystkiego znajdziesz. Możesz wgrać też jakiegoś Linuxa z mało wymagającym GUI.
Awatar użytkownika
dwumian
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 197
Rejestracja: 20 mar 2011, o 14:29
Płeć: Mężczyzna
Pomógł: 34 razy

Sterowniki do netbooka.

Post autor: dwumian »

Co rozumiesz przez "odchudzenie"? Jaką wersję Siódemki wgrałeś?
bartek118
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5974
Rejestracja: 28 lut 2010, o 19:45
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 15 razy
Pomógł: 1251 razy

Sterowniki do netbooka.

Post autor: bartek118 »

Moim zdaniem to mało istotne, która jest zainstalowana. Na swoim mam 32bitową wersję Professional. Trzeba wyłączyć wszelkie efekty do zera - wygląd starego Windowsa, Aero wyłączone, animacje wyłączone. Potem - nie instalować całego oprogramowania producenta - tylko niezbędne sterowniki. Potem trzeba przelecieć się przez Usługi i wyłączyć te zbędne (Zdalny rejestr, Kompozycje, itp). Na koniec trzeba przebiec przez Panel sterowania i wyłączyć wszystko co zbędne i działa w tle (automatyczne aktualizacje, indeksowanie dysków itp) U mnie bardzo ładnie to śmiga.
ODPOWIEDZ