Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, czy warto?

Ser Cubus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1406
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 107 razy
Pomógł: 145 razy

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, czy warto?

Post autor: Ser Cubus »

Hej,

mam pytanie do osób, które tam już były. Czy jest tam coś co może zainteresować studentów, czy jest to raczej atrakcja dla dzieci? Jeżeli warto, to co sądzicie o tych 45-minutowych laborkach? Ile czasu trzeba poświęcić na obejrzenie wszystkich sal, oprócz planetarium?
PabloRal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 30 wrz 2012, o 13:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legnica
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 4 razy

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, czy warto?

Post autor: PabloRal »

Wypowiem się jako nie-student ;D
Na pewno nie jest to tylko dla dzieci. Najlepiej, aby zaoszczędzić na czasie (bo przejście wszystkiego trwałoby minimum 4h) weź do ręki mapkę i zaplanuj sobie co masz zamiar zwiedzić wg. twoich zainteresowań
Od siebie polecam "Człowiek i środowisko"
Awatar użytkownika
AiDi
Moderator
Moderator
Posty: 3843
Rejestracja: 25 maja 2009, o 22:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 45 razy
Pomógł: 702 razy

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, czy warto?

Post autor: AiDi »

Na mnie to wrażenia nie robiło, tak ogólnie
Awatar użytkownika
Martingale
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 76
Rejestracja: 9 lip 2013, o 10:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stuttgart
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 10 razy

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, czy warto?

Post autor: Martingale »

Przy planowaniu radzę uważać, bo kiedy ja ostatnio tam byłem wiele eksponatów było oznaczone jako niedziałające, choć jeszcze więcej funkcjonowało normalnie.
toniemojnick
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2013, o 14:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Reykjavik

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, czy warto?

Post autor: toniemojnick »

Mam 26 lat i znalazłem tam trochę interesujących dla mnie eksponatów. Najciekawsza jest wystawa dotycząca człowieka. Można sprawdzić swoją sprawność fizyczną i porównać ją z możliwościami zwierząt. Był jakiś eksponat dotyczący seksu, ale jak ja byłem to nie działał. Generalnie mogę odradzić wystawę poświęconą geologii, mnie nic w niej nie zainteresowało, ale z drugiej strony i tak obejrzenie jej nie zajmuje dużo czasu jeśli tylko rzuci się okiem co tam jest. Na laborkach nie byłem, ale z tego co widziałem to są kierowane do dzieci, więc ja bym się nie zdecydował. Ogólnie warto tam pójść, ale żeby zwiedzić wszystko faktycznie potrzeba paru godzin. Z tym, że po 2 godzinach ja już zacząłem się nudzić i dalej chodziłem już tylko po to, żeby sprawdzić wszystkie eksponaty, a nie z zaciekawienia.
Ser Cubus
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1406
Rejestracja: 6 maja 2012, o 22:46
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 107 razy
Pomógł: 145 razy

Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, czy warto?

Post autor: Ser Cubus »

jeżeli laborki są dla dzieci to dobrze, wczoraj rezerwowałem bilety i niestety były miejsca tylko na laborkę z fizykii
ODPOWIEDZ