[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

miodzio1988

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: miodzio1988 »

Będzie patrzył na niego jako na osobę zainteresowaną wykładem, wykazującą zainteresowanie problemami z wykładu/ćwiczeń.
Bzdura. Zobacz po postach o jakich problemach mówię to zmienisz szybko zdanie.
I jaki jest cel wypowiadania się przez Ciebie w temacie, w którym "student" zadaje pytanie? Po co się z takimi użerasz? To nie jest Twoje pierwsze spotkanie z leszczu450.
Mam do tego prawo.

Udział w takiej dyskusji dla dwóch stron może być owocny. Dlatego wznowiłem ten temat. Kolega obiecał, że powie co wyszło z jego spotkania z wykładowcą. Przypomniałem mu tylko o tym fakcie.

Zatem leszczu450 , prosimy.

A jaki jest cel w Twoim udzieleniu się w tym temacie? Po co się użerasz z takim Miodziem? To nie jest Twoje pierwsze spotkanie z miodzio1988

To chyba lepsze miejsce na taką dyskusję. Przynajmniej dopóki ma coś wspólnego z merytoryczną dyskusją.
Smigol.
Awatar użytkownika
yorgin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12762
Rejestracja: 14 paź 2006, o 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 17 razy
Pomógł: 3440 razy

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: yorgin »

miodzio1988 pisze:
Bzdura. Zobacz po postach o jakich problemach mówię to zmienisz szybko zdanie.
Ma prawo iść na konsultacje z pytaniem o reszty we wzorach Taylora tak samo jak ma prawo iść zapytać o wytłumaczenie ciągłości funkcji czy nawet o wyróżnik trójmianu.
miodzio1988 pisze:
Udział w takiej dyskusji dla dwóch stron może być owocny. Dlatego wznowiłem ten temat. Kolega obiecał, że powie co wyszło z jego spotkania z wykładowcą. Przypomniałem mu tylko o tym fakcie.
Ja również czekam na ten komentarz od wykładowcy.
miodzio1988 pisze: A jaki jest cel w Twoim udzieleniu się w tym temacie? Po co się użerasz z takim Miodziem? To nie jest Twoje pierwsze spotkanie z miodzio1988
Nie jest pierwsze i zapewne nie ostatnie - może dlatego że ludzie, którym próbowałeś "pomóc", czasem mają dość Twojej "pomocy" i szukają jej u innych (w tym u mnie). Może też dlatego, iż niewiele wnosisz do pewnych tematów? Mam więc prawo pomóc komuś, komu Ty niekoniecznie pomagasz, a czasem wręcz odwrotnie.
miodzio1988

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: miodzio1988 »

Ma prawo iść na konsultacje z pytaniem o reszty we wzorach Taylora tak samo jak ma prawo iść zapytać o wytłumaczenie ciągłości funkcji czy nawet o wyróżnik trójmianu.
O inne tematy mi chodziło. Ma prawo, ale niektóre rzeczy są tak tragiczne, że student powinien sam na te rzeczy wpaść
Ma prawo iść na konsultacje z pytaniem o reszty we wzorach Taylora tak samo jak ma prawo iść zapytać o wytłumaczenie ciągłości funkcji czy nawet o wyróżnik trójmianu.
Super, więc pomagaj. ja pomagam Ty pomagasz, Ty się strasznie spinasz. Jak masz gorsze dni to idź na dwór i wtedy ciśnienie Ci spadnie. jak Cię denerwuje to masz już ten temat i się wypowiadaj tutaj
Awatar użytkownika
yorgin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12762
Rejestracja: 14 paź 2006, o 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 17 razy
Pomógł: 3440 razy

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: yorgin »

Mnie to nie denerwuje. To denerwuje tych, którym próbujesz pomagać, jak chociażby tu

https://www.matematyka.pl/335057.htm

Inny przykład - tłumaczenie obrazowe, czym są przestrzenie wektorowe. Odesłałeś do google twierdząc, że tam wszystko jest. Może pamiętasz jeszcze, że obiecałeś mi podesłać linki, skoro tam wszystko jest? Czekam wiele tygodni, nic nie dostałem. A temat o tym trafił do kosza dzięki temu, że nic do niego nie wniosłeś a ja wtedy tylko zapytałem Ciebie o takowe linki, po czym zburzyłeś się (bo mam studenta w statusie, bo mogę sam poszukać).
Ma prawo, ale niektóre rzeczy są tak tragiczne, że student powinien sam na te rzeczy wpaść
Na pewne powinien, a na pewne nie. To, że masz za sobą x lat studiów nie oznacza, że masz patrzeć na innych z góry. Masz doświadczenie dydaktyczne, by wypowiadać się tak krytycznie? Pierwszy rok zawsze jest słabszy, dopiero co poznają prawdziwą matematykę. Nie każdy z nich jest olimpijczykiem/szóstkowym uczniem. Jak byłem na pierwszym roku, to kolega na analizie delty nie potrafił policzyć. Na drugim czy trzecim roku ktoś zapomniał, jak sprawdzić zbieżność prościutkiego szeregu. Ja nie miałem pojęcia, jak rozwiązywać zadania z funkcji uwikłanych. Nie rozumiałem połowy teorii mnogości i algebry liniowej.
Super, więc pomagaj. ja pomagam Ty pomagasz, Ty się strasznie spinasz. Jak masz gorsze dni to idź na dwór i wtedy ciśnienie Ci spadnie. jak Cię denerwuje to masz już ten temat i się wypowiadaj tutaj
Ja się spinam na takich ludzi, co albo podają gotowe rozwiązanie bez słowa wyjaśnienia i na tym ich pomoc się kończy (może znasz taką?), oraz na takich, co piszą po klika postów, z których nic nie wynika.

Nawiązując do nazwy tematu - Twoja pomoc przydaje się ludziom. Świadczy o tym liczba "pomógł". Jednak nie każdy jest z tego zadowolony. Najlepiej świadczy o tym wrzucony przeze mnie na początku tego postu link do tematu. Napisałeś 6 postów, z których nic nie wynika - to napisał autor tematu. Ja napisałem 1 post, jak widać o znacznie większej wartości. Widać, że czasem stawiasz na ilość, nie na jakość. Widać też, że często piszesz posty szybko, byleby tylko się znalazł gdzieś - świadczą o tym liczne literówki oraz brak interpunkcji/dużych liter.

Skoro już temat trafił do hyde-parku, to opinie większej liczby osób byłyby wskazane.
miodzio1988

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: miodzio1988 »

To denerwuje tych, którym próbujesz pomagać, jak chociażby tu
Denerwuje, bo im się samodzielnie myśleć nie chce. I to jest właśnie tragiczne. Mamy studenta, który zamiast troszeczkę posiedzieć nad danym problemem, poszukać w necie, pokombinować ma alternatywę, która mnie osobiście dołuje. Wrzuca od razu zadanie/pytanie forum i taki yorgin wystawia mu wszystko na tacy. Do niczego później taki student się nie nadaje. Dlaczego? Bo taki człowiek myśleć później nie umie.

Doskonały przykład:

335305.htm#p5097912

Problem-> forum. Tak samo jak licealista, który wrzuca prace domowe i tylko chce przepisać odpowiedzi do zeszytu, tak ten student (nie tylko on) intelektualnie stoją w miejscu, bo nic na własną rękę nie potrafią zrobić.

Inny przyład:

335156.htm#p5097223

I nie wiem czy to jest perfidne zachowanie czy już totalny brak myślenia. Drugie wiadomo, a pierwsze to jest po prostu chęć dostawania darmowych korków. Tworzenie tematów z myślą, że ktoś będzie tłumaczył szczegół po szczególe gdzie tak naprawdę taie tłumaczenia możemy znaleźć w książkach/ w google

Reszty mi się nie chce komentować. Sorka. Rób co Ty chcesz na forum, ja robię swoje. Twoje podejście mi do spraw zupełnie nie pasuje (słowo na l aż mi się ciśnie na usta), ale szczerze nie czytam Twoich postów. Pomagasz, pomagaj. Jak ja pomagam i dany człowie bardzo chce dostać gotowca(tylko do tego dąży) to daj mu tego gotowca i się ciesz

Coś jeszcze?
manduka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: 7 lis 2011, o 20:48
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 83 razy
Pomógł: 15 razy

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: manduka »

Wnoszę o dożywotni ban dla usera miodzio1988.
Ten człowiek to żywa antyreklama tego forum. Wystarczy spojrzeć na licznik z jego postami, żeby przekonać się, jaki jest tak naprawdę cel jego "pomocy".
User ten posiada jedynie zdawkową wiedzę nt. matematyki i w taki sposób odpowiada na pytania.
Drugą kwestią jest natomiast notoryczne porzucanie tematów przez tego koleżkę. Gdy temat zmierza w niewygodnym dla niego kierunku (brak mu wiedzy, żeby odpowiedzieć na dane pytanie) NAGLE porzuca temat. Dziwne skoro za cel upodobał sobie spamowanie i denerwowanie ludzi.
Tak więc apeluję o dożywotni ban dla tego usera. Forum na pewno nie straci, wręcz przeciwnie.
miodzio1988

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: miodzio1988 »

Możesz wnosić Twoje "mądre" przemyślenia już znamy:

307085.htm#p4969897
User ten posiada jedynie zdawkową wiedzę nt. matematyki i w taki sposób odpowiada na pytania.
To się boję zapytać jaką Ty masz wiedzę skoro to ja pomagam a Ty jesteś osobą otrzymującą pomoc(często ode mnie) :

304389.htm#p4954697

a tak to byś siedział nad tym równaniem do dzisiaj

yorgin widzisz jacy ludzie potrafią być niewdzięczni?

I ktoś ma niezłą schizę na mój temat.

139012,1350.htm#p5067276

teraz tutaj. Nieźle kolego. Co Ci zrobiłem? Zostawiłem Cię w tym temacie:

323914.htm#p5044770

Nie chciałeś współpracować no to zostawiłem temat, ktoś inny zawsze mógłby Ci pomóc. czemu nikt inny nie chciał Ci pomagać?

Plus jeśli dostaje takie wiadomości(ta jest akurat od Ciebie ):
Pisałem ci pare razy, zebys się nie [cenzura] w moje tematy, ale ty oczywiście jesteś na poziomie ograniczonego debila i tego nie rozumiesz. Co z tego, że masz w głowie wykute schematy/ algorytmy jak z twoim podłym charakterkiem nie zatrudnią ciebie nigdzie. Będziesz dalej denerwował tych biednych ludzi, ale kiedyś przyjdzie i na ciebie pora, że i ciebie zdenerwują.
Tak więc z łaski swojej nie nabijaj i tak już [cenzura] licznika w moich tematach rzemieślniku.
[cenzura] to które bluzgi były przypomnisz?
Tak więc apeluję o dożywotni ban dla tego usera. Forum na pewno nie straci, wręcz przeciwnie.
Z Twoją pomocą dla innych na pewno forum będzie się trzymało dobrze
dexter90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: 11 lis 2011, o 09:48
Płeć: Mężczyzna
Pomógł: 32 razy

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: dexter90 »

Trudnee sprawy.

Kod: Zaznacz cały

https://www.youtube.com/watch?v=o08aTBrg-nI
Awatar użytkownika
yorgin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12762
Rejestracja: 14 paź 2006, o 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 17 razy
Pomógł: 3440 razy

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: yorgin »

miodzio1988 pisze: Denerwuje, bo im się samodzielnie myśleć nie chce. I to jest właśnie tragiczne. Mamy studenta, który zamiast troszeczkę posiedzieć nad danym problemem, poszukać w necie, pokombinować ma alternatywę, która mnie osobiście dołuje. Wrzuca od razu zadanie/pytanie forum i taki yorgin wystawia mu wszystko na tacy. Do niczego później taki student się nie nadaje. Dlaczego? Bo taki człowiek myśleć później nie umie.
Nie jestem osobą, która podaje wszystko na tacy, tylko czasem zmusza do myślenia albo podaje początek rozwiązania, kilka pytań do tego i potem czeka na dalsze problemy autora.
miodzio1988 pisze:
I nie wiem czy to jest perfidne zachowanie czy już totalny brak myślenia. Drugie wiadomo, a pierwsze to jest po prostu chęć dostawania darmowych korków. Tworzenie tematów z myślą, że ktoś będzie tłumaczył szczegół po szczególe gdzie tak naprawdę taie tłumaczenia możemy znaleźć w książkach/ w google
To daj takiej osobie odnośnik w google, skoro można to znaleźć.
miodzio1988 pisze: Reszty mi się nie chce komentować. Sorka. Rób co Ty chcesz na forum, ja robię swoje. Twoje podejście mi do spraw zupełnie nie pasuje (słowo na l aż mi się ciśnie na usta), ale szczerze nie czytam Twoich postów. Pomagasz, pomagaj. Jak ja pomagam i dany człowie bardzo chce dostać gotowca(tylko do tego dąży) to daj mu tego gotowca i się ciesz
Szkoda, że nie czytasz, mógłbyś się czasem nauczyć udzielania bezinteresownej pomocy za darmo, bo zapewne za pieniądze zrobisz wszystko.
manduka pisze:Drugą kwestią jest natomiast notoryczne porzucanie tematów przez tego koleżkę. Gdy temat zmierza w niewygodnym dla niego kierunku (brak mu wiedzy, żeby odpowiedzieć na dane pytanie) NAGLE porzuca temat. Dziwne skoro za cel upodobał sobie spamowanie i denerwowanie ludzi.
Komentarz do mojego poprzedniego cytatu. + porzucanie tematów jest złą praktyką, bo zostawia się ludzi na lodzie. Nie każdy zagląda do tematów mających już po kilka postów.
miodzio1988 pisze: teraz tutaj. Nieźle kolego. Co Ci zrobiłem? Zostawiłem Cię w tym temacie:

323914.htm#p5044770
Klasyczny przykład zwodzenia i denerwowania, zamiast udzielania konkretnej pomocy.
miodzio1988 pisze: yorgin widzisz jacy ludzie potrafią być niewdzięczni?
Widzę, ale to tylko dlatego, że nieszczególnie jesteś dla tych wybranych pomocny. Za co mają Ci więc dziękować?
miodzio1988 pisze: I ktoś ma niezłą schizę na mój temat
J/w
Awatar użytkownika
cosinus90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5030
Rejestracja: 18 cze 2010, o 18:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 777 razy

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: cosinus90 »

yorgin pisze: Nawiązując do nazwy tematu - Twoja pomoc przydaje się ludziom. Świadczy o tym liczba "pomógł". Jednak nie każdy jest z tego zadowolony. Najlepiej świadczy o tym wrzucony przeze mnie na początku tego postu link do tematu. Napisałeś 6 postów, z których nic nie wynika - to napisał autor tematu. Ja napisałem 1 post, jak widać o znacznie większej wartości. Widać, że czasem stawiasz na ilość, nie na jakość. Widać też, że często piszesz posty szybko, byleby tylko się znalazł gdzieś - świadczą o tym liczne literówki oraz brak interpunkcji/dużych liter.

Skoro już temat trafił do hyde-parku, to opinie większej liczby osób byłyby wskazane.
Nie chcę tworzyć kwaśnej atmosfery, zwłaszcza w grupie ludzi którzy pomagają tutaj cały czas, ale jak już ktoś wrzucił temat, to i ja się wypowiem.

yorgin, co do pierwszej części Twojej wypowiedzi - masz ok. 6 razy mniej postów, przy czym ok. 2 razy mniej punktów "pomógł", co jasno obrazuje jakość Twojej pomocy w porównaniu do pomocy miodzia. Z ostatnimi dwoma zdaniami w pierwszym akapicie zgadzam się w stu procentach. Dorzuciłbym jeszcze od siebie niechętny i agresywny styl pisania w stosunku do użytkowników poszukujących pomocy.
miodzio1988 pisze:I nie wiem czy to jest perfidne zachowanie czy już totalny brak myślenia. Drugie wiadomo, a pierwsze to jest po prostu chęć dostawania darmowych korków. Tworzenie tematów z myślą, że ktoś będzie tłumaczył szczegół po szczególe gdzie tak naprawdę taie tłumaczenia możemy znaleźć w książkach/ w google
miodzio1988, nie wszyscy potrafią zauważać proste rzeczy i każdemu się to zdarza. Problem w widzeniu prostych rzeczy polega na tym, że one są proste wówczas gdy je się widzi
Darmowe korki? Bez przesady. Czasem ktoś zwyczajnie nie ma pieniędzy żeby zapłacić 30-40zł za godzinę korepetycji, a poza tym trudno żeby z jednym problemem się na nie umawiać.
Moim zdaniem właśnie po to istnieje forum, żeby takie jednostkowe problemy rozwiązywać. Owszem, jeśli widać że użytkownik kompletnie nie wykazuje woli samodzielnej pracy, to ja czasem nawet mu nie odpisuję, bo skoro jemu się nie chce, to mi też nie. Ale jak ktoś się mocno rozpisze (w kilku podanych przez Ciebie linkach tak było) i widać, że nad tym myślał ale nie potrafił dojść do rozwiązania, to należy takiej osobie pomóc. Jeśli Ty tak cenisz swoją pomoc, to zastanawia mnie dlaczego w ogóle jej udzielasz za darmo na takim forum.
Co do ostatniego zdania cytowanej wypowiedzi - nie przesadzajmy, ja naprawdę rzadko muszę coś tłumaczyć szczegół po szczególe i rzadko widzę żeby ktokolwiek musiał to robić. Oczywiście że można coś znaleźć w Internecie czy książkach, ale często jest to napisane językiem niedostępnym dla szukającego albo nie widać konkretnej odpowiedzi na zadane pytanie. Człowiek w przeciwieństwie do Internetu jest w miarę inteligentny, dlatego potrafi na nie konkretnie i wyczerpująco odpowiedzieć, dlatego ludzie tutaj przychodzą i je zadają. A naszą rolą jest na nie odpowiadać bez robienia łaski.

P.S. Proponuję nie wrzucać niezliczonej ilości linków do różnych tematów, bo daje się znaleźć przykłady na każdy typ użytkownika.
miodzio1988

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: miodzio1988 »

Dorzuciłbym jeszcze od siebie niechętny i agresywny styl pisania w stosunku do użytkowników poszukujących pomocy.
Oj tam. Styl jak styl.
masz ok. 6 razy mniej postów, przy czym ok. 2 razy mniej punktów "pomógł", co jasno obrazuje jakość Twojej pomocy w porównaniu do pomocy miodzia.
Inną definicje jakości zatem mamy.
miodzio1988, nie wszyscy potrafią zauważać proste rzeczy i każdemu się to zdarza. Problem w widzeniu prostych rzeczy polega na tym, że one są proste wówczas gdy je się widzi
Rozumiem to doskonale. Ale czy nie jest to chora sytuacja gdy dany student zamiast samodzielnie pomyśleć/poszukać woli od razu temat nowy założyć. Nie uważasz, że to jest strasznie żenujące? CO to za student jest?
Darmowe korki? Bez przesady. Czasem ktoś zwyczajnie nie ma pieniędzy żeby zapłacić 30-40zł za godzinę korepetycji, a poza tym trudno żeby z jednym problemem się na nie umawiać.
Serio tak to czasami wygląda. Do pracy zawsze można iść. Student zarobić nie umie sam?
i widać, że nad tym myślał ale nie potrafił dojść do rozwiązania, to należy takiej osobie pomóc. Jeśli Ty tak cenisz swoją pomoc, to zastanawia mnie dlaczego w ogóle jej udzielasz za darmo na takim forum.
W podanych linkach nie było próby myślenia moim zdaniem.
Awatar użytkownika
cosinus90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5030
Rejestracja: 18 cze 2010, o 18:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 777 razy

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: cosinus90 »

Inną definicję jakości - czyli jaką Ty masz? Bo ja stosunek ilości punktów "pomógł" do liczby postów.

Ostatnie 3 wypowiedzi mogę podsumować w jeden sposób, bo chodzi o to samo i już o tym mówiłem :
cosinus90 pisze:Owszem, jeśli widać że użytkownik kompletnie nie wykazuje woli samodzielnej pracy, to ja czasem nawet mu nie odpisuję, bo skoro jemu się nie chce, to mi też nie.
miodzio1988 pisze:Rozumiem to doskonale. Ale czy nie jest to chora sytuacja gdy dany student zamiast samodzielnie pomyśleć/poszukać woli od razu temat nowy założyć. Nie uważasz, że to jest strasznie żenujące? CO to za student jest?
Co to za student? Ano żaden, bo z definicji studiowanie to samodzielne zgłębianie wiedzy. Lecz z drugiej strony żyjemy w takich czasach, że szukanie pomocy na internetowym forum to jak otworzenie książki.
Nie uważam że to żenujące, bardziej leniwe - o czym, po raz kolejny, mówię w wypowiedzi powyżej. Najczęściej widać że już ktoś nad tym myślał, a jeśli nie widać, to ja zawsze pytam - co zrobiłeś dotychczas? Czego dokładnie nie rozumiesz? W którym miejscu jest problem? Takie pytania szybko pozwalają ocenić, czy mam do czynienia z klasycznym leniwcem, czy z osobą pracującą nad sobą. Nie trzeba wszystkich domyślnie wrzucać do jednego worka.

Wątek o zarobkach pozostawiam bez komentarza, bo to wychodzi poza temat rozmowy. Powiem tylko, że dla niektórych kilkadziesiąt zł to dość duże pieniądze i wolą je zachować na inne sprawy, a pomoc uzyskać bezpłatnie i dość szybko.
miodzio1988

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: miodzio1988 »

Bo ja stosunek ilości punktów "pomógł" do liczby postów.
No moim zdaniem ten stosunek nie jest żadnym wyznacznikiem. Możesz np komuś pomagać przez 20 postów i na końcu taki człowiek da Ci punkt pomógł. Czyli raz na 20 pomagasz?
Co to za student? Ano żaden, bo z definicji studiowanie to samodzielne zgłębianie wiedzy.
Pełna zgoda. W moich wypowiedziach do tego się odnoszę. Może właśnie agresywny styl zmienia przekaz tej wypowiedzi, ale nie mam zamiaru z dorosłymi ludzmi sie bawic.

Dla mnie leniwe to żenujące.
Najczęściej widać że już ktoś nad tym myślał, a jeśli nie widać, to ja zawsze pytam - co zrobiłeś dotychczas? Czego dokładnie nie rozumiesz?
No jak ja się tak zapytam to wtedy jest mowa, że sobie posty nabijam Taka sprawiedliwość
Nie trzeba wszystkich domyślnie wrzucać do jednego worka.
I tak nie robię. Ale z danym użytkownikiem miałem kontakty stąd moje wypowiedzi
Awatar użytkownika
cosinus90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5030
Rejestracja: 18 cze 2010, o 18:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 777 razy

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: cosinus90 »

miodzio1988 pisze:
No moim zdaniem ten stosunek nie jest żadnym wyznacznikiem. Możesz np komuś pomagać przez 20 postów i na końcu taki człowiek da Ci punkt pomógł. Czyli raz na 20 pomagasz?
To właśnie obrazuje, że Ty "pomagasz" przez 20 postów,a są tutaj ludzie, którzy potrafią w 2-3 rzeczowo i konkretnie odpowiedzieć.
miodzio1988 pisze: No jak ja się tak zapytam to wtedy jest mowa, że sobie posty nabijam Taka sprawiedliwość
Oj nie drocz się, bo nie o takich przypadkach nabijania postów była wcześniej mowa.
Awatar użytkownika
leszczu450
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4414
Rejestracja: 10 paź 2012, o 23:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Toruń
Podziękował: 1589 razy
Pomógł: 364 razy

[Wydzielony] Czy pomoc miodzio1988 jest pomocna?

Post autor: leszczu450 »

Cześć ! : )

Koledzy. Nie ma co się spinać : ) Miodzio pomaga i to duuuużo ! Pomoc yorgina również jest ogromna. Z działu "Analiza matemtyczna" tych dwóch Panów ratuje życie wielu studentom. I to jest najważniejsze.

Osobiście uważam, że styl pisania, wypowiadania się i udzielania pomocy przez miodzia jest czasami arogancki. Tak jak wcześniej pisaliście, krótkie odzywki i ilość postów, które nic nie wnoszą do tematów to częsta sprawa u miodzia. Ale taki ma styl! Ja mimo wszystko bardzo mu dziękuję : ) Taka pomoc też się przydaję! Są różne szkoły nauczania. Yorgin to raczej spokojny nauczyciel. Wyjaśni po kolei i naprawdę widać w tym sens. Miodzio natomiast woli troche sprowadzić studenta do pionu mocnymi metodami.

Ja uczę się od Was obu. Miodzio ma rację mówiąc, że zbyt często daje tu moje problemy matemtyczne i może rzeczywiście jakbym sam dłużej pomyślał nad tym to coś bym zrozumiał lepiej : ) Jednak boli mnie to, że gdzieś tam między wierszami nazywasz mnie "głupkiem". Ja się dopiero uczę : ) A w zasadzie to uczę się uczyć : ) Matematyka to dla mnie piękny świat. Raz widzę coś szybciej, raz w ogóle nie widzę i proszę Cię o troche wyrozumiałości : )

Yorgin. Za Twoją pomoc jestem dozgonnie wdzięczny. Nie tylko w tematach, które zakładam, ale i na privie dużo mi pomagasz. Twoje nauczanie do mnie lepiej trafia i po prostu lepiej się z Tobą dogaduje. To chyba kwestia charakteru. I tyle : )

Nie ma co się gniewać i rozmyślać, czy pomoc miodzia jest dobra czy niedobra. Jest oczywiście dobra! Bardzo dobra! : ) Niech pilnuje dalej forum : ) Ale wyciagnijmy z tego lekcję wszyscy. I Ty też miodzio : ) Za dużo głosów przeciwko Twojej technice nauczania jest. Weź to pod uwagę bo może dzięki temu Twoje korepetycje będą jeszcze lepsze, a Ty sam - lepszym nauczycielem. : )

Nie zapominajmy, dlaczego tutaj jesteśmy. Przede wszystkim, żeby sobie pomagać, przekazywać wiedzę i ogólnie- dobrzę się bawić.

To tyle ode mnie : )

Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ