Historia

patryyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 4 sty 2005, o 17:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: z kątowni

Historia

Post autor: patryyk »

a ja lubialem historie i anwet do amtury z jej nie musialem sie uczyc

historia nauczycielka zycia
Linka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 26 lis 2004, o 11:00
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Lublin

Historia

Post autor: Linka »

Ja wole 5 histerii od 2 niemców czy 1 biologi i chemii to jest piekiełko ;]
Co do chemii to sie zgodze... Ale prawdziwe piekelko to geografia, nudy piekielne, u mnie w szkole przed sala od geografii chyba specjalnie postawili automat od kawy . W tym roku na geografie udalo mi sie trafic jakies 4 razy (pilna reinstalacja linuxow w sali informatycznej, jakas chaltura przy przedstawieniu - wszystko mi przez przypadek na geografii wypadalo ). No, ale komis bede zdawac...
liu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1330
Rejestracja: 10 paź 2004, o 13:30
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów
Pomógł: 104 razy

Historia

Post autor: liu »

To dziwne, ale latwiej mi wchodzi jakas fosforylacja oksydacyjna czy cykl rozwojowy sosny zwyczajnej niz wojna trzydziestoletnia, mimo, ze i tu i tu jest troche nauki bo samemu sie nie wymysli zbyt duzo;)
Z historii bylem zagrozony w zeszlym roku teraz chyba nie jestem finalnie bo 4 dostalem z klasowki. Na szczescie to juz ostatni rok tego dziela szatana i do konca zycia mnei tym nikt nie bedzie meczyl =)
Nie zgodze sie z tym, ze biologia jest gorsza od histy - tutaj bardziej liczy sie zrozumienie tematu (owszem, jest troche materialu pamieciowego, ale nie wiem, jak mozna sie uczyc np. o fizjologii jakiegos kregowca jak sie nie wie co on ma w srodku) niz znajomosc jak najwiekszej liczby faktow w historii. A, i nazwy sa prostsze bo zazwyczaj w nazwie zawiera sie wykonywana czynnosc;)
Hlopcyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 5 gru 2004, o 21:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Racibórz

Historia

Post autor: Hlopcyk »

Historia jest ciekawym przedmiotem, ale jeszcze zależy od nauczyciela który go wykłada. Przez głupiego nauczyciela mozna znienawidzieć historię, ale przez fajneo można ją pokochać.
Nostry
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1361
Rejestracja: 9 cze 2004, o 15:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Litzmannstadt
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 1 raz

Historia

Post autor: Nostry »

istotnie.
mihalless
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 105
Rejestracja: 30 paź 2004, o 16:04
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Brzesko

Historia

Post autor: mihalless »

Być może masz rację... Właściwie na razie nigdy nie miałem dobrego nauczyciela historii... Uczy mnie gość, który na lekcji każe nam poczytać w podręczniku i przepisywać zdania do zeszytu (tak! są tacy ) a np. na sprawdziany muszę uczyć się sam (to mnie najbardziej wkurza, jest to chyba jedyny przedmiot, na który naprawdę się uczę)...
Awatar użytkownika
pl2619
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 12 paź 2004, o 20:08
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 5 razy

Historia

Post autor: pl2619 »

patryyk pisze:a ja lubialem historie i anwet do amtury z jej nie musialem sie uczyc

historia nauczycielka zycia
nie bez przesady bo ta nauczycliela by uczyła jak mamy żyć?? nie sądze ona uczy nas jak żyli luzie kiedyś
Ptolemeusz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: 11 lip 2004, o 18:51
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jarosław/Kraków
Pomógł: 2 razy

Historia

Post autor: Ptolemeusz »

dat, nazwisk nigdy nie pamiętam... i nie chce mi się uczyć

ale ogólnie historia to piękny przedmiot a co jaksie działo to nawet zapamiętywać nei trzeba - to takie logiczne żesamo wchodzi

jednym słowem po matmie jeden z ulubionych przedmiotów dla mnei to historia
Awatar użytkownika
pl2619
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 12 paź 2004, o 20:08
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 5 razy

Historia

Post autor: pl2619 »

Linka pisze:HISTORII TRZEBA SIE UCZYC
No właśnie, trzeba się uczyć i za to lubięHistorię
ODPOWIEDZ