Tragedia :(

Awatar użytkownika
Undre
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1430
Rejestracja: 15 lis 2004, o 02:05
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja:
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 92 razy

Tragedia :(

Post autor: Undre »

hmmm czy bez alkoholu to sie już bawić ludzie nie potrafią ? ja rozumiem że fajnie wypić troche ale jak ktoś wali że było lipnie bo był trzeźwy to hmmmmmm ..........
Margaretta
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 143
Rejestracja: 9 lip 2004, o 15:24
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Police

Tragedia :(

Post autor: Margaretta »

Undre pisze:hmmm czy bez alkoholu to sie już bawić ludzie nie potrafią ? ja rozumiem że fajnie wypić troche ale jak ktoś wali że było lipnie bo był trzeźwy to hmmmmmm ..........
nie, że było lipnie bo trzeźwa byłam, eh nie rozumiesz. Brak alkoholu to było jedno ziarnko które dobiło tę imprezę na której byłam. Na takich imprezach jak ta na której byłam, lubię troche wypić (nie tyle żeby być nawaloną w 3 d***), bo jestem bardziej wesoła i rozkręcona, nie przeszkadza mi aż tak beznadziejna muzyka która leci ani beznadziejni pijani, naćpani ludzie którzy mnie otaczają. A tak się tylko irytowałam =/ Zresztą jak napisałam soków też nie było, tam nie było nic do picia, nawet wody, żle o suchym gardle sie bawic. Jak jestem na lepszych imprezach w dobrym towarzystwie to potrafię bezalkoholowo przetrwać, ale takiego towarzystwa na ten sylwester nie udało się zebrać =(...
Awatar użytkownika
pl2619
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 139
Rejestracja: 12 paź 2004, o 20:08
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 5 razy

Tragedia :(

Post autor: pl2619 »

o jakie zdjęcia chodzi ???????????????????????
ODPOWIEDZ