Telewizory dla sejmu za nasze pieniądze

Tomek_Z
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 9 gru 2007, o 14:39
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 181 razy

Telewizory dla sejmu za nasze pieniądze

Post autor: Tomek_Z »

... omosc.html

Po przeczytanie tego artykułu po prostu opadły mi ręce. Kasy brakuje dosłownie wszędzie (nie wspominając już o kryzysie) - a urzędasy zakupiły sobie telewizory za ponad 250 tyś zł.

Co jeszcze musi się stać w tym kraju, żeby nie było takich sytuacji? Bo ja osobiście wolałbym aby te pieniądze zostały przeznaczone np. na dzieciaki chore na raka. Naprawdę smutne dla mnie jest to, że zamiast ratować ich życie, pieniądze poszły na zachcianki polityków (warto tutaj dodać - pieniądze podatników, czyli moje i Wasze).

Chciałbym poznać Waszą opinię na ten temat.
Awatar użytkownika
spamer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 200
Rejestracja: 1 lip 2012, o 20:36
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 42 razy

Telewizory dla sejmu za nasze pieniądze

Post autor: spamer »

Aj, te telewizory to kropla w morzu...
MadJack
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: 21 lis 2010, o 22:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 5 razy
Pomógł: 35 razy

Telewizory dla sejmu za nasze pieniądze

Post autor: MadJack »

Kropla w morzu zbędnych wydatków w polskim sejmie, które jest kroplą w morzu zbędnych wydatków w Polsce (tu prym raczej wiedzie biurokracja).
Awatar użytkownika
spamer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 200
Rejestracja: 1 lip 2012, o 20:36
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 42 razy

Telewizory dla sejmu za nasze pieniądze

Post autor: spamer »

Biurokracja, biurokracja - a tej coraz więcej...
Chciałem się zorientować jak dokładnie przebiegała sprawa z gazem łupkowym, ale myślę, że nie warto sobie strzępić nerwów.

...Mam wrażenie, że wszystko idzie nie tak, jak powinno.
Tomek_Z
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 807
Rejestracja: 9 gru 2007, o 14:39
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 181 razy

Telewizory dla sejmu za nasze pieniądze

Post autor: Tomek_Z »

Mam wrażenie, że wszystko idzie nie tak, jak powinno.
Czyli jak wszystko inne w naszym kraju. Naprawdę zastanawiam się co dobrego dla naszego kraju zrobili nasi "kochani" politycy. Ostatnio w TVN24 znowu jest gadanina o katastrofie smoleńskiej. Nie wiem jak wy, ale jak ja o tym słyszę, to już mi się po prostu niedobrze robi i przełączam kanał na inny. Ogólnie rzecz biorąc uważam siebie za antypatriotę i jeśli tylko będę miał szansę na wyjazd i prace za granicą - nie będę się zastanawiał nawet ani jednej sekundy. I wszystkim innym, którzy mają taką okazję - dobrze radze zrobić to samo.
Awatar użytkownika
wiskitki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 503
Rejestracja: 29 kwie 2011, o 21:39
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 176 razy
Pomógł: 29 razy

Telewizory dla sejmu za nasze pieniądze

Post autor: wiskitki »

Ja już się do tego przyzwyczaiłem i chyba już nic mnie w tym kraju nie zdziwi. Kiedyś chcieli podgrzewane podłogi, teraz chcą telewizory, a nie ma kasy na remont dróg, na służbę zdrowia, komunikację... Szczerze mówiąc to też już przełączam, jak mówią o katastrofie smoleńskiej. Od ponad tygodnia gadają, że zamienili ciało Walentynowicz z kimś innym i rozwodzą się, po czyjej stronie stoi wina. Ja tylko współczuję rodzinom tych ofiar, jak o tym wszystkim ciągle jest w mediach, to na pewno nie będzie im lepiej.
Awatar użytkownika
spamer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 200
Rejestracja: 1 lip 2012, o 20:36
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 2 razy
Pomógł: 42 razy

Telewizory dla sejmu za nasze pieniądze

Post autor: spamer »

Z drugiej strony sprawy Smoleńska samej sobie nie można olać, a na pewno są ludzie, których to interesuje (choćby nawet "mohery-pisiory", nie ubliżając nikomu).
Sprawa rzetelności mediów, np. pomijania niektórych kwestii to już inna sprawa.

Siłą rzeczy [prawie] każdy - chcąc, czy nie - się do tego przyzwyczaił. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby o to też chodziło. Przyzwyczajenie oznacza bierność, a to nic dobrego.
ola933
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2012, o 03:15
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Wrocław

Telewizory dla sejmu za nasze pieniądze

Post autor: ola933 »

Hehe, no ja też odpadłam, jak to przeczytałam. Taki kraj.. ;]
ODPOWIEDZ