Co to za user

Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Re: Co to za user

Post autor: Premislav »

Czy pierwsza dama to dama, w której nicku występuje jakaś liczba pierwsza (bądź jej nick można skojarzyć z liczbą pierwsza), czy dama, która była w czymś pierwsza chronologicznie, czy jest to uznanie dla jej miejsca w jakimś rankingu? A może żadne z powyższych?

Chciałem zatrollować, że Mersenne, bo każda liczba Mersenne'a jest pierwsza, ale nikt by się nie nabrał na aż takiego babola, mimo że zdarza mi się naprawdę skompromitować (jak ostatnio z liczbami zespolonymi).
daras170
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 707
Rejestracja: 24 mar 2014, o 19:57
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Toronto
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 73 razy

Re: Co to za user

Post autor: daras170 »

BettyBoo niewidziana od 6 lat
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8570
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 306 razy
Pomógł: 3347 razy

Re: Co to za user

Post autor: kerajs »

Premislav pisze:Czy pierwsza dama to dama, w której nicku występuje jakaś liczba pierwsza (bądź jej nick można skojarzyć z liczbą pierwsza), czy dama, która była w czymś pierwsza chronologicznie, czy jest to uznanie dla jej miejsca w jakimś rankingu? A może żadne z powyższych?
Ależ każde z powyższych i każde które tylko sobie wymyślisz, o ile oba warunki (DAMA+PIERWSZA) będą spełnione.
daras170 pisze:BettyBoo niewidziana od 6 lat
A mógłbyś, proszę, uzasadnić dlaczego BettyBoo jest PIERWSZA?
daras170
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 707
Rejestracja: 24 mar 2014, o 19:57
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Toronto
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 73 razy

Re: Co to za user

Post autor: daras170 »

bo to dla mnie PIERWSZA dama internetu howgh !
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8570
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 306 razy
Pomógł: 3347 razy

Re: Co to za user

Post autor: kerajs »

Skoro tak twierdzisz, to zadaj kolejne pytanie.
daras170
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 707
Rejestracja: 24 mar 2014, o 19:57
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Toronto
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 73 razy

Re: Co to za user

Post autor: daras170 »

To będzie b.łatwe: który admin edytował posty w ciągu 30 s po ich zamieszczeniu często w trakcie, gdy autor zabierał się sam właśnie za poprawę literówek ? Użyłem czasu przeszłego, bo teraz już to jest niemożliwe i admini nie są tak nadgorliwi albo spasowali podczas kanikuły
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8570
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 306 razy
Pomógł: 3347 razy

Re: Co to za user

Post autor: kerajs »

To mógł być każdy z grona moderatorów, bo chyba o nich pytasz pisząc admini. Zważywszy na tematy w których odpowiadasz postawię na AiDi.
daras170
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 707
Rejestracja: 24 mar 2014, o 19:57
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Toronto
Podziękował: 4 razy
Pomógł: 73 razy

Re: Co to za user

Post autor: daras170 »

Zgadłeś ale czemu to tak długo trwało ?
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8570
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 306 razy
Pomógł: 3347 razy

Re: Co to za user

Post autor: kerajs »

Bo musiałem się zastanowić nad odpowiedzią, a u mnie to proces bardzo, bardzo powolny i niezbyt efektywny.

Nowe, stare pytanie:
PIERWSZA DAMA TEGO FORUM TO ?
Ale nie jest to ktosia ani BettyBoo .
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Re: Co to za user

Post autor: Premislav »

Tak w ogóle zaciąłeś się z tym pytaniem. Może ekipa z firmy Jarex (czyt. Jareks) Cię naprawi.

Przepraszam, nie lubię zagrywek „co poeta miał na myśli", dlatego na maturze nie pisałem, co Pawlikowska-Jasnorzewska ma na myśli, tylko co ja w tym odczytuję.
Parę interpretacji:
1) pierwsza dama jako żona głowy państwa (prezydenta?), wtedy trzeba by znaleźć jakąś użytkowniczkę, która była żoną lub dziewczyną administratora. Nie przychodzi mi takowa na myśl, jest tylko lightinside, która przynajmniej była (nie wiem jak teraz) dziewczyną moderatora Chromosoma (nie że kogoś stalkuję, tylko na forum fizycznym kiedyś to padło, a ja zapamiętuję wszystko prócz rzeczy, które przydają się w praktycznym życiu).
2) pierwsza dama to jakieś nawiązanie do nicku, na przykład
madame1 albo pierwsza dama Koryntu z numerkiem 2, czyli Medea 2 (nawiasem mówiąc, w nicku tej damy występuje liczba pierwsza, to jedna z poprzednich interpretacji).
3) pierwsza pod jakimś względem dama, na przykład pod względem liczby otrzymanych punktów „pomógł". Tutaj odpowiedź brzmi Premislav, bo teraz oświadczam, że czuję się kobietą (damą jak najbardziej, bo właśnie dzisiaj wykasowałem, przepraszam, wykasowałam, wulgaryzm) i nie udowodnisz, że jest inaczej. Może nieczysta zagrywka, ale to jak zwykle z mojej strony. Pewnie w tę stronę szła odpowiedź wskazująca użytkowniczkę BettyBoo.

Zgodnie z tym, co pisał pan Kraszewski:
Odpowiem tak: jak student podaje mi na sprawdzianie kilka odpowiedzi do wyboru, to wybieram najgorszą.
nie przysługuje mi prawo do zadania pytania, gdyż wszystkie potencjalne odpowiedzi naraz nie mogły być zgodne z myślą poety, ze dwojej natury złożonego.

PS Ale żeby ograniczyć liczbę linków nawet wewnętrznych (tj. przekierowujących do czegoś, co jest na tym forum), to już naprawdę trochę przesada jak dla mnie…
Jan Kraszewski
Administrator
Administrator
Posty: 34128
Rejestracja: 20 mar 2006, o 21:54
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 3 razy
Pomógł: 5192 razy

Re: Co to za user

Post autor: Jan Kraszewski »

Premislav pisze:PS Ale żeby ograniczyć liczbę linków nawet wewnętrznych (tj. przekierowujących do czegoś, co jest na tym forum), to już naprawdę trochę przesada jak dla mnie…
Ograniczenie nie rozróżnia linku wewnętrznego od zewnętrznego, dlatego nie można tego zróżnicować (choć było to postulowane).

JK
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8570
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 306 razy
Pomógł: 3347 razy

Re: Co to za user

Post autor: kerajs »

Premislav pisze: nie przysługuje mi prawo do zadania pytania, gdyż wszystkie potencjalne odpowiedzi naraz nie mogły być zgodne z myślą poety, ze dwojej natury złożonego.
Ależ owszem, przysługuje. Poeta oczekiwał kreatywności przy wieloznacznym pytaniu, a Ty takową się wykazałeś podając aż cztery PIERWSZE DAMY.
pesel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1707
Rejestracja: 8 cze 2010, o 13:09
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 1 raz
Pomógł: 412 razy

Co to za user

Post autor: pesel »

Lepiej dodaj podpowiedź do tego Lenina.
Awatar użytkownika
kerajs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8570
Rejestracja: 17 maja 2013, o 10:23
Płeć: Mężczyzna
Podziękował: 306 razy
Pomógł: 3347 razy

Re: Co to za user

Post autor: kerajs »

Lenin został wstawiony ( 70892,4395.htm#p5585279 ), zgodnie z życzeniem Pana Hrabiego.
Awatar użytkownika
Premislav
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15685
Rejestracja: 17 sie 2012, o 13:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 195 razy
Pomógł: 5219 razy

Re: Co to za user

Post autor: Premislav »

Ten użytkownik wystąpił jako wojownik sprawiedliwości społecznej w dyskusji na temat pisowni wyrazu Żyd, czy też żyd. Świetny matematyk, bardzo zasadniczy moderator, skrajnie nie zgadzałem się z nim w kwestii mowy nienawiści. Obecnie nieaktywny na forum, działacz Lewicy Razem.
O kogo chodzi?
ODPOWIEDZ